Vedieť sa narodiť? 12-ročný jazdí na McLarene 650S!

Jazdiť na svojom vlastnom superšporte je snom nejedného z nás. Niektorým šťastlivcom sa ich sen splní, za normálnych okolností si však aj títo šťastlivci na splnenie sna musia počkať poriadny počet rokov. To však nie je prípad chlapca, ktorý sa už vo veku 12-tich rokov, veselo preháňa na svojom vlastnom McLarene 650S! Sleduj video!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
08.11.2015
Diskusia:

Vedieť sa narodiť?...

Auto-moto zaujímavosti

Splnený sen nejedného z nás

Jazdiť na svojom vlastnom superšporte je snom nejedného z nás. Niektorým šťastlivcom sa ich sen splní, za normálnych okolností si však aj títo šťastlivci na splnenie sna musia počkať poriadny počet rokov. To však nie je prípad chlapca, ktorý sa už vo veku 12-tich rokov, veselo preháňa na svojom vlastnom McLarene 650S! 

McLaren 650Zdroj: youtube.com

Sleduj video!

Video: 12-ročný jazdí na McLarene 650!

Jazdí si aj bez občinského preukazu!

K tomu aby si si zajazdil na svojom vysnívanom superšporte potrebuješ mať poriadnu dávku šťastia. Pre väčšinu z nás to nie je to zážitok bežných dní. Tento chlapec, ho napriek tomu zažíva už od svojho detstva! Ako je to možné? Dokonca nemá ani vek potrebný na vlastníctvo vodičského oprávnenia! 12-ročný Steven Aghakhani je profesionálny klubový pretekár a riadi McLaren 650S. Ak ťa začína chytať závisť, nasledujúce riadky, radšej ani nečítaj! 

12-ročný Steven Aghakhani je profesionálny klubový pretekárZdroj: youtube.com

Pretekárske začiatky

Steven začal svoju vášeň k pretekom rozvíjať už ako dieťa. Iba v siedmich rokoch porazil závodného inštruktora! Chlapec zdedil neuveriteľný závodný talent po jeho otcovi, Armikovi. Svoju vášeň pre motošport povýšil na vyššiu úroveň tým, že sa zapojil do profesionálnej súťaže "Shift-S3ctor," uznávanej pretekárskej šou. Obe videá sú nakrútene počas jeho prípravy na "2015 Portland Air Strip." kde vybojoval víťazstvo v exotickej triede s jeho McLarenom 650S. Mladý Steven pokoril v závode rýchlosť 260 kilometrov za hodinu!

12-ročný Steven Aghakhani je profesionálny klubový pretekár a riadi McLaren 650SZdroj: youtube.com

Najlepšie svoje pocity pri pohľade na mladíka pri svojom vlastnom McLarene 650 vystihol autor druhého videa. 

Video: V 12-rokoch za volantom McLarenu 650

Niekto sa vie narodiť...

Možno niekoho napadne dodať, že mladík sa len vedel narodiť. Nie je tomu celkom tak. Mladík nie je žiaden amatérsky jazdec! Nezabúdaj, že sa závodom venuje už od ranného detstva, jeho úspechy v pretekoch prišli na rad takmer okamžite po tom, čo opakovane porážal svojho vlastného inštruktora. Čo si o podobných príbehoch myslíš ty? Nezachvátila ťa nekontrolovateľná "tichá" závisť? Neostáva len šťastlivcovi a úspešnému pretekárovi popriať veľa šťastia!

12-ročný Steven Aghakhani je profesionálny klubový pretekár a riadi McLaren 650SZdroj: youtube.com

zdroj: carbuzz.com

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Extrémny dorfdrift!Medzi najzdieľanejšie videá automobilových fanúšikov patria najmä tie, v ktorých účinkujú...6. November, 2015
02Suzuki Air Triser: Minivan budúcnosti inšpirovaný mikrobusom VW!Suzuki Air Triser patrí medzi tie dizajnové prevedenia, ktoré už od prvého pohľadu miluješ...4. November, 2015
03Mercedes-Benz GLS: S-class v triede SUV-čiek! Pre nás Európanov je určený model s označením 350D a výkonom 243 koní a 9-stupňovou...6. November, 2015