Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda
Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: BMW

Skúsili sme najvýkonnejšie elektrické BMW i5 M60, aké je?

BMW nedávno predstavilo model, ktorý je označený číselným označením 5. A to rovno vo viacerých druhoch pohonu. Jeden hovorí o možnosti pohonu spaľovacími agregátmi, druhý o využití plug-in hybridov a tretí o elektrických vozidlách. BMW už dávnejšie oznámilo, že chce ponúknuť viacero možností pre svojich zákazníkov a neobmedzí sa na vývoj výhradne jednej formy. Z novej ponuky BMW radu 5 sme si mohli vyskúšať rovno tú najvýkonnejšiu verziu z úvodnej ponuky, BMW i5 s doplnkovým označením M60.

20 ročné BMW M3 s 59 km našlo majiteľa!

To, že sa občas niekde v garáži objaví zabudnutý unikát na štyroch kolesách, na ktorý niekto zabudol alebo ho zdedil sa občas stáva. Nedávno sme tu mali BMW M3, ktoré bolo celé roky odstavené a zabudnuté na verejnom parkovisku. Jeho smutná minulosť bola faktom, budúcnosť visela vo hviezdach. Stal sa ale menší zázrak a auto sa možno dočká ešte množstva dobrých rokov života.

Za BMW E46 dal 3 100€, servis stál päťnásobok!

BMW E46 je autom, ktoré sa dá označiť za jedničné, za legendu. Ide o BMW radu 3 s najlepšou povesťou a priam až bájnymi jazdnými vlatsnoťami. Auto bolo stvorené s tým, aby sa kládol maximálny dôraz na zážitok z jazdy. Šlo pritom o stále veľmi dobre vyrobené autá, ktoré dokážu spoľahlivo slúžiť naozaj dlhú dobu. Pri kúpe jazdenky človek musí samozrejme počítať s nejakými výdajmi navyše na servis a opravy. niekedy ale pomer nadobúdacej ceny a servisu vie poriadne nepríjemne prekvapiť. Ako v prípade jedného z už spomenutách BMW E46.

Toto nenápadné BMW je nepriestrelné, za cenu Fabie!

Vozidlá značky BMW sú už dekády vnímané ako vrchol kvality a luxusu. Niet sa čomu čudovať, v zásade to tak aj je. BMW, Audi či Mercedes, všetko sú to autá, ktoré si vyberajú bohatí, vplyvní a známy ľudia, prípadne vrcholoví manažéri firiem. Práve do takejto kategórie patria ľudia, ktorí často krát kladú svoju bezpečnosť na prvé miesto. Svet je totiž naozaj iný a takýto ľudia majú vyššiu šancu stať sa cieľom prepadu alebo nejakého šialenca. Pancierované autá sú tak určené často krát práve pre túto klientelu, ktorá nemá problém extra ochranu navyše zaplatiť. Občas sa takéto autá objavia na predaj aj ako jazdené, ide však o extrémne drahé autá. Tento kúsok od BMW je ale výnimkou.

Nová generácia BMW X2 prichádza, je takmer o 20 cm dlhšia

BMW X2 bolo tým autom, ktoré malo byť štýlovejšie ako X1 a preto získalo dynamickejšie tvary a menej miesta v zadnej časti. Práve priestorovo to vnútri nebolo úplne ružové. Druhá generácia modelu však prichádza s úplne iným tvarovaním a je skôr v intenciách toho, aké sú zmeny medzi X3 a X4, prípadne X5 a X6. Nový model je už plnohodnotné SUV kupé ako káže hierarchia a prináša omnoho viac miesta vzadu ako kedykoľvek doteraz.

Čínske BMW 5 za menej: Eso s výkonom 221 koní

Hongqi H5 je čínsky konkurent BMW radu 5 postavený na platforme Mazdy 6. Čo ponúka? Tento rival BMW ťa dostane aj napriek tomu, že nestavia ponuku len na elektrický pohon. Eso strednej veľkosti za rozumnú cenu!

BMW Tupaca Shakura na predaj: Vraha zatkli po 27 rokoch!

Neuveriteľný príbeh objasnenia prípadu. Vrah Tupaca je obvinený po dlhých 27 rokoch! V predaji je aj čierne BMW, v ktorom rappera zavraždili. Pomôžu nové okolnosti predať toto čierne BMW 750iL?

BMW pridáva radu 5 nové plug-in hybridy, majú najväčší výkon

BMW radu 5 sa predstavilo nedávno a prišlo v prvom rade s radovými štvorvalcami, ktoré mali iba mild hybridný doplnok. A tiež prišlo hneď na začiatok s elektrickou verziou. Stále sa hovorilo, že postupom času pribudnú aj plug-in hybridy. Ten čas sa už naplnil a aktuálne sa do ponuky modelu pridali dva nové systémy pohonu. Jeden má označenie 530e a druhý má označenie 550e.

Takto majú vyzerať BMW budúcnosti, minimalistické a šokujúce

Veľké ľadvinky nebola nesprávna cesta, BMW len zvolilo jednu módnu vlnu, ktorá nesadla každému. To ako budú vozidlá BMW vyzerať do budúcna naznačuje nový koncept s názvom Vision Neue Klasse. Predstavil sa na IAA Mobility a predvádza niektoré historické konexie, ale skôr sa pasuje do futuristického náhľadu.

Navštívte aj naše Autobazar.EU fórum

S viac ako 55 tisíc témami

História BMW X5 v inzerátoch na Autobazar.EU

BMW X5 je auto, ktoré na cestách vídať veľmi často. Veď už má vlastne tretiu, alebo štvrtú generáciu, podľa toho ako sa na vývoj vozidla pozeráme. Aj ponuka na trhu jazdených vozidiel je dostatočne veľká, tak si poďme pozrieť, ako vyzerá a ako sa BMW X5 vyvíjalo v priebehu rokov.

