Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Exkluzívna zľava: 136-tisícove Porsche Panamera za 16 800 eur!

Chyby sa dejú. Tak ako sa občas objavia na trhu extrémne lacné letenky, aj automobilový trh prináša príležitosti ako zbohatnúť. Nákupom mašiny z autosalónu možno ušetriť! Predajca predával toto Porsche Panamera len za 16 000 eur!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.02.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: porsche.com

Porsche Panamera

Auto-moto zaujímavosti

Porsche Panamera nie je vozidlo, ktoré si môže dovoliť každý. Cena je prémiová. Rovnako tak parametre. Zákazník si zaplatí za tento súhrn vlastností vysokú sumu a môže doháňať čas listovaním parametrov. Tie sú dostatočne šialené, aby bol automobilový fajnšmeker ochotný zaplatiť tak vysokú sumu. Alebo využije akciu, ktorá zaručí obrovskú zľavu z ceny auta!

Porsche PanameraZdroj: porsche.com

Porsche v hodnote 135 600 eur

Nákupom mašiny z autosalónu možno ušetriť. Chyby sa dejú a niekedy sú poriadnym prekvapením. Toto nie je nesplnený sen. Vďaka zlyhaniu ľudského faktoru bolo možné vytvoriť rezerváciu na Porsche za smiešnu sumu. Nové Porsche Panamera predajca omylom ponúkal za necelých 20 000 eur.

Chybná cena superšportu

Chyba sa stala na strane autosalónu a za krátky čas už predajca evidoval viaceré rezervácie na automobil. Prvý človek, ktorý túto chybu našiel na internete nebol ďaleko od odpadnutia. To ešte netušil ako celý príbeh skončí.

Porsche PanameraZdroj: porsche.com

Panamera za 16 800 eur!

Výrazne nižšia cena prilákala zákazníkov, ktorí dúfali, že sa svet zbláznil a dostanú svoj vysnívaný automobil za bezkonkurenčných podmienok. Čínsky predajca Porsche v tomto príbehu namiesto ceny 998 000 CNY (cca 135 600 eur) uviedol pri predaji cenu len 124 000 CNY (v prepočte približne 16 800 eur). Niekoľko potenciálnych zákazníkov okamžite uskutočnilo platby vopred vo výške 911 CNY (124 EUR).

Vyjadrenie autosalónu

Po otázkach zo strany verejnosti a médií Porsche pre Bloomberg povedalo, že predajca urobil "vážnu chybu pri uvádzaní ceny". Kuriózna je aj reakcia výrobcu. Keď si chybu všimol, predajňa sa začala vo veľkom dotknutým „zákazníkom“ ospravedlňovať.

2019 Porsche Panamera 4 E-Hybrid Sport Turismo 2.9Zdroj: porsche.com

Prekvapenie pre rýchleho štastlivca

Jeden zákazník bude skutočne majiteľom nového Porsche. Výrobca zverejnil informáciu o tom, že kto urobí rezerváciu ako prvá osoba, bude si môcť kúpiť automobil za mimoriadne výhodných podmienok. Takú cenu pri kúpe automobilu pri predaji v autosalóne nečakáš!

Zdroj: porsche.com

Porsche Panamera

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Populárna Dacia v základe: Tento Duster nikto nechce!Čo ak existuje automobil, ktorý bol vyrobený v tak skromnom základe, že ho nikto nechce?...14. Február, 2023
02Najvzácnejší Rolls-Royce: 6x6 delo vyrobené z dreva!Čo urobí nadšenec slávneho automobilu, keď nemá dosť peňazí na kúpu vysnívanej mašiny?...12. Február, 2023
03Toto nie je lacná konkurencia z Číny: Prémiové SUV lepšie ako BMW!Východ ponúka geniálne autá. Toto delo má odvážny plán úspechu. Európsku kariéru rozbieha...10. Február, 2023