Bestseller lacnejšie: 160-koňová Octavia Combi za 12 790 €!

Škoda Octavia combi je bestseller. Cena dnes asi 22 500 eur. Dá sa kúpiť lacnejšie? S kompletnou servisnou knižkou za polovicu! Combi kultovka na predaj za 12 790 eur!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
28.02.2022
Diskusia:
Zdroj: Mobile.de

Škoda Octavia Combi...

Auto-moto zaujímavosti

Škoda Octavia Combi Elegance II. generácie je dnes raritou, ktorá sa v dobrom technickom stave objavuje v ponuke áut na predaj len sporadicky. Tento exemplár je ako nový a je na predaj.

Škoda Octavia Combi Elegance inzerát Zdroj: mobile.de/Autoecke-Lichtenberg

Octavia Combi II. generácie síce nie je rovnako cenená ako nový model. Ak však hovoríme o zachovalom exemplári s dobrým technickým stavom a nízkym nájazdom, treba spozornieť. Keď sa na inzertnom portáli ukáže zaujímavý kúsok, neohreje sa v ponuke áut na predaj dlhšie ako pár dní. Dôvodov je viacero.

Škoda Octavia Combi Elegance 2011 na predaj za 12 790 eurZdroj: mobile.de

Skúsenosti vodičov s týmito populárnymi vozidlami na našich cestách naznačujú, že taká kúpa nového majiteľa nesklame. Jazdené auto, ktoré sa objavilo napredaj v ČR, prekvapí parametrami i cenou. Čím ťa dostane najviac? Cenou, ktorá je nižšia ako za priemernú Škodu Fabia. Nová Škoda Octavia Combi by ťa stále dvojnásobok. Ak si ochotný upustiť s najnovších vylepšení, máš šancu kúpiť jazdenku a ušetriť peniaze.

Nový model pritom za cenu 22 500 eur vo verzii Active s 3-valcovým motorom 1,0 TSI ponúka len nevybavený základ. Jazdený rival z ČR na oplátku poteší skvelým technickým stavom a nájazdom len 34 500 km! Za 11 rokov najazdilo auto ročne len asi 3 000 km! V histórii vodičov svieti len jediný majiteľ. Automobil bol počas svojho života okrem toho poctivo garážovaný, čo sa podpísalo aj na skvelom „zdravotnom“ stave vozidla.

Škoda Octavia Combi Elegance 2011 interiérZdroj: mobile.de/Autoecke-Lichtenberg

Veľmi pekná a nepoškodená studená zelená metalíza. Elegantný čierno-sivý interiér, kožené čalúnenie. Takmer neexistujúce znaky používania. Ako príjemný bonus dostávaš auto s maximálnou výbavou Elegance s niekoľkými príplatkovými doplnkami. K tomu kompletnú servisnú knižku ako dôkaz, že nekupuješ mačku vo vreci. Z tvojej strany bude treba urobiť malý ústupok a vo svojej garáži privítať nie práve najmladšie vozidlo.

Škoda Octavia Combi Elegance 2011 zadná časťZdroj: mobile.de/Autoecke-Lichtenberg

Na rímsku štvorku zabudni, toto je Škoda Octavia Combi II. generácie. Svojho času najlepším ponúkaným motorom. Lepší ponúkala len RS verzia. Vzhľadom k veku, ťa však toto 11-ročné combi príjemne prekvapí. Motor 1,8 TSI. 160-koní. Jasný favorit týchto parametrov výberu! Ako sa ti tento exemplár páči? Podeľ sa s nami o tvoj názor. Ako sa ti táto jazdenka páči?

Zdroj: Mobile.de

Škoda Octavia Combi Elegance s nájazdom 34 500 km - na predaj za 12 790 eur

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nová Toyota Aygo X: Z malého X crossover za 11 990 €!Veľké auto s malým telom. S týmto výberom neurobíš krok vedľa. Éra kompaktných crossoverov...22. Február, 2022
02Lacná novinka z Ruska: Lada Vesta za 7 000 €!Spoločnosť AVTOVAZ sa pripravuje na spustenie výroby Lady Vesta FL (facelift). Podľa...24. Február, 2022
03Dacia Duster Prior Design: Widebody bodykit naživo!Duster monštrum s brutálnym bodykitom! Okrem toho, že vyzerá fantasticky, výrobca zametá...20. Február, 2022