Overené, zabehnuté jazdené vozidlá od ČSOB Leasing

ČSOB Leasing už 25 rokov ponúka na lízingovom trhu spoľahlivé služby financovania jazdených osobných, úžitkových, nákladných vozidiel a dokonca aj motoriek.

PR článok v Auto-moto zaujímavosti
16.11.2021
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Overené, zabehnuté jazdené...

Auto-moto zaujímavosti

Pri kúpe jazdeného vozidla nezohráva rolu len stav samotného vozidla, ale pohodlie celého nákupného procesu. Ak sa rozhodnete financovať jazdené vozidlo cez ČSOB Leasing, máte záruku spokojnosti na oboch frontoch. 

Bezpečnou cestou je ponuka jazdených vozidiel priamo od ČSOB Leasing. Ide väčšinou o vozidlá po operatívnom lízingu a prvom majiteľovi, mladšie ako 5 rokov, s menej ako 150 000 kilometrami na tachometri, s plnou servisnou históriou a po kontrole s DEKRA protokolom. 

Aktuálnu ponuku jazdených áut vrátane orientačnej splátky nájdete na  www.csobleasing.sk/repredaj

Overené, zabehnuté jazdené vozidlá od ČSOB Leasing

Široké možnosti financovania

Vďaka bohatým skúsenostiam s financovaním viac ako 24 000 jazdených vozidiel za posledných 10 rokov ponúka ČSOB Leasing spoľahlivé a odborné služby. Môžete sa spoľahnúť na rýchlosť prípravy ponuky (do 24 hodín) a schvaľovania, široké portfólio produktov, poistenie zahrnuté v splátke, ale aj moderné procesy ako elektronický podpis zmluvy. Pridanou hodnotou je aj široké regionálne pokrytie – ČSOB Leasing má až 15 pobočiek po celom Slovensku a stovky obchodníkov priamo v teréne. Vaše nové jazdené auto je tak vždy vzdialené len na skok.

Pri financovaní jazdených vozidiel ponúka ČSOB Leasing viaceré možnosti. Najrozšírenejším produktom je finančný lízing. Patrí medzi rýchle a dostupné spôsoby financovania a vyžaduje si len malú vstupnú investíciu. Pri finančnom lízingu získate vozidlo na základe nájomnej zmluvy, s dojednaným pravom jeho kúpy. Zároveň máte pri tomto spôsobe financovania garantovanú výšku splátky, čo vám umožňuje dívať sa na budúcnosť s väčšou istotou. 

V ponuke ČSOB Leasing máte zároveň možnosť využiť produkt Voliteľná splátka. S Voliteľnou splátkou si sami určíte výšku splátky a maximálnu dobu financovania. Na ich základe vám ČSOB Leasing pripraví ponuku splácania s rôznymi variantmi akontácie a dobami financovania tak, aby čo najviac vyhovovali vašim potrebám. Vďaka tomu dokážete lepšie optimalizovať svoj cash flow.

 

 

Späť na magazín

Diskusia k článku