Video: Porsche Cayenne Turbo beštia - 962 koní, 333 km/h!

Aké šialené divadlo predvedie na diaľnici najrýchlejšie  Porsche SUV na svete? Akcelerácia z 0 na 100 km/h za 3 sekundy je len začiatok. Porsche Cayenne Turbo beštiu s úpravou spoločnosti HGP chceš vidieť v akcii! Pohyblivé zábery budeš sledovať so zatajeným dychom. Sleduj video. 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
10.08.2020
Diskusia:

Video: HGP Porsche Cayenne...

Auto-moto zaujímavosti

Najrýchlejšie SUV na svete pokorili rýchlostný limit 300 km/h. Zbystri pozornosť. Je tu brutálna úprava, ktorá vystrelí ručičku na 333 km/h v reálnej premávke za rekordný čas! Aké šialené divadlo predvedie na diaľnici najrýchlejšie Porsche SUV na svete?

Porsche Cayenne Turbo beštia s úpravou HGP!Zdroj: youtube.com/MotorOli.de

Hrozba konkurencie

Slávne mená ako Lamborghini Urus a Bentley Bentayga sú favoritmi mašín sériovej výroby. Z hry o trón SUV úpravy s najväčším zrýchlením na svete ich však vynechaj. Tu je kráľom značka Porsche s úpravou od renomovaného úpravcu, ktorý prahne po prvenstve v kategórii. Porsche Cayenne Turbo HGP je dnešným víťazom vďaka brutálnym parametrom.

Porsche Cayenne Turbo HGP beštia

Sériové podoby luxusných kráľov segmentu ako Lamborghini Urus a Bentley Bentayga Speed dosahujú 300 km/h s prehľadom. Sú však stále pod úrovňou rýchlosti, ktorú dosiahne Porsche Cayenne Turbo monštrum nemeckého úpravcu HGP. Na pôvodný výkon 550 koní a 770 Nm zabudni! Priprav sa na 962 koní a  1 250 Nm krútiaceho momentu!

Porsche Cayenne Turbo beštia s úpravou HGP!Zdroj: youtube.com/MotorOli.de

Najrýchlejšie SUV

Ak si fanatik rýchlosti a oslovuješ sa prezývkou „Motorola,“ zrejme vôbec neveríš  oficiálnym číslam a tabuľkám. Výkon svojej šialenej úpravy otestoval  v reálnej premávke na nemeckej diaľnici. Čo dokáže 2,4 ton vážiaca úprava s prírastkom 412 koní na diaľnici?

Porsche Cayenne Turbo beštia s úpravou HGP!Zdroj: youtube.com/MotorOli.de

Cena

Akcelerácia z 0 na 100 km/h za 3 sekundy je len začiatok. 200 km/h limit pokorí za 10 sekúnd a „tristovku“ za 26 sekúnd. Porsche Cayenne Turbo beštiu s úpravou spoločnosti HGP za príplatok za 24 900 eur chceš vidieť v akcii! Pohyblivé zábery s 333 km/h na tachometri budeš sledovať so zatajeným dychom. Sleduj video. Vieš o SUV úprave, schopnej pokoriť hrozbu rivalov od HGP? Podeľ sa s nami o svoj tip v komentároch pod článkom.

Zdroj: MotorOli.de@Youtube

Video: 962 koní, 333 km/h - Najrýchlejšie Porsche SUV HGP Porsche Cayenne Turbo

Video: HGP Porsche Cayenne Turbo 333 km/h

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Smrtiaca akcelerácia: 1 000 koní, 100 km/h za 2,3 s.!Ferrari SF90 Stradale beštia - smrtiace parametre a impozantné zrýchlenie! Priprav sa na...4. August, 2020
02Mustang delo na predaj: 650 koní, nájazd len 1 600 km!Väčšina automobilových skvostov, ktoré si zahrali v slávnych filmoch, cenovkou hrubo...8. August, 2020
03Rarita na predaj: Posledné Audi S8 s automatom, faxom a VHSPosledné Audi S8 s manuálnou prevodovkou - fax, prehrávač VHS a Nokia telefón ako bonus!...2. August, 2020