Elektromobil za 9,9 € za mesiac alebo zadarmo na 2 roky

Predaj a prenájom automobilov v súčasnej situácii spojenej s koronavírusom zaznamenáva mnohé prekvapenia. Mnohí predajcovia reagujú na pokles záujmu o kúpu a prenájom áut netradičným spôsobom. Chceš Renault Zoe EV zadarmo? Aktuálna do Nemecka. Ako funguje operatívny lízing v čase koronavírusu v Nemecku? 

 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
22.07.2020
Diskusia:

Elektromobil v Nemecku...

Auto-moto zaujímavosti

Predaj a prenájom automobilov v súčasnej situácii spojenej s koronavírusom zaznamenáva mnohé prekvapenia. Mnohí predajcovia reagujú na pokles záujmu o kúpu a prenájom áut netradičným spôsobom. Trh okamžite zareagoval na zmenené nákupné správanie vodičov a zaujímavými ponukami sa mu darí zaujať.

Elektrický Renault Zoe zadarmo v NemeckuZdroj: renault.com

Nové EV za 9,9 eur na mesiac až 0 eur

Kúpa nového vozidla nikdy nebola výhodnejšia. Iba 9,9 eur mesačne. Toľko ťa bude stáť nový elektromobil. Alebo bude úplne zadarmo. Aj takto vyzerá aktuálna „akcia“ pre vodičov v susednom Nemecku. Ako v Nemecku funguje operatívny lízing v čase koronavírusu? Chceš Renault Zoe EV zadarmo? Potom sa presťahuj do Nemecka. Vďaka veľkorysým dotáciám na elektrické autá v Nemecku ponúka jeden predajca elektrický Renault Zoe bezplatne až na 2 roky.

Dotácie pre elektromobily vs. Covid-19

Vo Veľkej Británii prebieha veľký tlak na vládu, aby zaviedla nové stimuly pre posilnenie automobilového priemyslu a výroby v časoch postihnutých Covidom-19. Ich prosby zatiaľ neboli oficiálne vypočuté, avšak riešenie súčasnej situácie je na spadnutie.

Elektrický Renault Zoe zadarmo v NemeckuZdroj: carsuk.net

Príspevok až 9 000 eur na nový elektromobil

Vláda Francúzska a Nemecka reaguje na súčasný stav a snaží sa efektívne riešiť vzniknutú situáciu, ktorá sa dotkla aj automobilového trhu. V Nemecku teraz môžeš ako daňový poplatník dostať príspevok vo výške 6 000 eur, ak sa rozhodneš pre nové EV. Ďalších 3 000 eur od výrobcu, celkom teda vláda dotuje nový elektromobil sumou 9 000 eur.

Rozdiel - Podpora automobilového trhu vo VB a Nemecku

Zatiaľ čo vo Veľkej Británii je dotácia určovaná na základe katalógovej ceny, v Nemecku túto čiastku môžeš použiť na financovanie platieb. Tento fakt sa pozitívne odrazí na výslednej čiastke, ktorú zaplatíš „z vlastného“ za nový automobil s elektrickým pohonom.

Renault Zoe zadarmo na 2 roky

Známy nemecký predajca Autohaus Koenig operujúci po celom území Nemecka, teraz ponúka elektrický Renault Zoe s dotáciou, ktorá pokrýva všetky náklady na zaobstaranie. Renault Zoe tak získaš ako nemecký daňový poplatník zadarmo na dobu 2 rokov. Skvelá ponuka, čo povieš?

Chceš Renault Zoe EV zadarmo? Potom sa presťahuj do Nemecka.Zdroj: autohaus-koenig.de

Dopyt

Od prvotného spustenia ponuky spoločnosť Autohaus Koenig dostáva viac okolo 150 otázok denne. Momentálne má vytvorených viac ako 300 oficiálnych rezervácií. Na Facebooku spoločnosť uvádza, že by toto číslo závratne rástlo, ak by spoločnosť mala viac zamestnancov.

Renault Zoe je v Nemecku „zadarmo“

Hovorí sa, že v živote nie je nič zadarmo. Renault Zoe je však výnimkou, ktorá potvrdzuje pravidlo. Renault Zoe EV môže byť v týchto neľahkých časoch tvoj za výnimočných podmienok. Využil by si ponuku? Ako hodnotíš možnosť stať sa majiteľom zaujímavého elektromobilu na 2 roky? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch pod článkom.

Zdroj: https://insideevs.com/https://europe.autonews.com/https://www.carsuk.net/https://www.autohaus-koenig.de/

Elektromobil v Nemecku zadarmo na2 roky

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nový Ford Bronco: 3 500 kusov vypredaných za 3 hodiny!Ford Bronco 2021 - horúca off-roadová novinka, ktorú musíš vidieť! Tento model je ako...16. Júl, 2020
02Najvýkonnejšie SUV na svete: 710-koňové Dodge Durango SRT Hellcat monštrum!Najsilnejšie sériovo vyrábané SUV na svete. Nový Dodge Durango ponúka brutálne parametre,...10. Júl, 2020
03Audi A8 beštia: Čo dokáže pancierová limuzína za 690 000 €?2020 Audi A8 L Security je pancierová limuzína so špeciálnymi pneumatikami odolnými voči...2. Júl, 2020