Mercedes S ako nový za cenu Octavie: 4x4 Rarita na predaj za zlomok ceny!

Dodnes takmer nejazdený Mercedes triedy S z roku 2007 je na predaj. Nepremeškaj výnimočnú ponuku. Ide o extrémnu stratu hodnoty, ktorá ponúka zaujímavú V8-čku s pohonom 4x4 za skvelú cenu!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
10.07.2021
Diskusia:
Zdroj: autovolle.de

Mercedes S500 ročník 2007...

Auto-moto zaujímavosti

Mercedes S500 na predaj ako nový

Tento Mercedes triedy S disponuje históriou jedného a toho istého majiteľa až do roku 2007. Pôvodná cena? Neskutočná, v kúpno-predajnej zmluve svieti pôvodná cena 155 000 eur. Teraz je na predaj ako nový za zlomok ceny. Môže byť tvoj za necelých 30 000 eur!

Nájazd len 21 243 km!

Podobné parametre ťa dnes pri novom automobile budú stáť viac ako zaplatil za tento exemplár prvý majiteľ pred 14 rokmi. Chceš k tomu ešte šialenejší údaj? O výhodách tejto kúpy ťa presvedčí rozdiel medzi stavom pri kúpe nového vozidla a tejto schopnej jazdenky dnes. Ostaneš v nemom úžase, na tachometri svieti nájazd len 21 243 kilometrov!

Mercedes delo za zlomok ceny

Vlastniť Mercedes-Benz triedy S vzácnej generácie W221 s osemvalcovým motorom je snom miliónov automobilových nadšencov. Tento exemplár ponúka veľa výbavy k tomu ako bonus. Môžeš mať výnimočné parametre, ktoré sú v tejto cenovej kategórii takmer nedostupné. Až na prípad veľmi dobre udržiavanej jazdenky ako je táto. Všetko, čo potrebuješ, toto vozidlo má.

387 koní a výnimočné parametre

Pozeráš sa na výkonný benzínový model S 500 v predĺženej verzii s pohonom všetkých kolies, ktorý sa objavil na stránkach populárneho nemeckého portálu. Výkon zabezpečuje silný V8 motor s objemom 5,5 litra. Ponúka výkon razantných 387 koní. A to nehovoríme o príplatkovej výbavy, ktorá prichádza v tomto vábivom sete. Tento Mercedes-Benz je vybavený napríklad unikátnym systémom pre nočné videnie.

Kráľ výdrže a odolnosti voči zubu času

Takéto nemecké špičkové limuzíny patria medzi najzaujímavejšie jazdenky, aké dnes môžeš vlastniť. Najazdia stotisíce kilometrov behom pár rokov, vydržia stáť určitý čas takmer bez nájazdu a ďalej „všetko šliape ako má“ k najväčšej spokojnosti majiteľa. Odhliadajúc od možných drahých opráv, ktoré sa spájajú s vlastníctvom staršieho automobilu, ide o skutočne konkurencieschopnú ponuku. Vzhľadom na minimálny nájazd a kvalitu použitej V8-čky, všetko nasvedčuje tomu, že majiteľa nečakajú nepríjemné prekvapenia pod kapotou ani v garáži.

Rarita za cenu Škody Octavia

Ako rarita z kategórie extrémnej straty hodnoty poteší najviac samotného nového majiteľa. A za ušetrené peniaze môžeš ísť na dovolenku. V prípade, že si zaočkovaný alebo ti nevadí karanténa. Tomu sa hovorí veľa muziky za málo peňazí! Alebo si za túto cenu kúpiš radšej Škodu Octavia? Ako sa ti tento unikátny kúsok páči? Podeľ sa s nami o tvoj názor na kúpu odolnej jazdenky populárneho radu z dielne Mercedesu-Benz.

Zdroj: mobile.de, autovolle.de

Mercedes S500 ročník 2007 takmer ako nový na predaj za zlomok ceny

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Veľké porovnanie zdrojov pohonu: Ktorý alternatívny pohon je najlepší? Ktorý alternatívny pohon je najvýhodnejší? Aké sú výhody a nevýhody LPG, elektrického a...8. Júl, 2021
02Nový režim na cestách - Policajné kontroly a uzavreté hraničné priechodyNový režim bude platný od 09.07.2021. Kompletné informácie zhrnuté v zrozumiteľnom prehľade...6. Júl, 2021
03Starý Ford s motorom z tanku: Čo dokáže 27,0 V12 s výkonom 2 500 koní?Snaha dostať výkon pohonných jednotiek za hranicu únosnosti stojí za zrodom nevšedných...2. Júl, 2021