VIDEO: Tesle odpadol za jazdy nárazník. Tesla povedala: je to vôľa Božia!

Tesla. Pre niekoho sen, pre iného predražený črep a terč nekonečných posmeškov. Je smutné, že tak inovatívne auto s vynikajúcou myšlienkou a premyslenou filozofiou nedosahuje kvalít, aké by si toto auto zaslúžilo. Každú chvíľu sa ukážu nové kauzy a nové poruchy, ktoré prekvapia. Tak, ako aj najnovšia.

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
15.08.2020
Diskusia:

VIDEO: Tesle odpadol za...

Auto-moto zaujímavosti

Tesla. Pre niekoho sen, pre iného predražený črep a terč nekonečných posmeškov. Je smutné, že tak inovatívne auto s vynikajúcou myšlienkou a premyslenou filozofiou nedosahuje kvalít, aké by si toto auto zaslúžilo. Každú chvíľu sa ukážu nové kauzy a nové poruchy, ktoré prekvapia. Tak, ako aj najnovšia.

Tesla, nevyčerpateľná studnica porúch

O tom, že automobily Tesla sa vyznačujú mimoriadne úbohou technickou kvalitou niet pochybností. Opak môže tvrdiť len zaslepený fanúšik, ktorý neberie ohľad na okolie. Napriek mnohým vadám a problémom si ju stále mnoho ľudí kúpi v domnienke, že ten ich kus bude bezproblémový. Pán Logan Derouanna na svojom Youtube kanáli zverejnil video zo zaujímavého incidentu.

Tesla sa už pred dvoma rokmi začala stretávať s problémom, kedy jej vozidlám začal za jazdy v dažďi samovoľne odpadávať zadný nárazník. Zaujímavé je, že gigant, akým Tesla bezpochyby je s tým absolútne nič nerobí, aj keď o probléme vie. Nuž, zvlúštna filozofia. Presvedčil sa o tom aj pán Logan, ktorý bol sklamaný predovšetkým prístupom automobilky.

Svoju Teslu Model 3 vlastní vyše roka, počas ktorého na nej stihol najazdiť 22 500 km. Solídny, avšak nie extrémny ročný nájazd. Autom šiel so svojou priateľkou a jej otcom počas dažďa. Nič neobvaklé. Potom odbočil doprava. Stále nič neobvyklé. Zrazu začul ranu a logicky si pomyslel, že do neho niekto zozadu nabúral. Preto sa rozhodol odstaviť vozidlo, aby skontroloval, čo sa stalo. Zadný nárazník bol celý odpadnutý, avšak bez známok cudzieho zavinenia. Preto sa rozhodol pozrieť si záznam zo zadnej kamery. A vtedy ho čakal šok, nárazník odpadol sám od seba! Na akom inom aute sa niečo také môže stať?

To však nebolo to najhorišie. Pán Logan okamžite volal na asistenčnú linku Tesly, ktorá mu mala pomôcť pri riešení problémov a hlavne s odťahom. Po telefonáte čakal hodinu a nič sa nedialo, preto sa na linku ozval opäť. Tam mu povedali, že ešte naceňujú cenu odťahu a dali mu jasne najavo, že Tesla za žiadnych okolností nemá v pláne preplatiť ani odťahovku, ani škodu na vozidle. Navyše ho neustále prepájali, až mu jeden zo zamestnancov Tesly len sucho skonštatoval, že odpadnutý nárazník nie je ich vina, ale že to musela byť vôľa Božia. Toto majiteľa logicky vytočilo hlavne kvôli tomu, lebo nie je len majiteľom Tesly Model 3, ale aj akcionárom automobilky. Logicky na Teslu poslal svojho právnika, ktorý už mal želený efekt. Tesla zrazu ochotne preplatila náklady na odťah, rovnako aj cenu opravy. Nuž, ak by niečo podobné urobila iná automobilka, všetci by ju mali za podvodníkov a šmejdov. Časť ľudí to pri Tesle ešte prehliada, súdna väčšina však už Teslu vidí bez príkras.

VIDEO: Tesle odpadol za jazdy nárazník. Tesla povedala: je to vôľa Božia!Zdroj: electrek.co

Zdroj: youtube.com

Zdroj foto: electrek.co

VIDEO: Tesle odpadol za jazdy nárazník. Tesla povedala: “je to vôľa Božia!”

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Replika Ferrari 360 Spider na predaj za polovicu ceny originálu!Ferrari je snom mnohých milovníkov rýchlych kolies. Talianska automobilka so vzpínajúcim sa...3. August, 2020
02Čínske SUV s výkonom 347 koní sa v Európe predáva za 20 270 €!Čínske automobilky sa pomaly ale isto začínajú presadzovať aj na európskych trhoch. Niekde...1. August, 2020
03Ako by vyzerala Škoda 120 ako novinka roku 2020?Dnes žijeme zvláštnu dobu. Posledné roky sa nesú v znamení retro vlny a všetko staré, čo...7. August, 2020