Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Raritné 4x4 AMG supercombi: 354 koní, 7 osôb, len 15 ks!

Pozeráš sa na najvzácnejší superkombík všetkých čias. Neveríš? Len 15 kusov na celom svete! Prečítaj si špecifikácie. Brutálne parametre. E55 AMG 4Matic Combi rarita je aktuálne na predaj!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
14.03.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Elite Cars und Parts

E55 AMG 4Matic Combi...

Auto-moto zaujímavosti

Hit ciest bojuje o priazeň súvahou dobre cielených parametrov, ktoré môžu zabezpečiť, že si v záplave modelov vyberieš túto raritu.

E55 AMG 4Matic Combi supercombi: 354 koní, 4x4 + len 15 ks!Zdroj: mobile.de

Limitovaná výroba

Zaujímavá je aj samotná história vozidla. Svetlo sveta uzrelo toto AMG combi na prelome milénia. Ak by existovala súťaž o najkvalitnejšie a najpraktickejšie superkombi, toto by bol víťaz. Žiadne iné konkurenčné modely nedokážu prekonať charizmu tejto mašiny.

Rivali

O pokorenie sa snaží Audi RS6 Avant aj švédske Volvo. Ani Volvo V70 R AWD nie je zárukou, že na dnešné eso nazbiera sily. Divízia Mercedesu skutočne ponúka najväčšie delo, aké môžeš v súčasnosti kúpiť. Raritné E55 AMG 4Matic vo verzii combi trhá konkurenciu na kusy.

Mercedes-Benz E55 AMG 4-Matic T-Modell rarita za 24 999 €!Zdroj: mobile.de

Výkon

Tento dlhý krásavec vstavil karty na silné stránky radu E. Výkon zabezpečuje 5,4-litrový atmosférický motor s výkonom 354 koní, 260 kW s krútiacim momentom 530 Nm. Benzínový pohon pristane tejto špecifikácii veľmi dobre. Vidlicový osemvalec je požičaný z výbavy sériového prevedenia E430, rýchlejšie E55 AMG 4Matic Combi ho dostalo ako bonus.

Štedrý batožinový priestor

Zaujímavý je batožinový priestor. Ten je mimoriadne štedrý. Tento automobil k tomu odvezie ďalších 2 pasažierov aj s kuframi. Sleduj kufor. Nie sú možné nijaké výhrady, týkajúce sa veľkosti a priestornosti. Špecifikom tejto mašiny sú spomínané 2 miesta, ktoré odvezú 2 pasažierov otočených proti smeru jazdy. Predĺžený Mercedes odvezie až 7 osôb.

Mercedes-Benz E55 AMG 4-Matic T-Modell rarita za 24 999 €!Zdroj: mobile.de

Odvezie 7 osôb

AMG sa skutočne naštvalo. Špičkové parametre nemôžu prísť bez podpory 4Matic 4x4 pohonu. Zhrnutie. Najsilnejší motor, 4x4 pohon, najväčší dostupný batožinový priestor a najväčšia kapacita na prepravu pasažierov. Treba niečo pridať? Má všetky tromfy na úspech!

Cena 25 000 eur

Tento zachovalý unikát zaujme všade tam, kde sa objaví. Predáva sa v nemeckom Lahre. Cena je neskutočná. Ako z filmu. 23-ročné vozidlo s nájazdom 164 tisíc kilometrov stojí 25 000 eur! A všetci vieme, čo takéto parametre znamenajú u statného „medveďa.“ Novému majiteľovi prajeme šťastných ďalších 200 000 kilometrov! Ako sa ti AMG supercombi páči? Podeľ sa s nami o tvoj názor v komentároch pod článkom.

Zdroj: Mobile.de

E55 AMG 4Matic Combi supercombi - 354 koní, 4x4 + len 15 ks

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Extrémny pokles ceny: BMW 7 lacnejšie o 75 000 €!BMW 740d vo vrcholovej výbave poriadne skočilo na cene. Nečakane, smerom dolu. Extrémny...8. Marec, 2023
02Facelift Subaru Outback: Drsné delo pre dobrodruhov! Subaru Outback vo verzii Wilderness je nová cieľovka pre dobrodruhov. Na svoje si prídu...10. Marec, 2023
03Renault Espace: Nové luxusné SUVKritici hovoria, že to už nie je Renault Espace. Ako sa ti nové rendery možného budúceho...12. Marec, 2023