AMG combi Mercedes za cenu Octavie: Dobrá kúpa vs. nájazd

Tento elegantný exemplár zišiel z výrobnej linky pred 4 rokmi. V cene Škody Octavia. Má to však háčik. Za ten čas najazdil tento Mercedes-AMG C43 extrémnych 378 340 km! Ako je na tom po technickej stránke? Cena?

 
 
rufus v Auto-moto zaujímavosti
28.01.2022
Diskusia:
Zdroj: mobile.de

4-ročný Mercedes-AMG C43...

Auto-moto zaujímavosti

Najprv si posvietime na tie najlepšie parametre. O výkon tejto mašiny sa stará stádo s 367 koňmi. Čo sa týka výbavy, je na mieste príjemný úsmev. Chrumkavá súčet chuťoviek rozhodne zaujme tvoju pozornosť. Cena je taktiež veľmi zaujímavá. Je na predaj za 25 890 eur.

Cena 25 890 eur

Žiaden starší pohrobok. Za svoj krátky život nazbieral od narodenia len pár krížikov. Nemá na konte ani 5 rokov. Od prvých narodenín uplynuli len 4 roky. Silný motor. Krásny dizajn. Combi praktické vlastnosti. Populárna C verzia 43 od AMG je zárukou dobrej reputácie.

4-ročný Mercedes-AMG C43 2017 na predaj len za 25 890 €. Môže za to extrémny nájazd až 378 340 km! Ako je na tom po technickej stránke?Zdroj: mobile.de

Extrémny nájazd až 378 340 km!

Horšie to je s vyčíslením nájazdu tejto mašiny. Jeho majiteľ bol poriadny cestovateľ. Dal tejto mašine poriadne zabrať a v ničom ju nešetril. Čo stojí za cenou 25 890 eur? Môže za to extrémny nájazd až 378 340 km! Ako je na tom po technickej stránke?

Mercedes-AMG C43 2017

Aj napriek nájazdu sa jedná o impozantný stroj. Pôsobivé biele combi Mercedesu triedy C od AMG z konca roku 2017 je luxusnou ponukou. Prémiovka v tejto cene určite nebude existovať bez háčika, to je jasné. Extrémny nájazd je vykompenzovaný skvelou výbavou interiéru a odpichom.

Odpočítanie DPH

Možno nie všetky oči potenciálnych záujemcov pristanú na stroji s týmto pohonom. Budú vyhľadávať diesel alebo slabšie benzínové verzie. Ďalšia výhoda? Z ceny je možné odpočítať DPH. Aké sú šance na úspech pri predaji? Aké parametre by ponúkla spomínaná Škoda Octavia v niektorej z lepších stupňov výbavy?

4-ročný Mercedes-AMG C43 2017 na predaj len za 25 890 €. Môže za to extrémny nájazd až 378 340 km! Ako je na tom po technickej stránke?Zdroj: mobile.de

Dobrý technický stav

Ďalším príjemným zistením je, že ani pochybnosti o pôvode s nehodovou minulosťou sa nepotvrdili. Je to celkom zachovalý exemplár. Dobrý technický stav je vidieť aj na priložených fotografiách. Rovnako netreba mať obavy so zadrhnutého motora, zdevastovanej prevodovky a ďalších strašiakov pri kúpe.

Interiér výbava

Aby majiteľ mohol využívať skutočne dobré zvukové vlastnosti, potrebuje funkčný a spoľahlivý audiosystém.  O ten sa postarala značka kvalitných zvukových systémov Burmester. Ďalšími skvelými doplnkami prémiového imidžu je panoramatické strešné okno a LED svetlá s vyššou svietivosťou. Už samozrejmosťou sa stali pri skratke AMG vyhrievané sedadlá, navigácia. Z bezpečnostných systémov nemôže na palube vlajkovej lode chýbať parkovací asistent s kamerou.

Cena vs. nájazd

Pôsobivý „zdravotný stav“ je dôvodom, aby si prehodnotil vzťah nájazdu a ceny vozidla. Zaplatiť menej za vozidlo s nižším nájazdom sa môže vyplatiť omnoho viac ako takmer nejazdená jazdenka v základe bez autorského podpisu dokonalosti a parametrov.

