Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Škoda Fabia I: Combi len za 3 990 eur!

Škoda Fabia I Combi 1,4 16V s nájazdom 48 000 km. Dnes sa dá kúpiť za 3 990 eur. Exkluzívna cena, stále zaujímavé vlastnosti. Combi verzia ponúka praktické vlastnosti, ktoré ocení menej náročný zákazník a za odmenu získa spoľahlivú jazdenku za dobrú cenu. Legenda našich ciest stále má, čo ponúknuť. Prečo klenot na predaj nemožno v ponuke áut na predaj prehliadnuť? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
26.09.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: mobile.de

Škoda Fabia I Excellent

Auto-moto zaujímavosti

Áno, toto je ďalšie zaujímavé vozidlo z ponuky áut na predaj. Nie je však úplne výnimočné. Aj dnes nájdeš veľa podobne zachovalých kusov s nízkym nájazdom. Dôvod? Boli dlhé roky súčasťou súkromných zbierok. Dostali dobrú starostlivosť, garážovanie a na jazdenie nebol čas.

Škoda Fabia I ako predajný hit

Výsledkom je množstvo áut, ktoré vynikajú nízkym nájazdom a super stavom aj po rokoch. Škoda Fabia v tejto špecifikácii rozhodne zaujme tvoju pozornosť.

Škoda Octavia vs. Fabia

Prvú priečku v úspešnosti nemožno vziať slávnej Octavii. Druhé miesto patrí nemenej úspešnej legende našich ciest. Fabia sa na ni nehrá a zákazníkov si získala aj napriek štandardným vlastnostiam.

Lepšia cena

Zdá sa, že pre úspech nie je potrebné nijak vynikať. Celkom stačí šikovná zhoda náhod. K rastu podpory Fabie prispela aj lepšia cena. Potenciálnym zákazníkom neprekáža, že majú o triedu nižšie vozidlo. To, čo výrobca znížil a ubral, dostaneš späť v podobe nízkej ceny.

Lacný interiér

Predaje sa v Európe vyšplhali na 150 až 200 000 áut ročne. Fabia je malé auto, ktoré je postavené z kvalitných komponentov. Ak by sa chcel nejaký vodič na Fabiu stažovať, môže sa spoľahnúť, že si tento automobil celkom iste napraví reputáciu po rokoch používania.

Na trhu sú stále stroje, ktoré disponujú s nájazdom viac ako milión kilometrov, čo je vzhľadom k cene vozidla, perfektný úspech. Škoda pridáva tomuto modelu na cene a záujem o Fabiu neklesá. Trh s ojazdenými autami je stále aktuálny.

Škoda Fabia 2006

Ako čerešničku na torte nájdeš v ponuke veľa iných dostupných kusov s nízkym, len niekoľko tisícovým nájazdom. Aj keď naša ponuka už nebude aktuálna, skutočne objavíš množstvo pekných kúskov na predaj.

Fabia combi Excellent

Dnešná Fabia je v populárnej verzii combi a ponúka skutočne praktické vlastnosti a možnosti využitia. Konkrétne sa v predaji objavil model Excellent, ktorý nového majiteľa poteší s klimatizáciou, zliatinovými kolesami a s motorom 1,4 16V s najvyšším výkonom 74 kW (100 koní).  

Pravidelný servis + nájazd 48 800 km

Combi dostalo technické kontroly a pravidelné návštevy servisu, ktoré sa postarali o dobrý technický stav. Pozor, ďalšia dobrá vlastnosť. Tachometer od svojho narodenia dodnes najazdil len 47 800 km. Technický stav vozidla možno s určitosťou opísať ako výnimočne zachovalý.

Ďalšie parametre

Automobil má vymenené rozvody a prekvapí dobrým technickým stavom. Tento automobil s minimálne polovicou nádrže je to pravé orechové pre nenáročného zákazníka. Dostane ako protihodnotu automobil, ktorý nevyžaduje žiadne drahé investície.

Najlepšia vlastnosť

Cena. Tento automobil môže byť tvoj za 3 990 eur. Nezabúdaj, že pri kúpe nového by si za najnovšiu Fabiu IV zaplatil približne 16 500 eur. To sa nehovorí ani o špecifikácii combi. Ako sa ti táto rarita z ponuky áut na predaj páči? Podeľ sa s nami v komentároch.

Zdroj: mobile.de, ďalšie na mobile.de

Škoda Fabia I Excellent

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Video: Škoda Octavia 2,0 TDI na nemeckej diaľnici!Neobmedzená rýchlosť. Zatiaľ nedostupný sen na cestách, ktorý burcuje mnohých k skúšaniu...14. September, 2022
02Nová Dacia Manifesto: Ford Bronco za menej!Nízkonákladová výroba sa pomaly pretavila do prinášania skutočne zaujímavých modelov áut....18. September, 2022
03Video: Naháňačka kamiónov v 170 km/h rýchlosti!Zabudni na populárne preteky kamiónov! Títo vodiči zariskovali a predviedli  poriadnu drámu...16. September, 2022