Pancierový 530-koňový BMW tank: Nerozoznáš od klasiky!

Unikátne pancierové BMW X5 Protection VR6 = tank pre náročných zákazníkov. Inkognito vzhľad aj napriek pancieru. 530-koňový tank nerozoznáš od klasiky!

Test: BMW iX M60 - teleport

Aj pár rokov po predstavení model BMW iX rozdeľuje ľudí na dva tábory. Jedni ho radi vidia a druhí majú trochu problém s viacerými atribútmi jeho dizajnu. Nemožno mu však uprieť technologickú pokročilosť a rozhodne mu nemožno uprieť výkon najvýkonnejšej alternatívy s označením BMW iX M60. Toto Monštrum je extrémnym poňatím elektromobilu a celkovo jedným z najlepších elektrických vozidiel na trhu.

Kúpil BMW za 40 000 €, predáva ho za 129 900 €!

Kúpa auta bola kedysi vnímaná ako nevyhnutnosť, dnes sa z nej stáva aj zaujímavá investičná príležitosť. Samozrejme nie zo všetkých, ale nájdu sa kúsky, ktoré vedia za pár rokov svoju cenu niekoľkonásobne zvýšiť. Ide ale o raritné autá, ktoré sú niečím zaujímavé. Nemusí to byť nutne predražená limitovaná edícia, stačí mať na dobré auto nos. 

Toto BMW dá 100 km/h za 4,9 sekundy, stojí ako Octavia!

Pri kúpe auta každý rozmýšľa nad tým, aké bude pre neho najlepšie. Väčšinou výber vozidla prispôsobí svojim požiadavkám, no pôjde o auto, ktoré bude skvelé v jednom ohľade, v inom však bude zaostávať. Totálny univerzál je nesmierne náročné nájsť. Za také auto by sa však dali označiť rýchle kombíky. Napríklad nejaké BMW, tak ako tento. Bonusom je naftový motor, takže tu máme veľké kombi, úspornú prevádzku a silný motor.

BMW M5 Touring combi monštrum: R.I.P. Audi RS6

BMW oficiálne potvrdilo príchod ďalšieho bestselleru. Ostré kombi z pod plachty odhalil známy portál kolesa.ru. BMW M5 Touring neprehliadneš! Audi Superkombi nemalo žiadneho súpera. To sa zmení. R. I. P. Audi RS6!

BMW X1 M35i: Vysoký výkon nie je jediným lákadlom športovej verzie

Nemecká automobilka BMW pripravila jedno veľké prekvapenie. Svoj model X1 totiž vybavila novým výkonným motorom, na ktorý sme zvyknutí neboli. Je to prvýkrát, čo práve X1 predvádza verziu s písmenom M. Doteraz ste pre M museli siahnuť po modeli X2. Nový motor však nie je jedinou novinkou, ktorú toto auto predvádza. Niečo sa udialo, ale veľmi zásadné, aj v interiéri.

Statická ukážka BMW radu 5 bola doplnená o šialené SUV

Ak ste sa minulý týždeň boli pozrieť v Danubiane, tak je vám jasné, že v nej je nejeden zaujímavý kúsok umenia. Ale to nie je všetko. Minulý týždeň sa na ploche predviedli aj niektoré modely BMW. Konkrétne to bolo v znamení novinky BMW radu 5, ktorú dopĺňali ale aj niektoré autá z histórie, ktoré sú niečím špecifické a jedinečné. Ale začnime pekne novou generáciou BMW radu 5.

Kúpil BMW za 64 000 €, predáva ho za 274 000 €!

Žijeme zvláštnu dobu, dnes si mnoho ľudí veci neužíva, ale hľadá v nich cestu, ako zbohatnúť. Máme tu rôzne druhy investičného alkoholu, ktorý ich majiteľ nikdy neochutná, limitované edície hier, ktoré si ich majiteľ nikdy nezahrá  či autá, s ktorými sa nikdy poriadne nezvezie. Tieto absurdity sú podmienené obvykle jedným, túžbou zbohatnúť. Vďaka takýmto ľuďom ale máme možnosť vo svete áut naraziť na kúsky, ktoré sú strojmi času. Aj po desaťročiach sú v podstate nové a ukazujú nám, ako sa svet za tie roky zmenil. Jedným z takýchto strojov času je aj toto BMW M5 ako zo škatuľky!

Skúsili sme si BMW M2, jazdí lepšie ako vyzerá

BMW je často témou rôznych krčmových zvestí a diskusií o dizajne a jeho ľúbivosti. Je nad slnko jasné, že BMW sa do tvorby áut pustilo naozaj zhurta a dizajnérsky jazyk prináša nejednu šokujúcu líniu. Nie je tomu inak ani v prípade novej generácie fantastický ovládateľného modelu BMW M2. Všetko je ešte okorenené bledou modrou farbou, ktorú BMW zvolilo ako prezentačnú.

BMW je orol a Toyota je korytnačka (podcast)

Umelá inteligencia stelesnila značky áut do zvieracej ríše. Fernando Alonso ponúkol v aukcii svoje unikátne Ferrari, za koľko ho predal? V Prahe chcú zrušiť výhodné parkovanie zadarmo pre elektormobily a David Beckham vymýšľa farby pre luxusnú značku. Aj tieto informácie sa dozviete v najnovšom auto-moto podcaste inzertného portálu AUTOBAZAR.EU s Ďurom Sabom.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.