Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse za 10 750 €

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition za neuveriteľnú sumu len 10 750 eur? Je to možné alebo má nečakane nízka cena háčik? Čo stojí za extrémne nízkou cenovkou, ktorá je na pomery značky nemožná? Napriek cene je tento exemplár v porovnaní s konkurenciou naopak drahý. Môžeš vlastniť Bugatti za bežnú cenu doplnkov výbavy? Ako je to možné? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.01.2020
Diskusia:

Bugatti Veyron 16.4 Grand...

Auto-moto zaujímavosti

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition za cenu doplnkov výbavy? Skutočne 1 taký exemplár je na predaj. Netreba sa však predčasne radovať.

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition - cena má háčikZdroj: amalgamcollection.com

Napriek nízkej cene je drahý

Aj keď sa to na prvý pohľad nezdá, napriek zdanlivo nízkej cene je tento exemplár v porovnaní s konkurenciou drahý. Ako je to možné? Má nečakane nízka cena háčik? Čo stojí za extrémne nízkou cenovkou, ktorá je na pomery značky nemožná?

Cena

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition za neuveriteľnú sumu len 10 750 eur je skutočne v predaji. Otázkou je, či ho chceš vlastniť aj v prípade, že sa jedná o repliku v zmenšenej podobe. Detailné vypracovanie možno zanietených zberateľov skutočne presvedčí. Cena jediného vyrobeného exempláru na svete môže vyrásť na zaujímavú hodnotu.

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition - cena má háčikZdroj: amalgamcollection.com

Investícia

Najväčším sklamaním je fakt, že toto krásne delo nedosahuje vysnívanú rýchlosť 400 km/h. Slúži na úplne odlišné účely. Poteší fanatikov, ktorí sú ochotní za podobné repliky zaplatiť nečakane vysokú cenu, rastie. Trh detailne vypracovaných modelov áut, ktoré sú vernou kópiou skutočných áut zaživa v časoch dokonalých moderných áut obrovský rozmach.

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition

Vzácne biele Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition vyrobené v mierke 1: 8 čaká na nového majiteľa. Tento skvost je výsledkom práce popredného výrobcu modelov áut. Dielo britskej firmy Amalgam Collection by si od originálu na priložených fotografiách len ťažko odlíšil.

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition - cena má háčikZdroj: amalgamcollection.com

Bugatti za cenu doplnkov výbavy

Okrem nadšenia sa však v tejto sfére utrácajú a predajom zarábajú nečakane vysoké čiastky. Kúpa môže byť výbornou investíciou. Práve vidina budúceho zárobku motivuje bohatých fanatikov rýchlosti k, pre mnohých, nepochopiteľným nákupom. Koľko si ochotný zaplatiť za zmenšeninu reálneho automobilu s dokonalým vypracovaním detailov?

Zdroj: https://www.amalgamcollection.com/

Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Vitesse White Edition - cena má háčik

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

0119-ročné Audi na predaj ako nové!Nájsť v ponuke áut na predaj takmer 20-ročný automobil v dobrom technickom stave je takmer...24. December, 2019
02560 koní, nájazd 9 800 km: Audi RS7 Francka Ribéryho na predaj v ČR! Audi RS7 beštia hráča Bayernu Mnichov je na predaj. Automobil v top stave disponuje výkonom...30. December, 2019
03Extrémna strata hodnoty: Ferrari 456 za polovicu ceny!Vzácne Ferrari 456 stratilo 50 % hodnoty! Finančná náročnosť tejto mašiny, spôsobená...22. December, 2019