Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Hyundai predvádza špeciálnu sériu Play pre i30, Bayon a Tucson

Automobilka Hyundai na náš trh pripravila špeciálnu sériu, ktorá prináša zvýhodnenie ceny výbavy pre konečného zákazníka. Tentoraz bude označená slovom Play a bude dostupná pre 3 modely. Základnou myšlienkou ponuky tejto série je snaha priniesť viac výbavy za rozumnú cenu.

JozefM v Auto-moto zaujímavosti
11.08.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Hyundai

Hyundai predvádza...

Auto-moto zaujímavosti

Výbava Play bude dostupná pre 3 modely. V ponuke bude teda pre malý crossover Bayon, pre všetky 3 karosérie modelu i30 a pre Tucson.

Bayon

Najmenší model s touto výbavou bude teda Bayon, ktorý pre edíciu Play čerpá zo základov výbavy Family. V ponuke bude buď s 1,2-litrovým benzínovým štvorvalcom s atmosferickým plnením, alebo s litrovým trojvalcom, ktorý môže mať buď manuálnu 6-stupňovú prevodovku, alebo 7-stupňový dvojspojkový automat. Odlíšenie od štandardu bude viditeľné na čiernych spätných zrkadlách a na čiernom strope v interiéri. Výraznou výhodou bude zahrnutie balíkov Winter Pack, ktorý ma vyhrievaný volant a vyhrievané predné sedadlá a Smart Pack s bezkľúčovým ovládaním, bezdrôtovým nabíjaním mobilných zariadení a zatmavenými zadnými oknami. Táto výbava bežne stáva 1 000 €, ale edícia Play ju prinesie za rovnú polovicu. Základná cena Bayon Play, so základným atmosférickým motorom, je stanovená na 17 490 € a za výkonnejší trojvalec s prepĺňaním si zákazník priplatí 700 €.

i30

Druhým z ponuky bude Hyundai i30, ktorý v edícii Play dostane nielen karosériu hatchback, ale aj Fastback a kombi. Bez ohľadu na karosériu bude základom znova výbava Family, znova ozdobená čiernymi spätnými zrkadlami a čiernym stropom. Štandardne však bude mať aj full LED predné svetlomety s prisvecovaním do zákrut, LEDkové zadné svetlá a balík Smart Pack, znova s bezkľúčovým ovládaním, ale aj s alarmom, kľučkami s osvetlením a dažďovým senzorom. Bežne je za tieto prvky príplatok 1 800 €, ale tu je navýšenie ceny iba v sume 900 €. Hyundai i30 Play bude dostupný s dvomi agregátmi. Základom bude litrový prepĺňaný trojvalec a výkonnejšiu alternatívu bude predstavovať 1,5-litrový štvorvalec s mild hybridným doplnkom a inteligentnou manuálnou prevodovkou. Automat pre i30 Play v ponuke nebude a ani sa nechystá.

Tucson

Najväčším autom, ktoré ponúkne edíciu Play bude model Tucson. Ten bude dostupný výhradne s prepĺňaným benzínovým motorom s objemom 1,6 litra, ktorý dosahuje výkon 110 kW (150 k). Ten bude spojený so šesťstupňovou manuálnou prevodovkou a výhradne pohonom prednej nápravy. Iné alternatívy v ponuke nebudú. Vizáž modelu zmení znova čierne lakovanie spätných zrkadiel, ale aj tmavá chrómová predná maska a chrómové detaily na nárazníku. Strecha dostane iné lakovanie, buď v čiernej farbe Phantom Black, alebo v sivej Dark Knight. V základnej výbave edície budú aj 19-palcové zliatinové disky s tmavým povrchom. Do výbavy sa dostane aj Dizajn Pack, ktorý tiež ponúkne full LED svetlomety vpredu a LED denné svetlá. Výbava v hodnote 1 800 € bude za polovicu a cena Tucsonu Play bude 28 690 €.

Všetky modely sú dostupné už teraz. Samotná akcia totiž vstúpila do platnosti už začiatkom tohto mesiaca a autá sú už teraz vystavené v predajniach po celom Slovensku. Tieto modely zatiaľ nemajú žiadne kvóty a obmedzenia, takže ich bude možné objednať a zakúpiť počas zatiaľ nešpecifikovanej doby.

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Hyundai Tucson PHEV: N Line je cestaHyundai so súčasnou generáciou modelu Tucson nadviazal na výrazné úspechy predchádzajúcej...21. Jún, 2022
02Hyundai odhalil výzor nového elektromobilu Ioniq 6Automobilka Hyundai tiež postupne pracuje na rozširovaní svojej elektrickej ponuky. Po...2. Júl, 2022
03Najzvláštnejší Hyundai Veloster končí!Ak sa povie Hyundai, človek si ho obvykle spojí s jeho neslávnou povesťou z doby 90-tych...7. August, 2022