Lacné LaFerrari z plechu hitom internetu

Máš obmedzený rozpočet, no napriek tomu túžiš po svojom vlastnom superšporte? Ako si vyrobiť vlastné Ferrari, ktoré obletí svet, napriek tomu, že je škaredé a vyrobené za pár drobných? Nenechaj si ujsť nový hit internetu. Hrôza z Malajzie láme rekordy zdieľania! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
28.05.2019
Diskusia:

Lacné LaFerrari z plechu...

Auto-moto zaujímavosti

Máš obmedzený rozpočet, no napriek tomu túžiš po svojom vlastnom superšporte? Doba je zlá a kúpiť si vozidlo, ktorého cena predstavuje pre väčšinu celoživotné úspory, je pre väčšinu z nás nepredstaviteľná možnosť. Ako sa s touto výzvou popasovať? Neostáva ti nič iné ako vyrobiť si vlastné Ferrari! Nenechaj si ujsť nový hit internetu.

Lacné LaFerrari vyrobené z plechu Zdroj: turbo.pt

Najškaredší hit internetu

V Malajzii sa objavil stroj, ktorý nechceš na cestách stretnúť. Nechceš ho ani vlastniť. Jedine, že by si skutočne sníval o nedosiahnuteľnom superšporte a nemal veľké očakávania. Internet je preplnený pochybnými napodobeninami luxusných modelov. Žiaden, tak škaredý, sa však nedostal na stránky najväčších automobilových portálov.

Lacné LaFerrari vyrobené z plechu Zdroj: gtspirit.com" data-atf="0" data-iml="1558933558346

LaFerrari z plechu

Toto plechové LaFerrari je vďaka tomu špeciálne. Vozidlo, vyrobené z plechu, je tak nedokonalé, že sa mu podarilo stať sa hitom internetu. Nedokonalé dielo si užíva celosvetovú pozornosť. Vlnu zdieľania odštartovali nešikovné zábery. Óda na desivú repliku z plechu pokračuje zvláštnymi tvarmi a nerovným povrchom karosérie.

Splnený sen chudobného majiteľa z Malajzie

Netreba zabúdať, že aj napriek hrozným parametrom ide o splnený sen veľkého automobilového fanatika. Chudobný majiteľ z Malajzie vytvoril na svoje podmienky to najlepšie, čo sa dalo.

Lacné LaFerrari vyrobené z plechu Zdroj: gtspirit.com" data-atf="0

Oceľ a plech

Zábery pochádzajú z autosalónu v Malajzii, kde sa tento príklad zlého rozhodnutia objavil naživo. Majiteľ ho postavil od základov z ocele a plechu. Vozidlo sa na prvý pohľad vyznačuje prvkami, ktoré pripomínajú LaFerrari, od predných svetiel až k zadnému nárazníku. To však nemusí znamenať, že sa to podarilo.

Falošný kryt motora

Zadná časť vytvára ilúziu, že tu je osadený pohonný agregát. Motor sa v skutočnosti nachádza v prednej časti. Falošný kryt motora je tak jedinou zaujímavosťou, ktorú možno opísať ako hodná slov.

Lacné LaFerrari vyrobené z plechu Zdroj: gtspirit.com" data-atf="0

Mašinu za pár drobných, ktorá obletela svet

Skutočne, ak má tvoje vlastnoručné dielo vyzerať takto, mal by si zvážiť svoj úmysel. Jedine, že by si chcel vyrobiť vozidlo, ktoré obletí svet. To sa tejto replike jednoznačne podarilo. Porazila aj omnoho zaujímavejšie a dokonalejšie napodobeniny drahých superšportov. Recept na úspech? Fantázii sa medze nekladú. Nedostatok finančných prostriedkov ani materiálu nie je prekážkou.

Zdroj: gtspirit.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Rarita na predaj: 24-ročný Mercedes E 60 AMG W124Raritný Mercedes E 60 AMG W124 sa objavil v ponuke vozidiel na predaj. 1 z najvzácnejších...18. Máj, 2019
02Tatra ako osobný automobil: Nová, modernejšia Tatra 700Tatra ako osobný automobil? Nová, modernejšia Tatra 700 rozhodne stojí za pozornosť!...6. Máj, 2019
03Video: Ako opraviť diery a škrabance auta cestovinami?Poškodený nárazník? Škrabance v laku alebo diery v karosérii? Jednoducho sa ich zbavíš...24. Máj, 2019