4x4 vs. Quattro: Pokorí Lada Niva 340 koní Audi S6?

Pohon všetkých kolies, ktorý robí z 340-koňovej mašiny od Audi legendu. stojí za pozornosť! Špeciálne, ak sa postaví do šialeného a nerovného súboja! Pokorí Lada silnejšieho protivníka? Bude toto nevyrovnané meranie síl znamenať debakel pre vychvaľované Quattro? Adrenalín zaručený! Súboj na snehu, ktorý chceš vidieť! Sleduj video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
22.01.2018
Diskusia:

Video: Lada Niva vs. Audi...

Auto-moto zaujímavosti

Pokorí Lada silnejšieho protivníka? Bude toto nevyrovnané meranie síl znamenať debakel pre "neSUV-čko" od Audi? 

Niva vs. Audi S6 Quattro: Pokorí Lada 340-koňové Audi S6 Quattro? Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

„Audi power“ v podaní Audi S6 Quattro

"NeSUV-čko" od Audi v teréne prekvapí. S6-tka s Quattrom je hračka pre náročných. Audi S6 je tým vozidlom, na ktoré len tak nezabudneš. Za jeho volantom zažiješ také adrenalínové šialenstvo, aké by si očakával od ťažkého SUV-čka!

Quattro pohon vs. umenie Lady

Pohon všetkých kolies, ktorý robí zo statnej 340-koňovej mašiny od Audi legendu. stojí za pozornosť! Špeciálne ak sa postaví do šialeného súboja proti nerovnému protivníkovi!

Niva vs. Audi S6 Quattro: Pokorí Lada 340-koňové Audi S6 Quattro?Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Thug of war na snehu!

Niva je tu dosť dlho na to, aby vedela, ako jednať so silným a namysleným protivníkom. Ťažké "neSUV-čko", v každom prípade, dostane poriadnu príučku! So staršími sa ma jednať s úctou! Tak by sa dal opísať odkaz Lady pre Audi! Na snehu predviedli obe zúčastnené vozidlá pre oči príťažlivú „spartakiádu.“ Reálna šanca na víťazstvo kruhov v znaku sa nepohodla s úmyslom o čistú porážku súpera v obľúbenej kategórii silákov.

Ruský nerovný súboj

Preťahovanie lanom poriadne preverilo schopností  týchto mašín! Kto iný ako Jeremy Clarkson môže postaviť proti sebe tieto 2 vozidlá? Ruský nápad a tento súboj sú dôkazom, že my, automobiloví fanatici, máme nerovné zápolenie radi! Úprimná detská radosť väčšiny mužov pri pohľade na túto „bitku“ svedčí o tom, že to bol dobrý výber súperov, čo povieš?

Niva vs. Audi S6 Quattro: Pokorí Lada 340-koňové Audi S6 Quattro?Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

„Chlapský súboj“

Ako si v „preťahovaní“ viedlo staršie Audi S6 s 4,2litrovým atmosférickým osemvalcom s výkonom 340 koní a hmotnosťou až 1 825 kg proti o 600 kg ľahšiemu protivníkovi poháňaným 1,7litrový štvorvalcom a terénnymi pneumatíkami? Jednoznačne možno povedať, že Niva dokáže lepšie pracovať s nepredvídateľnými podmienkami. Bude zhrnutý sneh pod kolesami stačiť na prekonanie tvrdej Audi beštie?

Niva vs. Audi S6 Quattro: Pokorí Lada 340-koňové Audi S6 Quattro?Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Sleduj video!

Kto sa nepoteší pri pohľade na od zeme sa „odliepajúce“ kolesá beštie od Audi a hranatého hrdinu časov minulých značky Niva? Sleduj zaujímavý súboj na vlastné oči! Niva sa rozhodne nemá za čo hanbiť! Adrenalín zaručený. Súboj na snehu, ktorý určite chceš vidieť!

Zdroj: autoevolution.com, motor1.com

Video: Lada Niva vs. Audi S6 Quattro!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Automechanici varujú: 10 nikdy nerob rád, ktoré musí poznať každý vodič! Dnes je majiteľom vodičského oprávnenia väčšina obyvateľstva. Väčšina vodičov tiež robí tie...14. Január, 2018
02Nehoda, nečakaná oprava? Kedy ZADARMO pomôže diaľničná patrola?Vieš, že táto služba je zahrnutá v cene diaľničnej známky? Kedy a ako využiť bezplatnú...6. Január, 2018
03Hyundai Kona: Dostupné 4x4 za 15 000 €! Kórejské SUV je oficiálne v predaji. Prekvapuje aj podstatným údajom, ktorý často rozhoduje...2. Január, 2018