Bugatti, ktoré dostalo Ronalda: Maximálka 380 km/h, 300 km/h za 13 s.!

Výkon 1 600 koní ho radí medzi najrýchlejšie Bugatti všetkých čias. Čím prekvapí? Táto Bugatti beštia dostala aj Cristinana Ronalda. Maximálka 380 km/h, 300 km/h za 13 s.! Priprav sa na strhujúcu smršť parametrov, ktoré rozžiaria oči každého automobilového fanatika.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.02.2021
Diskusia:
Zdroj: bugatti.com

Bugatti Centodieci

Auto-moto zaujímavosti

Keď Bugatti predstaví novú vlajkovú loď, „efekt všetky oči na nej“ je zaručený. Bugatti Centodieci sa ukázalo prvýkrát pred viac ako rokom a mieri skutočne vysoko. Vidieť toto mega monštrum v obnaženej podobe je ešte zaujímavejšie ako v plnej zbroji.

Predstaviť zaujímavý koncept, to sa úspešne darí mnohým výrobcom áut. Dotiahnuť však všetky dôležité kroky a celý projekt do finálnej podoby sériového vozidla, to je úplne iný príbeh.

Francúzi teraz prichádzajú s vozidlom, ktoré je postavené na základe diabolského Chironu a má, čo ukázať. Predvedie sa exteriérom aj zaujímavými detailmi, ktoré toto obnažené telo vystreľujú medzi najzaujímavejšie vozidlá na trhu.

Čertovsky premakaná erodynamika, chladenie a technické čerešničky robia z tohto modelu unikát, po ktorom zatúžili mnohé slávne osobnosti a už zaevidovali svoju objednávku na nový splnený sen na kolesách. Aj to je dôvod, prečo práve toto vozidlo oslovilo slávneho futbalistu, Cristiana Ronalda a nemôže chýbať v jeho vozovom parku, kde pribudne už čoskoro.

Základom je delo, ktoré siaha na rýchlostnú métu 400 km/h a jeho dravé srdce sa predvedie v neskutočnej podobe dokonca aj po strhnutí pôsobivých tvarov exteriéru. Posúď sám. Ako sa ti tento skvost na kolesách páči?

Bugatti CentodieciZdroj: bugatti.com

Bugatti CentodieciZdroj: bugatti.c

Bugatti CentodieciZdroj: bugatti.com

Zdroj: 

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Pomsta ex zamestnanca: S bagrom zničil Mercedesy v hodnote 2 milióny eur! Pomsta bude sladká. Tak by sa dal opísať príbeh chlapíka, ktorý sa rozhodol riešiť udelenú...6. Február, 2021
02Originálny retro dizajn: BMW E46 legenda od VilneraPôsobivé BMW E46 od bulharského úpravcu zaujme na prvý pohľad. Netradičný dizajn si zaslúži...8. Február, 2021
03Vrcholná Škoda výkonnejšia ako Monte Carlo: 190 k ABT Sportsline Scala beštia pre NemeckoŠkoda a nemecký úpravca ABT Sportsline nečakane spojili svoje sily, aby priniesli na trh...14. Február, 2021