Hit internetu: Paródia Kobry 11 zo Žiliny!

"Ich revírom sú cesty Žilinského kraja, ich práca je dôležitá, ich súpermi sú cestovný poriadok, vrtochy počasia a netolerantní vodiči." Máš pocit, že vodiči miestnej autobusovej dopravy jazdia ako protagonisti akčných filmov? To nie je náhoda! Sú totiž členmi žilinskej "Kobry 11!" Perfektnú reklamu, ktorá valcuje internet, musíš vidieť!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
09.08.2016
Diskusia:

Video: Paródia Kobry 11 zo...

Auto-moto zaujímavosti

Práca vodiča autobusu je náročná a v dnešnej dobe nie je o ňu veľký záujem. Miestni vodiči sa zúčastňujú popri práci aj súťaží zručnosti. Zúčastnili sa aj na súťaži Drivers contest 2016, kde predviedlo svoje schopnosti 6 najlepších šoférov. O ich práci koluje množstvo vtipov, možno práve tie vyprovokovali SAD k natočeniu prezentačného videa! 

O vodičoch autobusovej dopravy koluje množstvo vtipovZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Sklvelá reklama na prácu vodiča autobusu! 

V dnešnom svete sa pútavo prezentuje práca manažéra, produktového špecialistu či bankára. Na prácu ostatných povolaní sa zabúda. Slovenská autobusová doprava sa to rozhodla zmeniť! SAD sa inšpirovala seriálom Kobra 11 a vytvorila reklamný spot na prácu vodiča autobusu!

Vodiči sa zapojili aj do súťaže Drivers Contest 2016Zdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Hit internetu

Nestáva sa často, že si regionálna autobusová doprava zaujme takým spôsobom, že si získa pozornosť verejnosti a začne sa vo veľkom šíriť internetom. V reklamnom spote si zahrali samotní vodiči autobusu. Video na konci článku je dôkazom, že práca vodiča autobusu je skutočne náročná a zaslúži si pozornosť!

Pútavá reklama SAD je hitom internetuZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Slovenská Kobra 11

„Ich revírom sú cesty Žilinského kraja, ich práca je dôležitá, ich súpermi sú cestovný poriadok, vrtochy počasia a netolerantní vodiči.“ Dá sa práca vodiča autobusu prezentovať zaujímavejším spôsobom? Máš pocit, že vodiči miestnej autobusovej dopravy jazdia ako protagonisti akčných filmov? To nie je náhoda! Sú totiž členmi žilinskej "Kobry 11!" Nenechaj si ujsť perfektnú paródiu Kobry 11 zo Žiliny!

V upútavke si zahrali samotní vodiči autobusovZdroj: Rovnaký ako zdroj údajov uvedený pod článkom

Zdroj: Slovenská autobusová doprava Žilina (SAD Žilina), Fb

Video: Paródia Kobry 11 zo Žiliny!

Video sleduj TU!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nové šialenstvo: Dodávka s Pokémonmi loví ľudí!Po tom, čo svet zachvátil Pokemon Go ošial, je tu novinka! Teraz sa úlohy obrátili....6. August, 2016
02Najlepšie pracovné bonusy? 19 superšportových BMW i8 ako darček!Futbalový svet je úzko prepojený s automobilovými skvostami. Futbalisti sa predbiehajú v...6. August, 2016
03Zmeny v kamiónovej doprave: Zahraničná cesta = zahraničný plat!Čoho sa zmeny týkajú? Čo spôsobia upravené mzdové podmienky, pracovný čas, predpísaný čas...8. August, 2016