Uľahčili sme zadávanie inzerátov, stačí vyplniť EČV!

Pridávanie inzerátu nebolo nikdy tak jednoduché. Pripravili sme pre vás novú funkciu vkladania inzerátov na portál Autobazar.EU. Stačí zadať evidenčné číslo vozidla, alebo, po starom, poznávaciu značku a základné údaje nemusíte dohľadávať v techničáku, či skôr osvedčení o evidencii. Nielen, že týmto ušetríte čas, ale predídete preklepom, takže nemusíte dvakrát lúštiť zadané údaje.

JozefM v Oznámenia Autobazar.EU
14.01.2021
Diskusia:

Uľahčili sme zadávanie...

Oznámenia Autobazar.EU

Ak chcete zadať do ponuky Autobazar.EU svoj inzerát, máte aktuálne dve možnosti. Prvá, ktorá ostáva nemenná je pridanie vozidla klasickým štýlom. Môžete stále zadávať všetky údaje ručne a postupne zadávať kategóriu, značku, model a rok výroby. Druhá možnosť, ktorá je vo svojej beta verzii je zadanie evidenčného čísla vozidla. Po jeho zadaní sa všetky tieto informácie načítajú automaticky.

V praxi to znamená, že si údaje len skontrolujete a nemusíte ich pracne vypĺňať ručne. Tým sa dá zabrániť preklepu, kedy by 1,6-tková Octavia mala zrazu 770 kW (1050 k). Stále pracujeme na možnostiach ako vám zjednodušiť a zlepšiť fungovanie s našim portálom a veríme, že táto vynikajúca funkcia vám uľahčí tvorbu vašej ponuky.

Po zadaní evidenčného čísla sú dve možnosti čo môže nastať.

Uľahčili sme zadávanie inzerátov, stačí vyplniť EČV!Zdroj: Autobazar.EU

Prvá možnosť: Na obrazovke sa objaví nápis „Vozidlo je nájdené“, čo znamená, že sme vozidlo našli v databáze a tiež sa zobrazí vozidlo, ktoré sme našli. V nasledujúcom kroku bude teda predvyplnených niekoľko parametrov. Práve v tomto kroku je priestor na kontrolu správnosti.

Druhá možnosť: Systém vypíše hlášku „Vozidlo sa nepodarilo identifikovať“, čo naznačuje, že buď nie sú údaje kompletné, alebo auto nie je v databáze.

V prípade nájdenia vozidla sa objaví informácia, ktorá sumarizuje nájdené údaje a ak náhodou nebudú sedieť, tak je možné vrátiť sa do manuálneho editora, kde ich môžete upraviť. Vtedy sa objaví aj otázka, či boli údaje nesprávne predvyplnené a my budeme vedieť kde je priestor na zlepšenie nového systému.

Uľahčili sme zadávanie inzerátov, stačí vyplniť EČV!Zdroj: Autobazar.EU

Po pridaní fotiek prichádza ďalší krok, ktorý znova vyzve na kontrolu dát, ktoré sme vytiahli z databázy. Ak je všetko v poriadku, je možné zverejniť inzerát. Tento systém v sebe skrýva hneď niekoľko výhod. A sú nielen pre jednotlivca, ktorý nepotrebuje študovať detaily v Osvedčení o evidencii, ale aj pre predajcov, ktorí majú viacero áut a nestrácajú teda čas vyplňovaním a dohľadávaním údajov.

V súčasnosti teda nasadzujeme beta verziu, čo znamená, že už všetko funguje, ale hľadáme detaily, ktoré by sme mohli doladiť.

Aké výhody má teda náš nový systém zadávania vozidiel pomocou evidenčného čísla?

Jednoduchosť: Osvedčenie o evidencii už nepotrebujete na zadávanie údajov, stačí na kontrolu predvyplneného obsahu.

Nízka časová náročnosť: Najdlhšie trvá hľadanie, najmä ak predávate auto iba občas. S predvyplnením sa dá odbúrať značná časť zisťovania čo vlastne do ktorého okienka treba vyplniť.

Automatizácia: Aj človek môže spraviť chybu, alebo preklep. Nezriedka sa stávajú preklepy najmä pri zdvihovom objeme a výkone. Takto je takmer isté, že systém vyplní údaje správne podľa databázy.

Dostupnosť: Prístup k funkcii budú mať všetci bez ohľadu na to koľko áut majú v ponuke a ako často inzerujú.

Bezplatnosť: Pre každého záujemcu o rýchlejšie a jednoduchšie zadanie údajov je táto možnosť bezplatná.

Pri najbližšom zadávaní ponuky teda vyskúšajte túto funkciu, ktorá vám celý proces uľahčí. Aj napriek tomu, že je v beta verzii a pilne ju testujeme, tak funguje takmer stopercentne. Ak by sa však stalo, že nájdete nejakú nezrovnalosť, prípadne vám nebude fungovať úplne dokonale, tak nám napíšte a my preveríme situáciu a doladíme tak, aby ste mali čo najlepší pocit pri jej využívaní. Ďakujeme za spätnú odozvu!

Uľahčili sme zadávanie inzerátov, stačí vyplniť EČV!Zdroj: Autobazar.EU

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nová služba Premium a nový balíček Až na MesiacOd 1.12.2020 môžete na zvýhodnenie vášho inzerátu využívať novú doplnkovú službu Premium....9. December, 2020
02Test: Mercedes-Benz A250e – Na elektrickú energiu dá až 70 kmČasy, kedy boli plug-in hybridné technológie trochu ťažkopádne a neposkytovali ani poriadny...14. Október, 2020
03Najazdené kilometre záhadne zmizliJednou z možností ako v súčasnosti získať automobil za výhodnú cenu, je kúpa ojazdeného...15. December, 2020