Nehoda po rusky pri 170 km/h: Lada Granta vs. Lada Vesta

Vodiči, ktorí inklinujú k agresívnemu správaniu sa za volantom, môžu reagovať podráždene aj na bežné situácie v premávke. Roztržka 2 Rusov vyústila do nebezpečnej jazdy a nehody pri rýchlosti 170 km/h. Ako sa riešia konflikty na ruských cestách? Sleduj video zachytené kamerou na palube. 

rufus v Video sekcia
30.09.2019
Diskusia:

Video: Zrážka Lady Granta...

Video sekcia

Keď sa pohádajú vodiči v premávke, môže ísť do tuhého. Ak sa pohádajú 2 vodiči v Rusku, je vysoko pravdepodobné, že si svoje prehrešky nebudú vedieť odpustiť.

Nehoda 2 Rusov pri 170 km/h - Lada Vesta vs. Lada GrantaZdroj: youtube.com/Егор Пайвин

Namiesto dvihnutého prostredníka provokácia a nehoda

To je hlavná zápletka dnešného prípadu. Dvaja vodiči s vozidlami značka Lada „sa nepohodli“ a vznikol jednoduchý konflikt, ktorý by za normálnych okolností skončil dvihnutým prostredníkom.

Ako sa jazdí v Rusku?

Pozor, tu však k zainteresovaným vodičom treba dodať, že sa konflikt odohral na ceste v Rusku. Výsledok? Takmer neodvratné vyvrcholenie roztržky vážnejšími následkami. Obyčajná výmena názorov v kolóne pri diaľničnom obmedzení skutočne vyústi do sporu s nutnou odozvou.

Nehoda kvôli hlúposti

Áno, Rusi sa na cestách nedajú prehliadnuť. Štýl jazdy zrkadlí aj povahu vodičov z tejto krajiny. Kto je ochotný riskovať svoj život a rozbité vozidlo za riešenie nedôležitých neporozumení na cestách? Dnešný konflikt skončil pre 1 z vodičov tak, ako by si rozhodne neprial. 

Lada Vesta vs. Lada Granta

Vodič bielej Lady Vesta, ktorá je vybavená kamerou, zaznamenal celú situáciu na videu. Čierna Lada Granta „zaplatila“ za nebezpečnú jazdu najvyššiu daň. Desivá nehoda púta pozornosť a rýchlo sa stala hitom internetu.

Preteky Lád pri rýchlosti 170 km/h

Vodičovi Granty sa manéver, ktorým chcel obmedziť vodiča Lady Vesta nevydaril. Pri pokuse o obehnutie došlo k zrážke pri rýchlosti okolo 170 km/h.

Nehoda 2 Rusov pri 170 km/h - Lada Vesta vs. Lada GrantaZdroj: youtube.com/Егор Пайвин

Nebezpečné vybrzďovanie

„Vybrzďovanie“ patrí k hlavným znakom nebezpečného spôsobu jazdy agresívnych vodičov. Pri tejto nehode dostal hlavný aktér naháňačky príučku. Kolízia skončila šmykom a nárazom do stredových zvodidiel. Lada Vesta skončila mimo cesty.

Niekoľko porušení zákazov

Nešlo o žiadneho nováčika na poli zakázaných porušení za volantom. Následná policajná kontrola odhalila u vodiča alkohol v krvi. O tom, že tento vodič nie je „neviniatko“ svedčí nájdený obušok umiestnený na zadnom sedadle. Potrestanie druhého vodiča sa však nedočkal.

Sleduj video

Nehoda sa stala 24.9.2019 na 26-kilometri cesty Sortavala. Lada Vesta vs. Lada Granta - Kto z koho? Ako skončí roztržka 2 Rusov? Sleduj video. Ako by si riešil podobný konflikt za volantom ty sám? Podeľ sa o svoje skúsenosti s agresívnym správaním za volantom v komentároch.

Zdroj: youtube kanál Егор Пайвин

Video: Zrážka Lady Granta s Ladou Vespa pri 170 km/h

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Motor z tanku T54 štartuje po 28 rokoch!38,8 l V12 motor z tanku T54 prekvapil dobrým technickým stavom po 25 rokoch. Dnes sa známa...20. September, 2019
02Ako sa stavia v Rusku? 700 km diaľnice z Moskvy do Petrohradu bez semaforovAko sa stavia v Rusku? Prekvapivo efektívne dokážu stavať aj 10-pruhové diaľnice. Unikátna...28. September, 2019
03Video: Nehoda Lexusu pri 260 km/h Mladý vodič sa chcel na internete pochváliť extrémnou akceleráciou. Ako to dopadlo? Vodič,...24. September, 2019