Tip na darček - šliapacie autíčko: Mini Škoda kabriolet z ČR!

Dopraj deťom vlastného veterána, o ktorého sa môžu s láskou starať. Originálnejší darček pre ratolesti na trhu nenájdeš! Vianoce sú blízko, rýchlo! Poponáhľaj sa a splň deťom ich veľký sen za pár stoviek eur. V ponuke je legendárna Škoda 1000 MB, Škoda Octavia, Škoda Felicia a Tatra T148!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.12.2020
Diskusia:

Czech Pedal Car -...

Auto-moto zaujímavosti

Splneným snom väčšiny ratolestí a najväčšou zábavou pre deti sú darčeky, ktoré im umožnia robiť a mať veci ako dospelí. Fantázii sa medze nekladú a výroba prvých mini automobilov prispôsobených pre detských vodičov spôsobila pred rokmi veľa radosti nielen u najmenších. Rovnako sa potešili dospelí a dodnes sa predbiehame v kúpe tej najoriginálnejšej a najhodnovernejšej kópie reálneho automobilu.

Fenomenálne šliapacie autíčka z Čiech sa tešia na trhu veľkej popularite. Spájajú mini rozmery, jednoduchú obsluhu a ekologický pohon. Áno a vďaka tomu tiež šetria peniaze rodičov. Odpadajú nároky na nabíjanie batérie, opravu pokazených súčiastok. Auto pre najmenších je zaujímavý nápad a skvelý darček v jednom. Škodu kabriolet mini kúpiš u susedov v ČR v podobe populárnych retro modelov. Skvelé video je dôkazom, že touto voľbou nemôžeš šliapnuť vedľa.

Šliapacie autíčka zo Zlína (Škoda 450 / Felicia)Zdroj: czechpedalcar.cz

Ich hodnota na trhu z roka na rok rastie. Kvalitné šliapacie autíčka rastú na cene podobne ako veterány. Historické vozidlá všetkých druhov, spolu s týmito mini verziami, sú preto výbornou investíciou a pre zberateľov neodolateľnou mániou. Nákupná horúčka vianočných darčekov je v plnom prúde, nechaj sa inšpirovať týmto šialene dokonalým darčekom. Kto z nás sa nerozcíti pri spomienkach na legendárny šliapací Moskvič v charakteristickej pastelovo modrej farbe? Výroba šliapacích autíčok na objednávku je tým pravým orechovým pre automobilových fanatikov, ktorí sa tešia, kedy budú môcť do svojej vášne zasvätiť aj svoje deti. Patríš medzi nich? Zrejme už preklikávaš ponuku modelov na webe výrobcu.

Šliapacie autíčka Czech Pedal Car - výroba  exemplára trvá 2 mesiaceZdroj: czechpedalcar.cz" data-iml="1565911.7550000083

V ponuke nájdeš trio obľúbených modelov. Portfólio firmy sa skladá z modelu s označením 440, ktorý akoby z oka vypadol slávnym kabrioletom Škoda 450 / Felicia. Model ZK1000 je dokonalou replikou Škody 1000 MB a Monte Carlo zahreje srdcia tých rodičov a ratolestí, ktorí nedajú dopustiť na staré "embéčka." V tejto podobe sa kultovka sfarbila do charakteristických závodných farieb a ponúka dodatočnú svetelnú lištu a ďalšie vychytávky.

Rozpis možností konfigurácie nájdeš na stránke. Šliapacie autíčka majú všetko po čom srdce túži. Ktovie, či výrobcovia pri splnení detského sna len náhodou natrafili na spokojných a rozcítených rodičov. Tieto stroje majú zaujímavú vlastnosť. Potešia všetkých, ktorí prídu s týmito legendárnymi vozidlami do kontaktu. Vzbudzujú úsmevy všade tam, kde sa objavia. Niet sa čomu čudovať, sú dokonalé. Prekvapením je pripravovaný projekt. Výrobca pracuje na výrobe Tatry 603, už predtým vyrobil niekoľko nákladných Tatier 148.

Czech Pedal Car - šliapacie autíčka výrobaZdroj: czechpedalcar.cz" data-iml="6117.175000021234

Môžeš sa tešiť na také špeciality ako možnosť vybrať si registračné značky, výrobné číslo, funkčný klaksón, výber farby a doplnkovú výbavu, ktorá nenechá chladným žiadneho fanúšika automobilov. K dispozícii je funkčné osvetlenie vozidla vpredu aj vzadu, špeciálne polepy karosérie a množstvo ďalších vlastností podľa chuti a preferencií. Telo je vyrobené z hliníkovej konštrukcie. Sedadlo na sedenie je výškovo nastaviteľné.

