Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Najšialenejšie mašiny všetkých čias: Tieto autá neprehliadneš!

Od nepamäti vznikali automobilové dizajny, ktoré ohromili svet a iné, ktoré ostali nepochopené. Tak, či onak, strhávajú na seba pozornosť všade tam, kde sa objavia. Bizarné tuningy, auto korytnačka, auto svietiace v tme, holografický efekt, auto v podobe melóna. Tieto prerábky áut si nenechaj ujsť! 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
22.07.2022
Diskusia:
Zdroj: boredpanda.com

Najšialenejšie mašiny...

Auto-moto zaujímavosti

Medzi najškaredšie autá na svete patrí Fiat Multipla. Okrem nepodareného dizajnu však ukrýva 6 miest a mnohé rodiny nedajú na priestorové rozmery kultového modelu dopustiť. Multipla inšpirovala ďalších autorov, aby skúsili „potrápiť“ kreativitu a vymysleli, čo najšialenejší dizajn.

Zamatový MercedesZdroj: boredpanda.com

Rovnako ako Multipla aj tieto exempláre dokážu divákom zdvihnúť obočie. Niektoré modely sú tak extravagantné, že si povieš, že pod slnkom nemôže žiť osoba, ktorá by dokázala niečo podobné vymyslieť. Opak je pravdou. Originalite nápadov sa medze nekladú. Teraz sa pozeráme na najsmiešnejšie modely, ktoré určite neprehliadneš.

Auto zarastené trávouZdroj: boredpanda.com

Populárny portál Bored Panda, prináša kompiláciu toho „najnepodarenejšieho,“ čo kedy na kolesách vzniklo. Pozorne sa pozeraj. Je si skutočne z čoho vyberať. Zamatový efekt, hadia koža, kožušina a chlpatý automobil. Alebo šialené dierkované prevedenie na spôsob čedaru, prípadne vozidlo so vzhľadom topánky. To všetko môžeš nájsť. Tieto automobily dostali napriek bizarnosti skutočnú finálnu podobu.

Auto s dierami syru čedarZdroj: boredpanda.com

Smart auto myš na naťahovanieZdroj: boredpanda.com

Niektoré autá vyzerajú tak zvláštne, že sa ti nemusia páčiť. Jedno však zaručene dokážu. Vyvolajú okamžitý úsmev na tvári. Tieto automobily jednoznačne vyčnievajú z davu vďaka jedinečnému, odlišnému vzhľadu. Pri takom množstve modelov áut, ktoré sa v súčasnosti vyrábajú, môže byť ťažké vyhlásiť kráľa, ktorý svojím dizajnom rozosmial najviac.

Auto melónZdroj: boredpanda.com

Veľa z týchto návrhov sa môže pochváliť tým, že sú inšpiratívne, napriek ich nedostatkom. Rovnako ako Multipla neponúkajú vždy dizajn ako jediný kompromis. Posúď sám. inšpiratívn, napriek ich nedostatkom. V tomto zozname si prejdeme niektoré z najzábavnejších áut. Tieto autá vyzerajú jednoducho divne a nechajú ťa zmäteného. Čo asi chodilo hlavou autorov týchto áut?

Auto telefónne slúchadloZdroj: boredpanda.com

Sleduj, to najlepšie, čo videli vodiči na cestách a neprestaneš sa čudovať. Ktorý z týchto dizajnov ťa oslovil a prekvapil najviac? Všetky bizajné stroje nájdeš v galérii fotografií na konci článku. Hlasuj svojím komentárom s favoritom pod článkom. 

Auto topánkaZdroj: boredpanda.com

Spongebob fanúšikZdroj: boredpanda.com

Zlý tuning - veľké kolesáZdroj: boredpanda.com

 

Chlpaté autoZdroj: boredpanda.com

Holografické BMW Zdroj: boredpanda.com

Auto tankZdroj: boredpanda.com

Zdroj: boredpanda.com

Najšialenejšie mašiny všetkých čias - Prerábky áut, ktoré neprehliadneš

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Havária v 16 km/h rýchlosti: Pozor na bezpečnostnú chybu SUV!Nabúraný Lexus pri nehode s Yarisom poukázal na najväčší bezpečnostný problém vozidiel...10. Júl, 2022
02Superb combi rarita: 31 000 km, polovica ceny!Fanatici praktických parametrov snívajú o veľkom rodinnom aute so silným a úsporným...14. Júl, 2022
03Lacná Škoda? Scout Black Warrior z Číny berie dych! Top automobil pre fanúšikov strojov z Mladej Boleslavy? Lacná Škoda, nabitá koňmi s dobrou...18. Júl, 2022