Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka ×
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Jediný na Slovensku: Netradičný taxík z Oravy hitom internetu!

Ideálne vozidlo taxislužby? Hneď si ho všimneš. Výzorom bije do očí. Všetci ho poznajú. Tieto atribúty spĺňa do bodky. Potkana, rat style taxík z Oravy, zaručene neprehliadneš!

 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
30.04.2023
Diskusia:
Zdroj: Taxik sro

Rat look štýl

Auto-moto zaujímavosti

Jediný svojho druhu, nový hit slovenského internetu. Má výzor potkana a na streche vozí nečakané veci. Tento automobil si zapamätáš. Na Slovensku je jediný svojho druhu.

Jediný na Slovensku: Netradičný taxík z Oravy hitom internetu!Zdroj: Taxik sro

Zabudni na drahý lízing

Toto delo nadchne fanúšikov „rat style“ štýlu a nielen. Majiteľ dokázal nemožné. Nemusel vsádzať na drahý lízing luxusného sedanu. S malým rozpočtom vyčnieva z konkurencie bez nutnosti šialenej investície do podnikania. Zaujať pozornosť zákazníkov sa rozhodol inak. Auto má zákazky aj napriek tomu, že podnikateľa nestálo „majland.“

Jediný svojho druhu

Vodič taxislužby sa rozhodol, že bude v podnikaní využívať netradičný automobil, ktorý môže v krajnom prípade odsúdiť jeho podnikania na zánik. Nestalo sa tak. Zabudni na drahý lízing, luxusný automobil na podnikanie s taxíkom na Slovensku možno ani nepotrebuješ. Čím je tak výnimočný? Majiteľa nestálo veľa, napriek tomu dokáže priťahovať pozornosť všade tam, kde sa objaví.

Netradičný taxík z Oravy

Čím sa odlišuje od konkurencie? Karoséria nie je naleštená a netreba ho ani často umývať. Zatiaľ, čo ostatní taxikári investujú do lízingu na nové autá, umývanie áut a nové vychytávky, každý podnikateľ skúša uspieť na trhu svojou vlastnou cestou. Hrdzu a zničenú karosériu by si nečakal. Detskú kolísku na streche a ani voziaceho sa medvedíka tak isto na palube žiadneho taxíka nenájdeš.

Hit internetu

V jeho rodnom kraji mu hovoria potkan. Hanlivé pomenovanie tu však nie je na mieste. Tento taxík pod kapotou ukrýva nečakanú vlastnosť. Napriek vzhľadu ponúka bezchybný technický stav! Tento exemplár patrí k populárnemu trendu úprav áut v „rat look“ (potkaní zjav) štýle.  

Ako zaujať a poraziť konkurenciu?

Jeho majiteľ nie je vo „fachu“ žiaden nováčik. Taxikársku firmu vlastní už viac ako 10 rokov. O svojom staro-novom taxíku hovorí: „Vždy som sa snažil ľuďom priniesť niečo výnimočné. Zverejňovali sme preto dialógy z taxíka, mali sme vernostný program, bezplatnú linku, alebo sme robili rôzne súťaže,“ hovorí pre miestny redaktorský portál.

Passat B5 a ďalšie

Taxislužba nebola jeho jediná láska. Strhol ho záujem a hlad po úpravách, ktoré berú dych. Passat B5 bol prvým exemplárom, ktorý sa rozhodol upraviť  v „potkan“ štýle. Ako taká úprava vyzerá? Ide o to, aby automobil vyzeral opotrebovane, pričom však po technickej stránke všetko šliape ako má. Viac automobilov v tomto štýle nájdeš v galérií pod článkom. 

Rat style Rolls Royce PhantomZdroj: carthrottle.com

Rat style taxi

Tento trend je mimoriadne obľúbený v zahraničí a venuje sa mu veľa motoristov. Čo spája takéto mašiny? Doslova trhajú betón a pod kapotou ukrývajú výkon aj 500 koní. Vieš si predstaviť, že takýto opotrebovaný vzhľad dostane miesto v tvojej garáži alebo v podnikaní? Je oravský taxík zaujímavý? Ako hodnotíš odlišnú stratégiu a spôsob ako zaujať zákazníka? Alebo ide iba o to, že majiteľ nemal na výber a rozhodol sa využívať toto vozidlo v podnikaní, pretože nemal na výber?

Zdroj: Taxik_sro, carthrottle.com

Oravský taxík hitom internetu - jediný na Slovensku

Rat look štýl

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Naháňačka na diaľnici v ČR: Nemeckí policajti zastavili kradnuté auto zátarasou z kamióna!Kobra 11 úradovala na českých cestách! Kuriózna naháňačka cez 2 štáty neďaleko Prahy...24. Apríl, 2023
02Nová čínska značka v SR: Dojazd 735 km, objem kufra 1 320 l!Nová značka na Slovensku! Výkon skoro 500 koní, objem kufra so sklopenými sedačkami až 1...26. Apríl, 2023
03Škoda Kodiaq za polovicu: Čínske SUV za 22 200 €!Tiggo 9 je nové vrcholné čínske SUV, ktoré budeš chcieť. Príchod na európsky trh oficiálne...20. Apríl, 2023