Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Video: Rýchlo a zbesilo - žena v autoškole!

Profesionálna pretekárka spôsobila poriadny rozruch svojou šialenou jazdou. Mladá žena sa rozhodla, že nachytá inštruktorov v autoškolea dopraje im nezabudnuteľný zážitok. Dievča v čiernom aute dokázalo z inštruktorov svojou jazdou doslova žmýkať pot. Toto pri výučbe nikdy nezažili!

rufus v Video sekcia
02.10.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: youtube.com/maxman.tv

Video: Rýchlo a zbesilo...

Video sekcia

Profesionálna driftérka sa prezliekla za študentku autoškoly, aby nachytala inštruktorov bláznivou jazdou z prvého dňa za volantom. A je sa na čo pozerať.

Rýchlo a zbesilo - žena v autoškole! Zdroj: youtube.com/ maxman.tv

Šokujúca jazda

Rýchla jazda v podaní tejto profi vodičky je plná adrenalínu. Prekvapené tváre inštruktorov hovoria za všetko! Takú jazdu na prvej hodine jazdenia určite nečakali! Byť  inštruktorom v autoškole musí byť väčšinou nudná práca plná vysvetľovania tých istých zručností. Sedieť v aute s niekým, kto ešte nikdy nešoféroval môže byť však aj nebezpečné. Rovnako ako sedieť vedľa profesionálneho vodiča, ktorý je naprogramovaný na šialený jazdný režim!

Žena za volantom

Výnimočná situácia nastala z dôvodu, že väčšinou sa inštruktori zapotia z hrôzy a strachu pri niekom, kto šoférovanie neovláda. Teraz sa zapotili pri excelentných schopnostiach vodičky, ktorá je za volantom až príliš dobrá!

Rýchlo a zbesilo - žena za volantomZdroj: youtube.com/maxman.tv

Driftovanie na prvej lekcii

Malajzijská hviezda Max Man TV dokáže výborne jazdiť.  Video bolo nahrané na firemný YouTube kanál a takmer okamžite si získalo pozornosť verejnosti. Driftujúce ženy na športových autách dokážu rozbúchať srdce nielen výzorom, ale najmä skúsenosťami za volantom, ktoré by im mohli závidieť mnohí muži.

Profesionálna driftérka

V hlavnej úlohe tentoraz hrá Leona Chin, ktorá sa svojím pretekárskym umením živí. Okrem toho, že je pretekárkou, je aj šampiónkou v pretekoch žien. Pekelný stroj označila za auto jej brata a ani jednému z inštruktorov neprišiel druh auta podozrivý. Vyladené športové kupé Nissan Silvia pod jej taktovkou dokáže neskutočné veci. Čo talentovaná Leona dokáže v úbore mladého dievčaťa, ktoré chce získať vodičák?

Video: Rýchlo a zbesilo - žena v autoškole!

Rýchlo a zbesilo - žena v autoškole! Zdroj: youtube.com/maxman.tv

Prekvapení inštruktori

Driftérka a pretekárka na prvej lekcii šoférovania. Áno, nečakaný scenár s ešte zaujímavejším rozuzlením. Nenechaj si ujsť talent mladej vodičky a sleduj video. Chin zahodila pretekársku kombinézu a namiesto toho si obliekla kostým začínajúcej vodičky. Malajzijská autoškola nikdy nezažila toľko akcie na hodinách jazdenia. Zaslúži si poklonu, čo povieš?

Zdroj: soranews24.com

Rýchlo a zbesilo -žena v autoškole

Video: Rýchlo a zbesilo žena v autoškole!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Splnený sen profi vodičov: Sprcha a luxusné bývanie na kolesách!Prácu vodiča kamiónu si ľudia spájajú s očakávaním nepohodlia. Bývanie v kamióne však...22. September, 2022
02Nové autá Polície SR: Hybridy a elektromobily za 40 miliónov!Na slovenských cestách budú jazdiť nové policajné autá. Posvietia si na cestných pirátov a...28. September, 2022
03Novinka bezpečnosti zo SR: Zelené predné brzdové svetloNa našich cestách v okolí TN testujú nový bezpečnostný prvok automobilov. Slovenská...30. September, 2022