700 koní, 100 km/h za 2,85 s.: Audi combi rebel dá 354 km/h!

Dobrá prerábka potrebuje okrem stáda koní naviac pod kapotou, extrémneho výkonu a parametrov zrýchlenia, dych berúci vizuál. Toto všetko ľavou zadnou zvládne staršie Audi RS6 vyladené spoločnosťou MTM na kráľa nemeckých diaľnic. Čo dokáže? Pokorí aj Veyrona!

rufus v Video sekcia
22.03.2021
Diskusia:
Zdroj: youtube.com/AutoTopNL

Video: AUDI RS6 C8 MTM...

Video sekcia

Pri pohľade na staršie Audi ti zrejme hneď nenapadne, že sa pozeráš na priameho konkurenta Veyrona. Šialená úprava dokáže zatočiť hlavu najväčším fanatikom rýchlosti. Svoje umenie dokáže impozantne predviesť na nemeckej diaľnici. Vďaka šialeným parametrom dá táto Audi combi beštia bez obmedzovača rýchlosti 354 km/h!

Audi RS6 C7 beštia bez obmedzovača dá na diaľnici 354 km/h!Zdroj: youtube.com/AutoTopNL

Audi RS6 je zárukou brutálnych parametrov. Na skutočne šialené hodnoty sa však výkon dostane ihneď potom, keď ostrý automobil so 4 kruhmi v znaku, vezme do rúk skúsený úpravca. Sériový model disponuje výkonom až 600 koní. Na 100 km/h ručička tachometra vystrelí za 3,6 sekundy. Rýchlosť sa dostane na 250 km/h. Bez obmedzovača sa rýchlosť dostane na hodnotu 305 km/h. Skvelý výkon pre rodinné combi s hmotnosťou 2 tony!

Audi RS6 C7 beštia bez obmedzovača dá na diaľnici 354 km/h!Zdroj: youtube.com/AutoTopNL

Nemecký úpravca MTM (Motoren Technik Mayer) sa zahrá s poslednou generáciou Audi RS6 a bude to stáť skutočne za to. Výkon? Ten sa bude pohybovať v závislosti od konkrétnej úpravy od 787 koní až po 1 001 koní a disponuje krútiacim momentom až 1 250 Nm. Bravo, práve sa Audi dostalo na úroveň výkonu, ktorú ponúka Bugatti Veyron! Hlavná výhoda? Bugatti Veyron je skvelý v ideálnych podmienkach a zákazníkovi dopraje tento extrémny zážitok z rýchlosti po zaplatení poriadne extrémnej ceny. Tento Audi combi rebel ponúka túto zábavu za podstatne menej peňazí. Okrem toho odvezie nielen pasažierov, ich batožinu a disponuje prekvapivým objemom batožinového priestoru.

Audi RS6 C7 beštia bez obmedzovača dá na diaľnici 354 km/h!Zdroj: youtube.com/AutoTopNL

Úprava od nemeckého úpravcu MTM bude stáť majiteľa statného combi v prepočte približne 36 000 eur. To je neporovnateľne menej ako si pýta za svoje parametre značka Bugatti. Tá sa taktiež nemôže o zákazníka uchádzať najväčšou výhodou Audi RS6. Ponúka všetky výhody, ktorými disponuje combi. 100 km/h za 2,8 sekundy. 200 km/h za 8,1 sekundy. 300 km/h za 20,5 s. Toto divadlo musíš vidieť na vlastné oči. Za pár sekúnd sa ručička tachometra vyšvihne nad hranicu rýchlosti 300 km/h. Ostré rodinné combi v extrémnej MTM úprave dá 354 km/h aj viac. Ručička tachometra však vyššie hodnoty neukáže aj kvôli obutiu. Pneumatiky nie sú stavané na tak brutálnu rýchlosť.

Šikovnosť tvorcov kanálu AutoTopNL, ktorý je populárny nielen na Youtube, hovorí o tom, čo toto delo dokáže, najlepšie. Pohyblivé obrázky sú najlepší dôkaz. Jedná sa o mimoriadne agilné rodinné combi, ktoré stojí za pozornosť. Čo dokáže na nemeckej diaľnici? Sleduj video. Ako sa ti takáto úprava továrenských nastavení ostrého stroja páči? Podeľ sa o svoj názor na túto Audi beštiu v komentároch pod článkom.

Zdroj: AutoTopNL@Youtube

Audi RS6 C8 MTM beštia dá na diaľnici 354 km/h!

Video: AUDI RS6 C8 MTM beštia dá na diaľnici 354 km/h!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Ferrari za 360 000 € zničené na totálku 6 hodín po odovzdaní!Odovzdávanie automobilu býva vysnívaným zážitkom. Alebo aj nočnou morou, ak sa nasledujúce...20. Marec, 2021
02Kuriózna akcia: Ako dostať z potopenej lode 4 200 áut a 33 ton odpadu?Snaha o ukončenie púte MV Golden Ray 2021 prináša mnohé nečakané momenty. Táto kuriózna...18. Marec, 2021
03Budúci bestseller - Dacia Sandero Stepway 2021: Nová najlacnejšia terénna DaciaPredaj Sandera Stepway ešte len odštartoval a už sa o tento nádejný a finančne dostupný...16. Marec, 2021