Pomôžte s nami tým, ktorí sa ocitli v núdzi

Vozidlá sa stali neoddeliteľnou súčasťou pomoci Ukrajincom, ktorí utekajú pred konfliktom. Mikrobusy, autobusy i osobné autá prichádzajú denne na naše východné hranice a odvážajú odtiaľ rodiny s deťmi, seniorov i mladých. Ak viete v tejto oblasti pomôcť aj vy, neváhajte.

Autobazar.EU v Auto-moto zaujímavosti
04.03.2022
Diskusia:
Zdroj: Kto pomôže Ukrajine

Pomôžte s nami tým, ktorí...

Auto-moto zaujímavosti

Pripojte sa k iniciatíve Kto pomôže Ukrajine. Stačí kliknúť nižšie a vyplniť formulár pomoci.


VIEM ZABEZPEČIŤ PREVOZ


Pomôcť môžete v rôznych oblastiach

Okrem tranzitov z hraníc je potrebné zabezpečiť ľuďom tiež ubytovanie a materiálnu pomoc. Zapojiť sa môžete aj formou psychologickej podpory či inej starostlivosti - vzdelávanie, opatera detí, právna pomoc, tlmočenie…  V neposlednom rade môžete prispieť finančne.


VIEM POMÔCŤ INOU FORMOU


NEPREHLIADNITEVyplnením formulára sa k ničomu nezaväzujete. Pred samotnou realizáciou pomoci vás budú kontaktovať z Kto pomôže Ukrajine a dohodnú s vami bližšie detaily. Zároveň vám pomôžu aj s následnou komunikáciou a tlmočením.

Pomôžte s nami tým, ktorí sa ocitli v núdzi

Platforma Kto pomôže Ukrajine

Cieľom platformy Kto pomôže Ukrajine je spájať ľudí, ktorí potrebujú pomoc a tých, ktorí ju vedia poskytnúť. Ide o spojenú iniciatívu mimovládnych organizácií. Platforma spolupracuje s organizáciami ako Človek v ohrozeni, Nadácia Integra, OZ SAVIO, Adra, SME SPOLU/Ukrajina-Slovensko SOS, Ukrajinsko – slovenská iniciatíva a ďalšie.

Späť na magazín

Diskusia k článku