Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: BMW

BMW X7 má po facelifte šialenú verziu M60i, skúsili sme ju

Automobilka BMW len nedávno inovovala svoj model X7 a teraz sme sa s ním mohli zoznámiť v rámci prvej jazdy. Toto auto bude tvoriť ešte kontroverznejšie hádky ako doteraz. A je jedno aká verzia to bude. Kľudne aj BMW X7 M60i.

BMW M3, 429 koní za cenu Octavie?

BMW je značkou, ktorá je sama o sebe pre mnohých modlou. Auto, ktoré dvíha tep a jeho športové verzie sú celosvetovo preslávené. Rada M je stelesnením rýchlosti a dokonalosti. BMW M3 je rýchlym a kompaktným autom, aké dnes už v podstate nenájdete. Vďaka tomu sa BMW M3 teší vysokej obľube a v závratných výškach sa drží aj ich cena. Pomerne drahým a žiadaným sa stáva aj BMW M3 generácie E90, ktorá bola kedysi v nemilosti, no dnes sa čoraz viac prejavujú jej kvality. A teraz sa dá kúpiť jeden kúsok za naozaj zaujímavú cenu.

Combi rýchle ako športiak: Volvo, BMW aj Volkswagen!

Sen mnohých vodičov. Praktické a priestorné auto, ktoré dokáže držať krok s rýchlymi superšportovými mašinami. Realita. Toto sú combi delá, ktoré sa vyrovnajú športiakom!

BMW radu 3 (F30/F31): Aké je a načo si dať pozor pri kúpe jazdeného?

BMW radu 3, model F30 pre sedan a F31 pre kombi, patrí medzi stálice na našom trhu a na našich cestách. Je to z dôvodu, že za rozumné peniaze ponúka relatívne slušný priestor a úsporné motory. Avšak ani toto auto nie je bez problémov. Možno má menej démonov ako predchádzajúca generácia, ale všetko záleží od zvoleného kusu a zvolenej konfigurácie.

Poruchové motory: Audí, BMW aj Toyota

Audíny, Passaty aj Škody Superb nemusia byť kúpou, ktorú neoľutuješ. Subaru, VW, Toyota a BMW vyrobili autá s problémovými motormi. Ktorým motorom sa vyhnúť, ak nechceš riskovať nákladnú opravu? 

VIDEO: BMW 1 s výkonom 1 020 koní!

BMW je prémiovou automobilkou, ktorá však dokáže uspokojiť naozaj široké spektrum motoristov. Na svoje si prídu tí, ktorí hľadajú štýlové auto, rovnako aj tí, čo hľadajú niečo luxusné a aj tí, čo chcú športové auto. BMW je unikátnou automobilkou v tom, že dokážu uspokojiťa každého a v mnohých prípadoch dokonca v 1 aute! Medzi tie najobyčajnejšie BMW patrí rad 1, ktorý je praktický, no nikdy v ničom toto auto extra nevynikalo. Tento kúsok však má vlastnosti, ktoré nemá ani mnoho superšportov!

BMW X2 M35i je viac hothatch ako SUV

BMW už postupne zaplnilo celú škálu čísel v ponuke modelov X od jednotky až po sedmičku. Menší model X2 chce byť štýlovejšou alternatívou ku X1, ale s možnosťou naozaj výkonného spaľovacieho motora. Tu sa na extrémne elektrické preskupovanie ešte nehráme. My sme skúsili verziu X2 M35i Goldplay Edition, ktorá prináša niekoľko rozdielov oproti štandardu a má zrovna ten najvýkonnejší motor, ktorý daná platforma prináša do hry v segmente C SUV so športovými tvarmi.

Prvá jazda: BMW iX M60 - Efektívny maniak

BMW si necháva všetky dvierka otvorené a okrem elektromobilov ďalej rozvíja aj spaľovacie agregáty a pohonné sústavy na vodík. Avšak z elektrického poľa ukazuje svoju technologickú úroveň modelom iX, ktorý najnovšie dostal šialenú verziu M60. Tá je zo všetkých najvýkonnejšia a písmenko M v názve hovorí silnou rečou a dokonca je na aute právom.

BMW vylepšilo model Z4, ale iba mierne

Automobilke BMW zjavne ide karta a pred autosalónom v Paríži prichystala naozaj extrémne veľa noviniek a inovácií. Svoju porciu vylepšení tak po určitej dobe dostane aj BMW Z4, roadster, ktorý je v ponuke automobilky už nejakých pár rokov.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

BMW spolupracuje so štyrmi veľkými mestami na udržateľnej budúcnosti

Automobilka BMW aktuálne ponúka armádu elektromobilov, ktoré sú už vo svojej piatej generácii elektrického pohonu. Avšak to nie je jediná vec, ktorú na lepšiu a hlavne čistejšiu budúcnosť BMW chystá. Budúcnosť nie je len o používaní vozidiel s ekologickejším pohonom v miestach, kde sa to dá, ale aj o použitých materiáloch, recyklácii a urbanistickom plánovaní.

