VIP delo z Talianska: SUV limuzína Aznom Palladium

Nové delo z Talianska dvíha tlak - Aznom Palladium na ceste rozhodne neprehliadneš. Najlepšia luxusná výbava, šialené parametre a "all terrarain vlastnosti 2 v 1. Čím osloví prekvapenie s horúcou južanskou krvou? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
10.10.2020
Diskusia:

Video: VIP SUV delo z...

Auto-moto zaujímavosti

Aznom Palladium, delo, ktoré si poradí v teréne a ponúkne štýl a parametre luxusnej limuzíny. SUV limuzína vezme posádku na jazdu plnú adrenalínu a prepychu. Momentálne najštýlovejšie luxusné vozidlo pre náročných klientov je tu, aby posunulo level automobilových možnosti o triedu vyššie. 

Delo pre najnáročnejších zákazníkov

Ak patríš medzi najbohatších ľudí planéty, tento stroj nemôže v tvojej zbierke chýbať. Môže si ho dovoliť len 1 % smrteľníkov. Disponuje parametrami, ktoré nenechajú chladným žiadneho automobilového fanatika.

Aznom PalladiumZdroj: aznompalladium.com

Terénny luxus na kolesách

Palladium sa skladá z 3-dielnej karosérie a disponuje prekvapivou svetlou výškou vozidla. Na dĺžku meria až 6 metrov. Hyper luxusný sedan majiteľovi ponúkne vlastnosti, ktoré bežne nie sú zlúčiteľné s vlastnosťami SUV. Aznom na výzvy trhu najluxusnejších vozidiel reaguje tak, akoby mal záujem o vytvorenie vlastného segmentu bezkonkurenčného vozidla.

Inšpirácia z Rolls-Royce

Pri pohľade na prednú časť vozidla, masku a svetlomety, ti neunikne podobnosť s prestížnou značkou Rolls-Royce. Čím rozhodne zaujme? Pohľad na bočnú časť vozidla, je vďaka špeciálnemu návrhu dverí, ďalším prvkom, ktorý Aznom odlišuje od konkurencie.

Nový počin z Talianska dvíha tlak - Aznom Palladium neprehliadneš.Zdroj: aznompalladium.com

Športový a zároveň extravagantný

Masívny C-stĺpik je neprehliadnuteľný. Telo vozidla zaujme štíhlymi dverami a zadnými svetlami, ktoré vypĺňajú celú zadnú časť vozidla. Športové parametre sa nemohli zaobísť bez extravagantného difúzora s 2 štvorcovými výfukmi.

Pohon 2WD + 4WD

Výkon zabezpečuje ostrý V8 motor doplnený 2 turbodúchadlami. Celkový výkon? Toto delo produkuje výkon 680 k, 671 koní. Kontroverzný je aj typ pohonu. Ide o spojenie „2WD + 4WD“ pohonu, ktoré zatiaľ neponúka ďalšie špecifikácie.

Príchod na trh

Obrí SUV sedan ohlásil svoj príchod pred 2 rokmi. V súčasnosti sa projekt nachádza v poslednej fáze. Celosvetová premiéra je tu. Aznom Palladium bude na svetových cestách neprehliadnuteľný. Aká bude cena vozidla? Záujemcovia môžu rátať s astronomicky vysokou sumou za momentálne nedosiahnuteľnú úroveň výbavy, vlastností a luxusu. Ako sa ti tento šialený kolos páči? Podeľ sa s nami o svoj pohľad v komentároch.

Zdroj: https://www.aznompalladium.com/, carscoops.com, carbuzz.com

Aznom Palladium z Talianska

Video: VIP SUV delo z Talianska - Aznom Palladium

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najlepší vodiči sú v Európe: Kto jazdí lepšie ako Nemci?Vodiči z ktorej krajiny jazdia s najmenším počtom nehôd? Jazdíme horšie ako Taliani? Sú...6. Október, 2020
02Najvzácnejšia Toyota: Vyrobená z dreva bez klincov a skrutiekTáto vzácna Toyota bola vyrobená pred 4 rokmi. Čím zaujme? Všetkým. Použitým materiálom,...30. September, 2020
03Video: Najnebezpečnejšia zákruta v Poľsku - havária Na cestách u nás aj v zahraničí pribúda úsekov, ktoré vodiči označujú za mimoriadne...8. Október, 2020