Video: Delá za 4 000 000 € sa predviedli v Prahe!

Projekt Advantage Cars a filmovej produkcie CINQ nemá v našich zemepisných šírkach obdobu. Nenechaj si ujsť brutálnu šou mašín s celkovým výkonom 8 128 koní a celkovou cenou 4 000 000 eur! Koľko mašín treba na dosiahnutie takej cenovky a výkonu? Budeš prekvapený! Sleduj unikátne video z Prahy.

rufus v Video sekcia
18.10.2020
Diskusia:

Video: Najdrahšie delá s...

Video sekcia

Ak sa orientuješ na trhu predajcov luxusných značiek, predajcu prémiových vozidiel Advantage Cars určite poznáš. Ak zvažuješ kúpu drsného superšportu, veľkej limuzíny alebo luxusného SUV, tvoje kroky zrejme povedú tu.

Showroom Advantage Cars v Prahe

Ponuka showroomu v Prahe je široká. Nájdeš tu najväčšie skvosty z celého sveta od tých najvychýrenejších výrobcov áut. Pre automobilového fanatika nemôže byť malá ochutnávka ponuky jediného výrobcu dostatočne pestrá. Tu si prídeš na svoje. Ak si kupuješ mašinu renomovanej značky, pravdepodobne oslovíš predajcu značky. Ak však skutočne chceš dostať všetky relevantné porovnania a vyskúšať si vozidlá nielen z 1 značky, je skvelou voľbou osloviť predajcu, ktorý sa špecializuje na automobily viacerých značiek. 

Multibrandový predajca

Ktorý predajca ti môže ponúknuť najviac, čo sa širokého portfólia výberu týka? Multibrandový predajca je tá pravá cesta pre teba, ak chceš vybrať skutočne tvoj vysnívaný automobil. Hlavná výhoda? Nebudeš limitovaný ponukou jednej značky, dostaneš sa k ponuke ušitej na mieru presne pre teba podľa tvojich konkrétnych požiadaviek a možností. Vysnívaný automobil nemôžeš vybrať lepšie.

Šou v prázdnych uliciach Prahy počas pandémie

Najväčší multibrandový predajca luxusných áut v Česku a na Slovensku nenecháva nič na náhodu a nespí ani v období pandémie. Tie najexkluzívnejšie značky a automobily pod jednou strechou teraz premiestnil do ulíc prázdnej Prahy. Raj rýchlosti a šialených parametrov je to pravé potešenie počas týchto ťažkých chvíľ.

Najdrahšie delá s celkovým výkonom 8 128 koní sa predviedli v PraheZdroj: youtube.com/Advantage Cars" data-deferred="1" data-w="800" data-h="534" data-atf="true" data-iml="2627.8049999964423

Skvelé zábery + zvuk

Delá, ktoré obdivuješ na našich cestách s veľkou pravdepodobnosťou pochádzajú práve z exkluzívneho showroomu v Prahe. Okrem zaujímavých podujatí vedia zaujať aj pôsobivými pohyblivými obrázkami. Šialený projekt a vydarená spolupráca prinášajú svoje ovocie. Video sa teší popularite a veľkej vlne zdieľania na internete.

Video svetového formátu z ČR

Teraz si môžeš vychutnať to najlepšie z ponuky v parádnom videu svetového formátu. Hlavní aktéri majú celkom 54 kolies a sú pripravení potešiť tvoje zmysly. V kombinácii so skvelým obrazom a zvukom sa jedná o nezabudnuteľné divadlo. Vychutnaj si video s titulom #ONEFAMILY, v ktorom nájdeš najväčšie skvosty z ich produkcie, ktoré môžeš vidieť u nás na cestách.

Top mašiny pod jednou strechou (v jednom videu)

Koľko brutálnych strojov treba na vyskladanie výkonu 8 128 koní a cenovky takmer 4 000 000 €? Ak to myslíš s kúpou špičkovej mašiny vážne, tak budeš potrebovať len 13 áut. Vo videu sa predvedú delá ako Ferrari F8 Tributo, Porsche GT3 RS a McLaren 720s Spider. Áno, tvoje vysnívané delo je zrejme medzi nimi tiež! Okrem videa je tu možnosť osedlať špičkové mašiny a vyskúšať ich u susedov v ČR. Sleduj video.

Sleduj video

Ako sa ti páči výnimočná prehliadka v uliciach mesta v neobvyklých podmienkach? Dá sa vymyslieť lepší projekt na promo špičkového portfólia zvučných mien? Ktorá mašina je tvoj favorit? Podeľ sa s nami o tvoj tip na top mašinu v komentároch pod článkom.

Zdroj: https://cinq.tv/cinrenthttps://www.advantage-cars.cz/

Video: Najdrahšie delá s celkovým výkonom 8 128 koní sa predviedli v Prahe

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Toyota Yaris: Skvelé výsledky v crash teste!Osobné automobily na celom svete zdokonaľujú svoje systémy v oblasti bezpečnosti...2. Október, 2020
02SUV trhák zo Žiliny: Kia Sportage s novým logom a dizajnomKia Sportage - Trhák zo Žiliny oznámil príchod na trh už budúci rok. Čím prekvapí?...16. Október, 2020
03Lahôdka z Tuzexu ako nová: Nájazd len 900 km!Hit komunizmu, Fiat Uno, na predaj ako nový! Tento populárny model Socializmu najazdil za 3...14. Október, 2020