Hotel na kolesách: v tomto aute sa vyspí 7 ľudí!

Horúčavy sú v plnom prúde, dovolenky majú už mnohí zabezpečené. Ak hľadáte vhodnú destináciu na poslednú chvíľu, možno máme pre vás tip. Aký? Vezmite si karavan, s ktorým nebude problémom ani prenocovanie. Karavany majú azda len jednu nevýhodu. Počet lôžok. Tento to však dokáže vyriešiť.

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
31.07.2019
Diskusia:

Hotel na kolesách: v tomto...

Auto-moto zaujímavosti

Horúčavy sú v plnom prúde, dovolenky majú už mnohí zabezpečené. Ak hľadáte vhodnú destináciu na poslednú chvíľu, možno máme pre vás tip. Aký? Vezmite si karavan, s ktorým nebude problémom ani prenocovanie. Karavany majú azda len jednu nevýhodu. Počet lôžok. Tento to však dokáže vyriešiť, ako unákaz aj server Motor1.

Aj pre poriadne veľkú rodinu

Dnešné karavany poskytujú všetok mysliteľný komfort. Nájdete v nich v podstate všetko. Obvykle sú však pre 2, maximálne 4 nocľažníkov. Najnovšia novinka spoločnosti Knaus Boxlife to mení. Základom je veľké Fiat Ducato nuž a prerobená verzia nesie názov Knaus Box Star 630 ME. Najväčšou zaujímavosťou je celková kapacita. Nachádzajú sa tu totiž len 4 miesta na sedenie. Prekvapí však kapacita nocľažníkov. Prespí tu až 7 ľudí. Skutočne takmer ako hotel na kolesách.

Ako takúto kapacitu využiť? Nuž ak pôjde s vami ďalšie vozidlo, kde budú napríklad cestovať ďalší 3 pasažieri. Okrem toho ide o plne vybavený karavan. Postele zmeníte na gauč, dozadu sa dokonca zmestia aj bicykle. Je tu množstvo odkladacích priestorov, USB porty, lampičky na čítanie. Nuž a samozrejmsoťou sú bežné záležitosti ako napríklad kuchynská linka, ohrievač vody, zásuvky, chladnička či záchod. Jednoducho plná výbava na cesty.

Pozrime sa pod kapotu. Tu sa nachádza 2,3 litrový motor s výkonom 118 koní. Zaujímavou je však aj cena. Auto, v ktorom sa vyspí až 7 ľudí prekvapivo nie je až také drahé, ako by ste si možno mysleli. Vyjde na niečo viac ako 51 000 €. Je to však základ, vybrať si potom môžete ešte množstvo vychytávok.

Hotel na kolesách: v tomto aute sa vyspí 7 ľudí!Zdroj: motor1.com

Hotel na kolesách: v tomto aute sa vyspí 7 ľudí!Zdroj: motor1.com

Hotel na kolesách: v tomto aute sa vyspí 7 ľudí!Zdroj: motor1.com

Zdroj: motor1.com

Zdroj foto: motor1.com

Hotel na kolesách: v tomto aute sa vyspí 7 ľudí!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Lada vyrába najlacnejší karavan sveta! Za necelých 15 800 €!Ak Vás niekedy lákalo vyskúšať si, aké je to s karavanom prebrázdiť svet, určite ste začali...23. Jún, 2019
02Muž na Passate znížil podvozok. Žaluje mesto, že neprejde cez retardéry!Úpravy automobilov sú vo väčšej či menšej miere rozšírené aj u nás. Jedným z najčastejších...13. Jún, 2019
03Na akú značku ju/jeho najľahšie zbalíš? Tu je odpoveď!Myslíte si, že auto vám pomôže zbaliť vytúženú polovičku? Alebo si myslíte, že auto je už...19. Jún, 2019