Budúci bestseller - Dacia Sandero Stepway 2021: Nová najlacnejšia terénna Dacia

Predaj Sandera Stepway ešte len odštartoval a už sa o tento nádejný a finančne dostupný bestseller začali zaujímať ostatné krajiny. Rusko prichádza so zaujímavým plánom ako dostať Sandero Stepway na výslnie ponuky áut a na vrchol rebríčka predaja. Aké sú plány na využitie potenciálu novinky a ohláseného bestselleru - najlacejšej terénnej Dacie? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.03.2021
Diskusia:
Zdroj: Dacia

Video: Dacia Sandero...

Auto-moto zaujímavosti

Výrobcovia po celom svete bojujú v neľahkých časoch o svoju pozíciu, ale aj udržanie sa na trhu. Práve značka Renault potrebovala pomoc aj kvôli nie práve najlepšej pozícii na trhu. Táto situácia pritom trápila automobilku ešte pred začiatkom pandémie. História automobilky však má za sebou dlhých 123 rokov existencie a značka sa rozhodla dokázať, že prežije a potvrdí svoju pozíciu na trhu. Na pomoc si prizvali šéfa Seatu, Lucu de Mea. Aj vďaka jeho práci sa postupne môžeme pozerať na znovuzrodenie značky. 

Dacia Sandero StepwayZdroj: dacia.ru

Okrem Renaultu sa spoločne so skúseným tímom rozhodol oživiť aj ponuku áut dcérskych firiem. Súčasťou portfólia je práve aj rumunská Dacia a Lada. Mnohé modely týchto dcérskych značiek budú vlastne tým istým modelom. Dacia Sandero Stepway bude ponúkaná ako lacnejšia Lada a drahší Renault. Fotografie, ktoré sa objavili na populárnom internetovom profile spoločnosti AvtoVAZNews stoja za pozornosť. Vody sociálnych sietí rozvírili zaujímavé zábery nového Sandera, ktoré zaujme väčšinového zákazníka. 

Dacia Sandero StepwayZdroj: dacia.ru

Dacia Sandero Stepway na nich pózuje v Toljatti. Obrázky zachytávajú novú generáciu Dacie Sandero Stepway, ktorá sa v Rusku nebude predávať pod svojím štandardným označením. Rusi sa rozhodli, že z nádejného bestselleru urobia Renault. Tento model bude schádzať práve z výrobnej linky Lady v Toljatti. Ďalšia odhalená informácia hovorí o pláne výroby podobného vozidla s logom Lada. V kuloároch sa hovorí o druhej generácii modelu Granta. O novom pláne Francúzov možno povedať, že plán výroby novej Dacie s jej technikou a premenou na iný automobil značky Renault, ktorý bude vyrábaný za menej peňazí v Rusku a súčasne toto vozidlo ponúkať pod značkou Lada, môže potenciálnych zákazníkov osloviť na viacerých trhoch zároveň. 

Dacia Sandero Stepway 2021 interiér Zdroj: dacia.ru

Všetky informácie zatiaľ preleteli médiami ako uniknuté informácie a do ich oficiálneho potvrdenia budú zdrojom ďalších debát a špekulácií nielen na internete. Ide však o veľmi zaujímavý spôsob posilnenia portfólia viacerých značiek, ktorý by v čase pandémie mohol priniesť svoje ovocie. S ohľadom na predpokladaný záujem o nové Sandero Stepway, ide o veľmi schopnú predajnú stratégie, ktorá by sa mohla osvedčiť aj inde vo svete. Čo sa týka príchodu na trh, začiatok predaja Dacie Sandero je plánovaný na rok 2022. Nová Lada Granta sa v predaji ukáže ešte neskôr. Nechajme sa prekvapiť, čo prinesú ohlásené zmeny a či sa táto “finta” koncernu, ukáže ako zaujímavá z hľadiska podpory predaja áut v ťažkých časoch. Ako sa ti páči nová Dacia Sandero Stepway? Sleduj priložené videá na konci článku. Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch.  

Dacia Sandero StepwayZdroj: dacia.ru

Zdroj: AvtoVAZ News@VKontakte

Video: Dacia Sandero Stepway 2021

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Šialený ruský projekt: Lada s technikou z plexisklaTáto Lada VAZ-210X nie je obyčajná. Ruskí nadšenci z populárneho kanála Garage54 sa...8. Marec, 2021
02Tank 300: Replika Fordu Bronco z Číny!Zatiaľ, čo Ford žne úspech zo svojou drsnou vlajkovou loďou, ďalšia krajina skúša šťastie...14. Marec, 2021
03SUV vs. combi: Najlepšie porovnanie rivalov z NemeckaV automobilovom svete neexistuje lepšia zábava ako bilancovanie lepších konkurenčných...12. Marec, 2021