Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Plánujete si kúpiť jazdené vozidlo? Pomôžeme vám s jeho financovaním

Obzeráte sa po jazdenom vozidle, ktoré by ste si radi kúpili?  Chýba vám potrebná hotovosť?  Riešením je využitie financovania a zároveň poistenie cez ČSOB Leasing. Pri kúpe  jazdeného vozidla nezohráva rolu len stav samotného vozidla, ale i pohodlie celého nákupného procesu. Ak sa rozhodnete financovať jazdené vozidlo cez ČSOB Leasing, máte záruku spokojnosti na oboch frontoch.

PR článok v Auto-moto zaujímavosti
28.06.2022
Diskusia:
Zdroj: Autobazar.EU

Plánujete si kúpiť jazdené...

Auto-moto zaujímavosti

Široké možnosti financovania

Pri financovaní jazdených vozidiel ponúka ČSOB Leasing viaceré možnosti. Prvou z nich je finančný lízing, ktorý patrí medzi rýchle a dostupné spôsoby financovania a vyžaduje si len malú vstupnú investíciu. Je najrozšírenejším spôsobom financovania automobilov. Pri finančnom lízingu získate vozidlo na základe nájomnej zmluvy, s dojednaným pravom jeho kúpy. Zároveň máte pri tomto spôsobe financovania garantovanú výšku splátky, čo vám umožňuje plánovať budúce výdavky s väčšou istotou. 

Ďalšou možnosťou financovania vozidla je spotrebný uver. Od začiatku zmluvného vzťahu, teda ihneď po podpise zmluvy, sa stávate majiteľom financovaného vozidla.

Súčasťou ponuky financovania a mesačných splátok je i poistenie (povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie), ktorého rovnakú výšku garantujeme počas celej doby splácania. 

Plánujete si kúpiť jazdené vozidlo? Pomôžeme vám s jeho financovaním

Získajte ponuku na mieru 

Požiadajte o ponuku financovania na vaše vysnívané vozidlo na stránke ČSOB LEASING jazdené vozidlá.

Spoľahnite sa na odborníkov 

Vďaka bohatým skúsenostiam s financovaním viac ako 24 000 jazdených vozidiel za posledných 10 rokov ponúka ČSOB Leasing spoľahlivé a odborné služby. Môžete sa spoľahnúť na rýchlosť prípravy ponuky (do 24 hodín) a schvaľovania, poistenie zahrnuté v splátke, a moderné procesy ako elektronický podpis zmluvy. Pridanou hodnotou je aj široké regionálne pokrytie – ČSOB Leasing má až 15 pobočiek po celom Slovensku a stovky obchodníkov priamo v teréne ako aj sieť spolupracujúcich autobazárov. Vaše nové jazdené auto je tak vždy vzdialené len na skok.

 

ČSOB Leasing už 25 rokov ponúka na lízingovom trhu spoľahlivé služby financovania jazdených osobných, úžitkových, nákladných vozidiel a dokonca aj motoriek.

Plánujete si kúpiť jazdené vozidlo? Pomôžeme vám s jeho financovaním

 

ČSOB Leasing, a.s
https://www.csobleasing.sk/kontakt/

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Dacia Logan Shooting Brake: Rumunský (ne)splnený senDacia patrí medzi dostupné značky, ktoré vynikajú nízkou cenou. Čo však v prípade, že sa...4. Jún, 2022
0227 ročný Mégane za 15 900 €, prečo taká cena?Renault bol vždy vnímaný ako veľmi rozporuplná automobilka. Niekomu francúzsky šarm...9. Máj, 2022
03Auto z požičovne s výkonom 912 koní! Za 380 € na deň!Už ste si niekedy požičali auto? Ak áno, s najväčšou pravdepdoobnosťou to bolo kdesi na...17. Jún, 2022