Ako nerozbiť Ferrari za 290-tisíc eur? Pozor na spiatočku!

Kylie Jenner, sestra známej Kim Kardashian, dokázala niečo, čo sa len tak nevidí! Ferrari v hodnote za 320-tisíc dolárov rozbila za neuveriteľne krátky čas! Ide o hoax internetu alebo najhorší prípad zaradenej spiatočky vôbec? Viac v článku!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
13.08.2015
Diskusia:

Ako nerozbiť Ferrari za...

Auto-moto zaujímavosti

Darček k 18-tym narodeninám

Predstavte si scénu ako z rozprávky. Váš milovaný vám pri oslave vašich 18-tych narodenín v obľúbenom nočnom klube odovzdá mašľou previazaný hodnotný darček. Všetko by bolo krásne, keby ste na darovanom luxusnom automobile krátko na to nehavarovali! Je to vôbec možné?

Ferrari, ktoré dostala Kylie Jenner k 18-tym narodeninám nemalo dlhú životnosťZdroj: mirror.co.uk

Známa kráska dostala luxusné Ferrari od svojho priateľa Tyga k jej 18-tym narodeninám. Niekoľko hodín po obdržaní luxusného darčeka v hodnote 320-tisíc zaplavili internet informácie o tom, že Kylie Jenner s čerstvo darovaným luxusným vozidlom havarovala! Ako sa jej to podarilo? 

Pozor na spiatočku!

Kylie Jenner, sestra známej Kim Kardashian, dokázala niečo, čo sa len tak nevidí! Ferrari v hodnote za 320-tisíc dolárov rozbila za neuveriteľne krátky čas! Viac ako 6000 príspevkov na sociálnych sieťach vyjadrujúcich rozčarovanie nad jej rýchlosťou "vysporiadania sa" s drahým darčekom, to je bilancia mladej hviezdy, na ktorú určite nezabudne!

Kylie Jennerová rozbila automobil ihneď po darovaní!Zdroj: youtube.com

Dlho plánovaný darček si moc neužila

Prekvapená ostala nielen verejnosť, správa o nehode zarazila aj jej priateľa Tyga, ten "veľké prekvapenie" pre svoju lásku dlho tajne plánoval. Mladá Kylie dokázala darček zničiť za neuveriteľne krátky čas, takmer ihneď po darovaní! Na automobile luxusnej značky Ferrari havarovala hneď pri prvej skúšobnej jazde! 

Kylie JennerZdroj: mirror.co.uk

Je to vôbec možné?

Kylie Jennerová sa údajne počas prvej jazdy chystala rozbehnúť, vtedy zatlačila plynový pedál so zaradenou spiatočkou. Na základe zle zaradeného stupňa narazila do zaparkovaného auta stojaceho za ňou. Po príchode Polície a záchranárov vozidlo odtiahli. Pri nehode nikto zo zúčastnených neutrpel vážnejšie zranenia. To sa však nedá povedať o egu samotnej aktérky a jej priateľa. 

Kylie Jennerová si darček od svojho priateľa dlho neužilaZdroj: mirror.co.uk

Ide o hoax?

Či je príbeh o bizarnej nehode pravdivý sa nedozvieme. Viaceré portály sa vyjadrili, že sa jedná o hoax a celý príbeh je vykonštruovaný. Ak je na ňom čo i len štipka pravdy, je jasné, že na túto "nehodu" Kylie len tak nezabudne. Ide o hoax internetu alebo najhorší prípad zaradenej spiatočky vôbec?

Zverejnené fotografie z nehody...Zdroj: mirror.co.uk

Ide o hoax?Zdroj: mirror.co.uk

zdroj: www.boostcontrol.net, hollywoodlife.com, huzlers.com, mirror.co.uk

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Potvrdené: Jaguar Land Rover bude vyrábať Slovensko!Od posledných správ ohľadne veľkej investície sa veľa zmenilo. Po dlhých rokovaniach a...11. August, 2015
02Jaguar vs. Bentley: Zabudni na F-Pace, Bentayga ide tam, kam žiadne SUV!Kým Jaguar Land Rover zo všetkých síl ukazuje ako ich nová pýcha F-Pace prechádza všetky...10. August, 2015
03Polícia pátra: Pozri si vandala, ktorý demoloval porsche Daniela Landu!Neznámy páchateľ pred časom poškodil luxusné porsche známeho speváka Daniela Landu! Hľadať...11. August, 2015