SsangYong prichádza už aj do Trenčianskeho kraja

Spoločnosť AUTO MP s.r.o. v Trenčíne aktuálne pridala do svojej ponuky vozidlá značky SsangYong. Okrem autorizovaného predaja ponúka aj špičkový odborný servis.

PR článok v Auto-moto zaujímavosti
09.03.2022
Diskusia:
Zdroj: AUTO MP s.r.o.

SsangYong prichádza už aj...

Auto-moto zaujímavosti

Sesterské spoločnosti AUTO MP a  Aspekta Trade nie sú v regióne žiadnym nováčikom. Majú 30-ročné skúsenosti v autorizovanom predaji a servise štyroch silných ázijských značiek - MazdaKia,Hyundai a Mitsubishi. Aktuálne priberajú do rodiny ďalšiu úspešnú juhokórejskú značku SsongYong. Firma tak rozširuje svoje bohaté portfólio o 5 kvalitných modelovv rôznej výbave a prevedeniach. Okrem predaja sa môžete spoľahnúť na špičkové servisné strediská. V nich sa o vaše automobily postarajú odborne vyškolení mechanici, ktorí na prácu používajú najmodernejšie technológie. 

5 silných ázijských značiek

Aspekta Trade s.r.o. si počas svojej 30-ročnej pôsobnosti vybudovala v kraji silné meno, ktoré sa spája so stabilitou, vysokou odbornosťou, špičkovými servisnými strediskami a výnimočným prístupom ku klientovi.V priebehu rokov sa vďaka vysokým štandardom stali autorizovaným predajcom značiek Mazda a Kia. Pôvodne trojčlenný púchovský autopredajca si onedlho otvoril pobočku v Trenčíne a rozšíril predajné a servisné kapacity na 30 členov. Ďalším logickým krokom bolo založenie sesterskej firmy Auto MP s.r.o, ktorá zastrešuje autorizovaný predaj značiek Hyundai a Mitsubishi. Aktuálne do svojej ponuky zaradili aj juhokórejský SsangYong s jeho 5 modelmi - Rexton, Korando, Tivoli, Tivoli Grand a MUSSO Grand

SsangYong prichádza už aj do Trenčianskeho kraja Zdroj: AUTO MP s.r.o.

Špičkový prístup a odbornosť

Označenie Autorizovaný predajca samo o sebe nesie záruku vysokej kvality automobilov, odborného servisu a profesionálnych služieb.

Spoločnosť je známa svojim špičkovými servisnými strediskami. Tie sú vybavené najmodernejšou technikou a poskytujú komplexnú starostlivosť o vozidlo – záručné aj pozáručné opravy, pravidelné servisné prehliadky, montáž autodoplnkov, opravy po poistných udalostiach, karosérske, diagnostické a aj lakovnícke práce. Vo firme však dobre vedia, že výnimočný servis netvorí iba vybavenie, ale aj kvalitný a odborný personál. Preto sú mechanici pravidelne školení. Viacerí z nich získali ocenenia na celoslovenských, ale aj na európskych súťažiach automechanikov.

SsangYong prichádza už aj do Trenčianskeho kraja Zdroj: AUTO MP s.r.o.

Taktiež sa tu môžete spoľahnúť na komplexnú starostlivosť pri kúpe auta, aj počas jeho užívania. Firma zabezpečí všetko potrebné - od sprostredkovania leasingového, úverového i operatívneho financovania až po povinné zmluvné, havarijné aj GAP poistenie.V prípade nehody zabezpečí všetko od obhliadky, cez komunikáciu s poisťovňou, až po konečné odovzdanie opraveného auta zákazníkovi.

SsangYong prichádza už aj do Trenčianskeho kraja Zdroj: AUTO MP s.r.o.

Okrem predaja vozidiel nájdete v ich ponuke autopríslušenstvo a rôzne autodoplnky ako sú pneumatiky, disky, autorohože, ťažné a bezpečnostné zariadenia, strešné boxy, priečniky, nosiče bicyklov, dekoračné a designové doplnky, poťahy sedadiel, alarmy, či povinná výbava.Späť na magazín

Diskusia k článku