Šliapacie autíčka Czech Pedal Car - výroba  exemplára trvá 2 mesiaceZdroj: czechpedalcar.cz" data-iml="102044.17999996804

Šliapacie autíčka ponúkajú kvalitné diely a vyznačujú sa odolnosťou, ktorá zvládne aj hrubé zaobchádzanie, typické pre malých majiteľov. Tak ako skutočný automobil aj zmenšenina má vlastný štítok s označením modelu, výrobným číslom, typom, rokom a mesiacom výroby aj nosnosťou. Nechýba technický preukaz s miestom na vyplnenie údajov majiteľa a nalepenie jeho fotografie. Snáď týmto modelom nikto nebude zazlievať, že ich obstaranie bude na 100 % väčším zážitkom pre človeka, ktorý vozidlo kupuje ako pre malého človeka, ktorý bude vozidlo využívať.

České šliapacie autíčka od Czech Pedal Car Zdroj: czechpedalcar.cz" data-iml="310530.9099999722

Automobilky Bugatti, Aston Martin, McLaren a naposledy aj Hyundai, predstavili zmenšeniny skutočných modelov, ktoré sa predávajú ako teplé pečivo. Firma zo Zlína vyrába dokonalé retro šliapacie autíčka, ktoré nezoženieš nikde inde na svete. Na zákazku postavia kultovú Škodu Feliciu aj Embéčko. Firma Czech Pedal Car vyrába raritné kúsky podľa nálady a predstáv konkrétneho zákazníka. Žiaden kus nie je rovnaký. Možnosti špeciálnej osobnej úpravy sú nekonečné. Tieto stroje nepotrebujú na úspech ani elektrický pohon. Posúď sám. Firma nemohla na predstavenie svojich produktov použiť efektnejšie pohyblivé zábery. Sleduj videá na konci článku.

Czech Pedal Car - šliapacie autíčka výrobaZdroj: czechpedalcar.cz" data-deferred="1" data-w="1920" data-h="1280" data-atf="true" data-iml="2056.2950000166893

Cena? Veľkí aj malí vodiči si za cenu 18 400 českých korún, v prepočte približne za 700 eur, kupujú splnený sen rodiča i potomka v podobe Modelu 440 a ZK1000. Monte Carlo už tradične stojí omnoho viac aj v tejto podobe. Za špeciálnu príplatkovú výbavu, svetelné lišty, polep podľa vlastného návrhu, čierne čalúnenie a dvojtónový klaksón si rodič roka za najkrajší darček pre dieťa priplatí. Cena je stanovená na 25 750 českých korún, v prepočte približne 1 000 eur. Výroba 1 exemplára trvá autorovi nápadu, Tomášovi Večeřovi približne 2 mesiace.

Czech Pedal Car - šliapacie autíčka výrobaZdroj: czechpedalcar.cz" data-iml="468804.82499999925

Dá sa vlastniť tieto unikáty aj lacnejšie? Samozrejme. Pre kutilov a mladých majstrov so šikovnými rodičmi je pripravená stavebnica od Czech Pedal Car. Stavebnica umožňuje postaviť si svoje autíčko doma, v pohodlí detskej izby, či v garáži. Zažiť s deťmi nevídané dobrodružstvo a sprostredkovať im zážitok s tým, že sa budú cítiť ako ozajstní úpravcovia, to je na nezaplatenie, čo povieš? Detská radosť bude v tomto prípade stáť 14 800 českých korún, asi 570 eur. Ako sa ti tento nápad páči? Ktorý model z ponuky retro šliapacieho autíčka by si deťom kúpil? Podeľ sa s nami o svojho favorita v komentároch.

Zdroj: czechpedalcar.czceskatelevize.cz

Šliapacie autíčka z ČR - tip na darček

Šlapacie autíčko z ČR - mini Škoda kabriolet!

Czech Pedal Car - šliapacie autíčko z ČR

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Lacné rodinné SUV z Ruska: 4x4 pohon, odvezie 9 osôb!Za normálnych okolností hrôza na kolesách. Čo sa týka ceny skvelé riešenie prevozu...10. December, 2020
02Vzácna Škoda na predaj na Ebayi: Nájazd len 49 250 kmNájsť v dnešnej dobe v ponuke áut na predaj starú Škodu Favorit Forman je výnimočnou...8. December, 2020
03Prepichnutá pneumatika: Pozor na trik zlodejovNáhoda, ktorá sa občas stane a po výmene pneumatiky odchádzaš z odpočívadla? Ani omylom,...2. December, 2020