Slovák predáva starú felíciu za 600€: Návod ako (ne)písať inzerát na predaj auta!

Ako predať staré auto za 600€? Majiteľ z Námestova strhol pozornosť na predaj jeho, na prvý pohľad, bezcenného auta originálnym inzerátom! Stručné zhrnutie všetkých nedostatkov a zlého technického stavu, opis auta ako stroja, na ktorý by mohli byť hrdí tvoji rodičia a opisné tvary plné "ľudových" výrazov, sú to pravé orechové pri predaji starej mašiny! Humor jednoducho funguje! Ako (ne)písať inzerát na predaj auta? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
28.02.2018
Diskusia:

Slovák predáva starú...

Auto-moto zaujímavosti

Majiteľ z Námestova strhol pozornosť na predaj jeho, na prvý pohľad, bezcenného auta skutočne originálnym inzerátom. Komentáre pod inzerátom stoja za to!

Slovák predáva starú felíciu za 600€: Úprimný inzerát hitom internetu!Zdroj: Fb Ejkej Mirec

Ako predať staré auto za 600€?

Stručné zhrnutie všetkých nedostatkov a zlého technického stavu, opis auta ako stroja, na ktorý by mohli byť hrdí tvoji rodičia a opisné tvary plné "ľudových" výrazov, sú to pravé orechové pri predaji starej mašiny! Humor jednoducho funguje! Je možné, že má majiteľ vďaka inzerátu "horúcu" linku?

Vtipný inzerát hit internetu

Vtipný inzerát plný expresívnych výrazov a opisu zlého technického stavu vozidla sa stal okamžite hitom internetu. Nie je zatiaľ potvrdené, či sa majiteľovi skutočne podarilo predať túto „automobilovú legendu.“ Inzerát ťa však zaručene pobaví!

Vtipný inzerát s opisom zlého technického stavu vozidla - Návod ako (ne)predať autoZdroj: Fb Vsetko na predaj Prievidza a okolie

Ako zaujať inzerátom?

Ak práve nepredávaš vzácny „géčkový“ Mercedes alebo Škodu Superb v perfektnom technickom stave za super cenu, nie je ľahké zaujať pri predaji vozidla. Výborným spôsobom je, ako sa zdá, vtipný inzerát!

Slávk predáva starú felíciu: Pôvodný text inzerátu Zdroj: Fb Ejkej Mirec

Ako (ne)písať inzerát na predaj auta? 

Strhnúť vlnu zdieľania a pozornosti sa však jeho inzerátu naozaj podarilo! Stretol si sa s podobným „veselým“ opisom stavu vozidla aj ty? Je podobný nápad dobrým spôsobm ako prezentovať predávané vozidlo? Inzerát má takmer 600 lajkov a Podeľ sa o svoj názor v komentároch!

Slovák predáva starú felíciu za 600€: Úprimný inzerát hitom internetu!Zdroj: Fb Ejkej Mirec

Zdroj: fb Ejkej Mirec

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Rýchla jazda - 151 km/h s 1,15 promile! Rýchla jazda opitého muža z Východu. Porušovať zákony sa nevypláca. Výsledok? Stíhanie...12. Február, 2018
02Najrýchlejší traktor na svete: 7,7 ton vážiaci kolos dá 130 km/h na snehu!Traktor. rekordér rýchlosti? Valtra vyniká parametrami, ktoré môžu závidieť osobné...20. Február, 2018
0331-ročný raritný Mercedes W201: TOP stav, nájazd len 738 km! Raritný Mercedes-Benz 190E W201 s dátumom narodenia v roku 1987 je na predaj! Top stav,...8. Február, 2018