Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

520-koňová Škoda Superb 4×4 beštia: Za koľko?

Delo s upraveným výfukom a nasávaním má všetko, čo potrebuješ od šialenej Škody Superb beštie s extrémnym výkonom! Aké parametre ponúka 4x4 Lamborghini z Mladej Boleslavy a čím prekvapí? Mimoriadnymi vlastnosťami aj cenou!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
28.04.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: youtube.com/Hi

Video: Škoda Superb s...

Auto-moto zaujímavosti

V Amerike sú mimoriadne obľúbené autá, ktoré na prvý pohľad nebudia dojem, že sú nabité výkonom a v skutočnosti doslova trhajú betón.

520-koňová Škoda Superb 4×4 beštia: Za koľko? Zdroj: facebook.com/RedlineDealsBulgaria

Škoda Superb 520 koní

To je prípade tejto Škody Superb. Sleeper z Mladej Boleslavy disponuje výkonom, za ktorý by sa nemuselo hanbiť ani luxusné Lamborghini. Takzvaný “spáč” vyzerá ako bežný automobil. Pod kapotou však ukrýva prekvapenie, ktoré ho vystreľuje do spoločnosti výkonných športových modelov.

520-koňová Škoda Superb 4×4 beštia: Za koľko? Zdroj: facebook.com/RedlineDealsBulgaria

Náklady nákupu automobilu zo zahraničia

Tento exemplár sa objavil v ponuke áut na predaj. Nachádza sa ďalej od našich hraníc, kto však za ním bude merať cestu a dovezie ho k nám, nebude ľutovať. Auto je na predaj v Bulharsku u predajcu Redline Deals Bulgaria. V popise inzerátu sa píše, že predajca dokáže auto poslať kamkoľvek na svete. Samozrejme, na náklady kupujúceho. Export drahšej mašiny môže predražiť rozpočet a dostať nákup automobilu do luxusnej triedy. Treba si prípadné náklady vedieť dobre prepočítať.

520-koňová Škoda Superb 4×4 beštia: Za koľko? Zdroj: facebook.com/RedlineDealsBulgaria

Výkon 520 koní

Výkon zabezpečuje šialená riadiaca jednotka s novým softvérom a upraveným turbodúchadlom Venom 550. Motor je špeciálne navrhnutý tak, aby 2.0 TSI (EA888) ústrojenstvo bolo schopné vydržať tento výkon. Výkon je na kolesá prenášaný spoľahlivou DSG prevodovkou. Superb s výkonom 520 koní prichádza v kombinácii s krútiacim momentom 626 newtonmetrov. Aby tento stroj toto všetko ponúkal, bola nutná rozsiahla úprava motora, ktorá sa odrazila na cene.

520-koňová Škoda Superb 4×4 beštia: Za koľko? Zdroj: facebook.com/RedlineDealsBulgaria

Škoda Superb 2.0 TSI 4×4

Automobil sa predáva v továrenskej výbave Laurin a Klement. Vyrobený bol v novembri roka 2018. Napriek tomu, že sa jedná o 3-ročný automobil, tento exemplár sa predáva za cenu nového Superba. Predajca si pýta odvážnych 37 000 €! Je to veľa, je to málo? Vzhľadom k parametrom ide o subjektívny názor. Výkon 520 koní neponúka bežný Superb v základe. Zákazník, ktorý dokáže tieto špecifikácie oceniť, túto cenu zaplatí. Aspoň tak uvažuje predajca. Ako sa ti toto delo páči? Pozri si video a posúď sám, čo dokáže, na základe priložených záberov. Sleduj video.

520-koňová Škoda Superb 4×4 beštia: Za koľko? Zdroj: facebook.com/RedlineDealsBulgaria

Model: Škoda Superb L&K

Výkon: 520 koní

Cena 37 000 €

Ročník: 2018

Výkon:  520 koní 626 Nm krútiaceho momentu

Motor:  2,0 TFSI

Nájazd: 45 577 km

Zdroj: youtube kanál Hi_5

520-koňová Škoda Superb 4×4 beštia

Video: Škoda Superb s výkonom Lamborghini ( 520 koní)

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Toyota Land Cruiser: Nová funkcia Crawl Control exceluje v piesku!Väčšina automobilov nemá v piesku šancu. To však nie je prípad Toyoty Land Cruiser! Sleduj,...20. Apríl, 2022
02Najlacnejší benzín: V tejto krajine stojí liter 2,3 eurocentu!Ceny benzínu rekordne rastú. Holandsko a Hong Kong patria k najdrahším krajinám. Napriek...22. Apríl, 2022
03Euro NCAP: Dacia Jogger skončila s 1 hviezdou bez testovania! Testy Euro NCAP ukrivdili čoraz častejšie skloňovanému nádejnému bestselleru v segmente...24. Apríl, 2022