Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: BMW

BMW 530i s atmosférickým 6-valcom po 17 rokoch ako nové!

BMW rad 5 generácie E60. Automobil, ktorý neosloví každého. Pridaj k tomu však populárny M paket a pozeráš sa na zaujímavú ponuku. Zánovný 231-koňový BMW úlovok s nájazdom len 30 504 kilometrov má všetko, čo potrebuješ!

 

BMW X7: Nový predok, nový displej, ale kde je páka prevodovky?

Už pri samotnom predstavení BMW X7 boli nálady rozdelené do viacerých táborov. Veľa priaznivcov automobilky kritizovalo naozaj obrovské rozmery prednej masky chladiča. Tieto otvory sa už ani nedali nazvať ľadvinkami, lebo by to museli byť obrovské ľadviny a skôr pripomínajú krídla. To, čo si však BMW pripravilo aktuálne, pre modernizáciu vozidla, je možno ešte väčší šok.

BMW predĺžilo X5, Long bude iba pre Číňanov

Je zaujímavé ako sa jednotlivé požiadavky trhu líšia. Kým u nás sú ľudia spokojní s tým čo máme, v Číne majú úplne iné preferencie a požadujú modely a ich verzie, ktoré nie sú úplne bežné. Bežne teda nie sú predĺžené verzie niektorých vozidiel. Najnovšie dostala dlhšiu verziu X5.

BMW 3 so šesťvalcom ako nové za cenu Octavie!

Pri kúpe auta je logickou dilemou výber nového auto v nižšej špecifikácií, alebo jazdenka z vyššieho radu. Je to absolútne logické, mnoho krát človek berie do úvahy stav, rovnako aj nájazd. Občas sa ale nájde jazdenka, ktorá je v stave takmer nového auta s nájazdom tak nízkym, až sa mu takmer nechce ani veriť. To je príklad aj tohto BMW 3.

BMW X2 GoldPlay je edícia so zlatými prvkami

BMW ukázalo novú sériu modelu X2. Špecialita sa bude schovávať za označením GoldPlay a ponúkne niekoľko zlatých detailov, ktoré ho odlíšia od ostatných verzií modelu. Toto bude len o vizuále auta, nie o zmenách pod kapotou.

BMW 2 Active Tourer: Pozreli sme si ho naživo

Automobilka BMW zjavne verí malým MPV segmentu C, keďže aktuálne ukázala naživo novú generáciu v statickej premiére. Nová generácia modelu má pred sebou celkom ťažký boj s prechodom zákazníkov ku SUV modelom. O to však prináša viac noviniek, aby mala šancu zaujať.

BMW i3: Aké je a na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného?

BMW ukázalo model i3 ako svoj prvý sériový, ale naozaj sériový, elektromobil už v roku 2013. Odvtedy sa ukázali nové verzie, ale okrem prvenstva v elektromobilite u značky má i3 ešte jedno významné prvenstvo. Je prvým sériovým autom, ktoré má väčšiu časť štrukturálnych prvkov a karosérie vyrobenú z karbónovými vláknami vystuženého plastu.

BMW iX M60 má krútiaci moment až 1100 Nm a výkon 619 koní

Automobilka BMW postupne predstavuje viac a viac elektrických modelov. Je to dôsledkom legislatívy spoločenstva štátov, ktorá hovorí o tom, že emisie nemôžu byť. Aspoň nie tie priame. Aj preto BMW spojilo písmená i, X a M a vytvorilo novú verziu modelu iX s označením M60.

BMW X3 po facelifte: Naftové motory nemôžu odísť

Automobilka BMW nedávno predviedla facelift modelu X3. Nová predná časť, nové interiérové prvky a viac hybridov však neprekvapí nikoho. Skôr prekvapí to, v akej kondícii je trojlitrový radový šesťvalec spaľujúci naftu. Má síce mild-hybridný doplnok, ale to takmer nie je poznať.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

BMW XM má byť najvýkonnejším modelom, páči sa vám?

BMW akosi stále viac ukazuje výrazné autá. Výrazné, kontroverzné a hlavne diskutované. Nedávno to bolo BMW iX a nová dvojka kupé, teraz prichádza koncept, ktorý bude ešte omnoho viac polarizujúci spoločnosť. Tradiční fanúšikovia modelov E39 a E38 budú sklamaní, novátorskí fanúšikovia budú mať radosť.

BMW M3 M Competition beštia: 582 koní pre náročných!

