Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Autobazár roka 2020 Bratislavský kraj kraj: Autoland Agency

Nedávna anketa Autobazár roka 2020 už pozná svojich víťazov. Okrem absolútneho víťaza tu máme aj regionálnych víťazov jednotlivých krajov. Autobazárom roka 2020 sa v Bratislavskom kraji stal autobazár Autoland Agency. Víťazovi blahoželáme a Autoland Agency si tento titul určite zaslúži. Nájdete ho vo Svätom Jure a pokiaľ ste z Bratislavského kraja, určite ho navštívte. Pri tejto príležitosti sme oslovili pána Nemčoviča, s ktorým Vám prinášame rozhovor.

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
12.04.2021
Diskusia:
Zdroj: autobazar.eu

Autobazár roka 2020...

Auto-moto zaujímavosti

Váš autobazár sa stal Autobazárom roka v Bratislavskom kraji za rok 2020. Čo podľa vás rozhodlo?

Tým,že sme sa stali autobazárom roka 2020 v Bratislavskom kraji rozhodla vo veľkej miere spokojnosť našich zákazníkov pri kúpe vozidiel, zodpovedný, odborný a seriózny prístup z našej strany vo vzťahu ku všetkým zákazníkom a taktiež odporúčania zákazníkov, ktorí si už u nás vozidlá zakúpili.
 

Vďaka čomu sú zákazníci s vašimi službami spokojní?

Našou prioritou je hlavne kvalitná ponuka jazdených vozidiel so servisnou históriou a jasným pôvodom s poskytovaním všetkých služieb súvisiacich s kúpou vozidla, vrátane financovania, kompletného poistenia, prípravy vozidla pred kúpou, zabezpečením obhliadky v servise až po odovzdanie vozidla zákazníkovi.
 

Čo robíte inak ako vaša konkurencia?

Podstata našej rodinnej firmy je založená na ľudskom prístupe ku každému zákazníkovi, vážime si každého zákazníka či už u nás kupuje vozidlo lacnejšie alebo drahšie alebo si len prišiel obzrieť model o ktorý má záujem. Keďže v mnohých prípadoch je kúpa vozidla životným krokom, snažíme sa vždy zákazníkovi poradiť, prípadne ho nasmerovať tak, aby vozidlo vyhovovalo jeho využitiu a zároveň aj požiadavkám zákazníka. Naša firma je zameraná predovšetkým na japonské vozidlá, ale najmä na značku Mazda. Zároveň sme fanúšikmi tejto značky a máme ku nej veľmi blízko, zúčastňujeme sa  Mazda zrazov, spolupracujeme s českým magazínom zameraným na Mazdy. Predaj danej značky neberieme len ako prácu ale zároveň aj našu rodinnú záľubu. 
 

Majú ľudia stále záujem o jazdené autá?

Záujem ľudí o jazdené vozidlá  je i napriek aktuálnej situácií v spoločnosti stále aktívny. Dopytujú sa samozrejme kvalitné vozidlá so servisnou históriou, s dobrým technickým stavom a primeranou cenou. Dôležité čo vnímame ako pozitívum je rastúcu konkurenciu, rastúcu však nemyslíme počtom autobazárov  ale skôr úrovňou ponúkaných vozidiel, služieb, predajných priestorov. Pre konečného spotrebiteľa je to určite dobrá správa keďže kvalita rastie každým rokom a pevne veríme, že nespokojných zákazníkov bude každým rokom menej  a ľudia dajú prednosť overeným predajcom, ktorý sa snažia v rámci jazdených vozidiel ponúknuť poctivý a overený tovar.  
 

Minulý rok bol pre autobazáre náročný, a to hlavne z pohľadu pandémie koronavírusu. Ako by ste ho zhodnotil?

Vzhľadom na situáciu v súvislosti s pandémiou koronavírusu v minulom roku 2020 sa samozrejme premietla do negatívnych ekonomických ukazovateľov pri predaji jazdených vozidiel aj v našej spoločnosti, ale tým že sme firma s aktívnym rodinným zázemím, podarilo sa nám spoločným úsilím a nezlomnou vôľou prekonať obdobie poklesu predaja a po určitých interných opatreniach pokračujeme ďalej. 
 

Museli ste kvôli reštriktívnym opatreniam proti koronavírusu spraviť nejaké zmeny čo sa týka predaja, financovania alebo obhliadok áut?

Samozrejme že aj našej spoločnosti sa situácia spojená s pandémiou koronavírusu dotkla. Museli sme reorganizovať chod prevádzky, zabezpečiť pravidelnú dezinfekciu vozidiel pred a po obhliadke, dezinfekciu vnútorných priestorov, dezinfekciu pre zákazníkov. Taktiež vyžadujeme od našich zákazníkov aby dodržiavali aktuálne opatrenia a tak chránili seba a zároveň aj nás.   
 

Ako vidíte budúcnosť autobazárov a celého auto sektoru na Slovensku?

Predaj jazdených vozidiel na slovensku je sektor ako každý iný a postupne sa vyvíja, obnovuje a napreduje. Otázkou do budúcna vzhľadom na sprísnené emisné normy spaľovacích motorov je, dokedy bude možné na týchto vozidlách u nás a aj v okolitých krajinách jazdiť. Bezpochyby čaká nás budúcnosť Hybridov, plug-in hybridov a čisto elektrického pohonu, ktorý čoskoro bude prevyšovať nad spaľovacími motormi. Tejto zmene sa bude musieť trh s jazdenými vozidlami prispôsobiť, takže predpokladáme, že do určitej doby budeme musieť všetci vymeniť naše doterajšie vozidla za novšie, ekologickejšie s alternatívnym pohonom. Z toho sa dá predpokladať že trh s jazdenými vozidlami má pred sebou výzvu obnovy a nezastaví sa. 
 
Ak by ste si chceli zakúpiť auto z najlepšieho Autobazára roka 2020 v Nitrianskom kraji, JT Auto, ponuku ich áut nájdete na TOMTO odkaze.

Autobazár roka 2020 Bratislavský kraj kraj: Autoland AgencyZdroj: autobazar.eu
Autobazár roka 2020 Bratislavský kraj kraj: Autoland AgencyZdroj: autobazar.eu
Autobazár roka 2020 Bratislavský kraj kraj: Autoland AgencyZdroj: autobazar.eu
Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Porsche oslavuje 25 rokov Boxsteru, pripravilo špecialituPorsche Boxster začal svoj život ako nový modelový rad roadsteru s motorom v strede už...14. Január, 2021
02Vrcholná Škoda výkonnejšia ako Monte Carlo: 190 k ABT Sportsline Scala beštia pre NemeckoŠkoda a nemecký úpravca ABT Sportsline nečakane spojili svoje sily, aby priniesli na trh...14. Február, 2021
03Toyota Supra cabrio: Vietor vo vlasoch so Supra parametramiSen o celosvetovo preslávenej A80 si stále viac pýta verziu Targa. Toyota už uviedla prvý...14. Január, 2021