4-ročný Mercedes-AMG C43 2017 na predaj len za 25 890 €. Môže za to extrémny nájazd až 378 340 km! Ako je na tom po technickej stránke?Zdroj: mobile.de

4-ročný AMG combi Mercedes za dobrú cenu

Majiteľ ako súčasť kúpy uvádza kompletnú servisnú knižku. Tento kúsok nie je poriadnej starostlivosti nič dlžný. Vozidlo bolo pravidelne servisované u oficiálnych dílerov. Toto môže byť ďalšou kľúčovou vlastnosťou, ktorá ťa presvedčí o kvalitách jazdenky v top stave síce s vyšším nájazdom. V ponuke áut na predaj sa skutočne výnimočne objaví 4-ročný „céčkový medveď“ s AMG špecialitami za túto cenu. Neváhaj a skús zhodnotiť pre a proti, prečo takýto automobil nemusí byť šliapnutím vedľa.

Ponuka vozidiel značky Mercedes

Cena vs. nájazd

Pozeráš sa na Mercedes-AMG C43 2017 vo veľmi dobrej kondícii a výbave. Posúdenie toho, či sa takej kúpe vyhnúť alebo dať na skúsenosti majiteľov „medveďov, “  ktorí chvália do nebies ich životnosť a schopnosť odolávať vysokému nájazdu s relatívne dobrým technickým stavom, necháme na tebe. Čo hovoríš na legendy o výdrži Mercedesov?

Ako nekúpiť mačku vo vreci?

Potenciálnych záujemcov o kúpu schopnej jazdenky každým dňom pribúda.. Vedia však, že dobrá cena môže byť vykompenzovaná inou vlastnosťou, ktorá už tak majiteľa nepoteší. Ktorá otázka majiteľov áut zaujíma najviac? Ako neriskovať a nekúpiť mačku vo vreci? Ak máš tip na odhalenie zlej  alebo naopak dobrej investície, podeľ sa o svoje skúsenosti s kúpou Mercedesu v komentároch pod článkom.

4-ročný Mercedes-AMG C43 2017 na predaj len za 25 890 €. Môže za to extrémny nájazd až 378 340 km! Ako je na tom po technickej stránke?Zdroj: mobile.de

Technické parametre

Stav vozidla: bez nehody
Kategória: Combi
Pôvod: Nemecká verzia
Najazdených 378 340 km
Výkon 270 kW, 367 koní
Druh paliva: Benzín
Spotreba (kombinovaná): Cca 7,9 l/100 km 
Spotreba (v meste): Cca 10,7 l/100 km 
Spotreba (mimo mesta): Cca 6,4 l/100 km 
Emisie CO₂: cca. 181 g/km (kombinované)
Počet miest na sedenie: 5
Počet dverí: 4/5
Prevodovka: Automatická
Emisná trieda: Euro 6
Environmentálny odznak: 4 (zelený)
Prvá registrácia 11/2017
Počet vlastníkov vozidiel: 1
Klimatizácia: Áno
Parkovací asistent: Vpredu, vzadu
Airbagy: Predné, bočné a iné airbagy
Farba výroby: POLARWEISS - UNILACK
Farba: biela
Interiér: Alcantara, čierna

Zdroj: mobile.deMR-Automobile

4-ročný Mercedes-AMG C43 2017 na predaj za 25 890 € - háčik nájazd 378 340 km

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Koniec neodborných opráv: Po nehode opravy už len v servise! Koniec neodborných opráv bŕzd, riadenia. Okrem spomenutých častí už nebude možné bez...20. Január, 2022
02Video: Trest za vybrzďovanie - Nikdy neprovokuj vodiča kamiónu!Či už to nazveme zákon akcie a reakcie alebo karma, existujú sily, ktoré sa postarajú o...24. Január, 2022
03Test výdrže: Nemci rozobrali combi Kiu s nájazdom 100 000 km!Ktoré autá sa predávajú najlepšie? Dobré parametre nestačia. Kľúčová vlastnosť? Dobrý...26. Január, 2022