BMW M2 prichádza s kontroverznými tvarmi

Automobilka BMW konečne predstavila novú generáciu modelu M2, ktorý je logickým pokračovaním rozširovania modelovej ponuky radu 2. Je úplne logické, že po M240i prichádza aj tento model. Prichádza s podobnými tvarmi, ale trochu extrémnejším prevedení. Svetlá sú rovnaké, ale pritom je okamžite jasné, že toto je niečo viac.

Test: BMW M340i - Experiment s emóciami

BMW radu 3 len teraz prešlo modernizáciou a prichádza s novou vizážou. Nie je tomu inak ani pri najvýkonnejšej štandardnej verzii M340i. Schválne nehovoríme o vrcholnej M3, ktorá hrá absolútne vlastnú ligu. Práve model M340i je vstupnou stanicou do sveta výkonných sedanov z Mníchova.

BMW XM prichádza ako sériové PHEV s výkonom až 550 kW

BMW už konceptom naznačovalo kam sa bude uberať nová alternatíva na vrchole ponuky. A práve model BMW XM je úplne novým vozidlom, ktoré bude výlučne s logom M. Od BMW M1 je to prvýkrát, čo konštruktéri športových vozidiel divízie M dostali takýto priestor. Môžu si povedať, že konečne po takmer 50 rokoch.

Prvá jazda: Nové BMW X1 je tak veľké ako X3 kedysi

Automobilka BMW nedávno ukázala na obrázku v prvé náhľady na nový model X1 a nám sa podarilo dostať za volant tohto kompletne nového auta. Toto vozidlo prináša základnú alternatívu crossoverov s logom BMW na kapote a tiež prináša zväčšenia v každom smere. Pri prvých jazdách sme sa posadili za volant troch alternatív.

BMW inovovalo Trojku, skúsili sme 320d Touring xDrive

BMW ukázalo na fotkách facelift nového modelu radu 3 už dávnejšie. Toto obľúbené vozidlo nenecháva nič na náhodu a využíva nový šarm na získanie publika. Nový šarm nie jediným vylepšeným, lebo prichádzajú prvky, ktoré nie sú viditeľné na prvý pohľad, o nich sme sa presvedčili pri živom kontakte s vozidlom.

BMW XM, bude to najškaredšie BMW?

BMW je dozaista automobilkou, ktorá je snom mnohých. Vyrába autá, ktorá sa rokmi stávajú legendami. Mnohých oslovuje nezameniteľný dizajn, elegancia a športový duch. No aj taká legenda, akou BMW bezpochyby je, príde občas naozaj podivným modelom. Napríklad BMW XM je asi autom, ktoré by milovníci BMW v portfóliu automobilky najradšej ani nemali.

Video: Dokáže BMW driftovať ako Mercedes AMG?

To, čo dokáže "áemgéčko" je vysoká škola driftu. Ako sa s touto výzvou vysporiada menší rival z Ingolstadtu? Čo sa stane, keď sa BMW snaží driftovať ako Mercedes AMG? Nebudeš veriť vlastným očiam. Sleduj video! 

BMW už vyrába vodíkové iX5 Hydrogen

BMW je automobilka, ktorá má naozaj výborný prístup k pohonom. Dopredu nevylučuje žiadnu z alternatív a preto vyrába nielen benzínové, naftové, elektrické, ale už aj vodíkové autá. Jedným z prvých bojovníkov v premávke bude model iX5 Hydrogen.

BMW končí s i3, vyrobilo posledných 18 kusov

BMW začalo s ponukou modelu i3 už v roku 2013, čo znamená, že aktuálne je na trhu deviaty rok. Reálne však jeho produkcia končí a uzatvára tak veľmi úspešnú kapitolu elektrických vozidiel z Mníchova.

BMW M440i Gran Coupe ako ideálne GT

BMW ponuka naozaj rôznorodú škálu automobilov. Len vo veľkosti patriacej do strednej triedy má hneď niekoľko zástupcov. Okrem štandardnej trojky a jej verzie kombi sú to vozidlá s označením číslom 4. Tie dokonca ponúkajú až tri rôzne, ale športovejšie druhy karosérie. Najnovšia z nich je vo forme liftbacku Gran Coupe. Má hneď niekoľko zaujímavých verzii pohonu. Tentoraz sme skúsili vrcholnú benzínovú verziu M440i. Čo nás na ňom zaujalo?

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Práve pridané inzeráty

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.