Keď sa povie BMW M3, ide o označenie, ktoré je zárukou povestnej kvality a zaujímavých parametrov. Čo sa stane, keď sa renomovaný úpravca rozhodne dopriať ostrej mašine ešte vyšší výkon? BMW M3 M Competition AC Schnitzer beštia - namiesto 509 koní výkon 582 koní! 

BMW iX: Čím je zaujímavý nový elektromobil? Ktorej Tesle konkuruje?

Nové BMW iX sa dá aktuálne považovať za vrchol toho, čo má nemecká automobilka medzi elektromobilmi povedať. Nie je to vlajková loď, toto je jachta, ktorá potichu pláva krajinou neuveriteľnými a nepočutými rýchlosťami. Je to jeden z najlepších elektromobilov, aké si môžete objednať a kúpiť.

BMW M3 E46 delo s nájazdom 278 500 km: Ešte vyšší výkon po 20 rokoch!

Je možné dosiahnuť ešte vyšší výkon vozidla po 2 desaťročiach používania? BMW M3 E46 s pôvodným výkonom 343 koní to dokáže! Koľko koní predviedlo delo z Ingolstadtu v teste? Ešte väčší výkon po 20 rokoch!

BMW sa vybralo na vodíkovú cestu s iX5 Hydrogen

BMW postupne rozširuje svoju flotilu vozdiel s alternatívnym pohonom. Väčšina z vozidiel má minimálne mild-hybrid, v ponuke sú plug-in hybridy a tiež elektromobily. Avšak X5 prichádza s novou možnosťou paliva. BMW iX5 Hydrogen bude používať na pohon vodík.

BMW X5 bude mať špeciálnu sériu s červenou maskou chladiča

BMW má svoju sekciu SUV naozaj kompletnú. Od X1 až po X7, ale zakladajúcim kameňom ponuky bol na prelome milénií model X5. Ten je aj hlavnou hviezdou novej série Black Vermilion. Tá bude nielen v Európe, ale aj za oceánom. Dobre, nebude jedinou hviezdou, lebo rovnakú sériu bude mať aj X6.

BMW vypustilo inovované modely X3 a X4, zmien je viac ako sa zdá

Automobilka BMW sa pustila do prerábky úspešných modelov X3 a X4. Cieľom bolo nielen oživiť modely do druhej polovice životného cyklu, ale tiež pridať niektoré technologické novinky, ktoré už ostatné modely využívajú. Popri tom sa zviezol aj vizuálny facelift oboch modelov.

BMW 545e nie je len mestským plug-in hybridom

BMW má naozaj širokú ponuku motorov aj pre sedan s označením číslom 5. A každému je hneď zrejmé, že hlavnú úlohu pri výbere často hrá naftová ponuka siahajúca od štvorvalca v 520d po 540d s radovým trojlitrom. Ale nezaostáva ani ponuka benzínových motorov a ani hybridov. Vlastne ponuka hybridov je až šokujúco široká.

BMW 5 so 6 valcom za cenu Fabie!

Pokiaľ si vyberáte svoje ďalšie auto, možno stojíte pred dilemou, či si kúpiť nové auto, alebo za obdobnú cenu jazdenku. Za cenu nového auta máte možnosť získať auto o niekoľko levelov vyššie, čo je určite lákavé. No ak si môžete kúpiť poctivý 6 valec prémiovej automobilky v stave takmer nového auta za cenu jedného z najlacnejších nových áut, je to na reálne pováženie. Tak ako toto BMW 5.

BMW X4 za 77 000 €, jeho čínska kópia za 28 000 €!

Čínske automobilky si pred rokmi nespravili úplne dobré renomé. Dôvod bol jednoduchý, začali s kopírovaním slávnejších a etablovaných automobiliek. A treba povedať, že kvalita šla na druhú koľaj. Doba sa mení, čínske automobilky sa mnohému naučili a začínajú produkovať autá so svojim vlastným rukopisom. No občas sa ešte inšpirujú inde, niekedy u tých najlepších, napríklad BMW.

BMW M5 CS prekonáva výkonom všetky sériové BMW

BMW to má pekne rozdelené. Základná verzia M5 má výkon 442 kW (600 k), Competition pridáva ešte 18 kW (25 k) naviac a stále nie je na vrchole toho, čo môže model ponúknuť. Na vrchol ponuky M5 sa teraz postavila verzia M5 CS. A okrem vyššieho výkonu má aj mnoho ďalších vylepšení.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.