Vylepšili sme pre vás Autobazar.EU

Pripravili sme pre vás nový, vylepšený dizajn, ako aj upravené logo vášho najobľúbenejšieho slovenského online autobazáru.

Pipo v Oznámenia Autobazar.EU
05.06.2020
Diskusia:

Vylepšili sme pre vás...

Oznámenia Autobazar.EU

Pripravili sme pre vás nový vylepšený dizajn, ako aj logo vášho najobľúbenejšieho online autobazáru.

Vylepšili sme pre vás Autobazar.EU

Neustále pracujeme na zlepšení vášho užívateľského komfortu na Autobazar.EU. Chceme aby ste tu našli presne to čo hľadáte. Preto sme aj počas koronakrízy intenzívne makali na zmenách vášho najobľúbenejšieho online autobazáru. Veríme, že sa vám úpravy budú páčiť.

Vylepšili sme pre vás Autobazar.EU

Prichádzame totiž s úplne prvým väčším redizajnom za posledné roky. Hlavným základom je omladené a prepracované logo, doplnené o novú farebnú schému aj font písma. Zmeny sme pre vás aplikovali aj v úvodnom menu, ktoré je teraz jednoduchšie a zmeny určite postrehnete aj pri prihlasovaní do vášho konta.  

Samotná stránka, ako aj logo, používajú teraz modernejší, responzívny dizajn, ktorý je vzdušnejší a svieži. Postavili sme ho hlavne na vizuálnych zmenách, pričom funkčne ponechávame rozhranie, na ktoré ste boli roky zvyknutí. Samozrejmosťou je vysoká responzivita webu, ktorá vám hlavne na desktop verzii poskytne oveľa vyšší komfort pri prezeraní inzerátov, ale aj čítaní článkov či populárneho fóra.

Vylepšili sme pre vás Autobazar.EU

 

Napíšte nám na magazin@autobazar.eu či sa vám zmeny loga a webu páčia, prípadne aké iné vylepšenia by ste radi na Autobazar.EU videli v budúcnosti. 


Ďakujeme 

Tím Autobazar.EU

Späť na magazín

Diskusia k článku