Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

200-koňové SUV so spotrebou 9 litrov!

Odvezie až 2 800 kg, utiahne až 3-tonový príves, pričom dokáže osloviť priemernou spotrebou 9 litrov! Ako bonus objem batožinového priestoru až 1051 litrov. SsangYong Rexton je tu, aby pochoval konkurenciu!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
12.11.2022
Diskusia:
Zdroj: ssangyong.sk

SsangYong Rexton

Auto-moto zaujímavosti

Ssangyong RextonZdroj: ssangyong.sk

20-palcové kolesá

Vo vrcholnej výbave ponúka veľké 20-palcové chrómové disky kolies a interiér, ktorý pôsobí luxusným dojmom. Čo sa týka výbavy, je tento automobil nadupaný najväčšími lapačmi pozornosti, aké možno dostať do interiéru.

Interiér

Interiér ponúka maximálny komfort pri jazde. Nie je to samozrejme prémiová trieda s extrémne vysokou cenovkou. Pohodlie zabezpečujú sedadlá s vyhrievaním a 360 stupňová kamera. O bezpečnosť a kontrolu nad vozidlom sa postará tempomat, digitálny prístrojový štít, bezdrôtové nabíjanie a ďalšie funkcie.

Ssangyong RextonZdroj: ssangyong.sk

SsangYong Rexton

Toto delo si zaslúži motor hodný výzoru. Pohon zabezpečuje naftový 4valec s výkonom 202 koní, 149 kW a 441 Nm krútiaceho momentu. Výrobca hovorí o spotrebe okolo 7 litrov. Reálne však počas testovania dosiahol automobil spotrebu okolo 9 litrov. Na diaľnici Rexton dosahuje spotrebu 10,6 litra, kombinovanú okolo 8,7 litra a v meste okolo 9,5 litra.

Štedrý objem batožinového priestoru

Ak ti nestačí objem batožinového priestoru až 1051 litrov, Rexton ponúka možnosť sklopenia druhého radu sedadiel. Objem sa tak dostane na 2 000 litrov a to je už skutočne štedrý batožinový priestor. Čo by potešilo aktívneho majiteľa je určite dvojité dno. To však v tomto prípade chýba.

Odvezie 7 osôb

Toto mohutné SUV odvezie 7 miest a disponuje rázvorom s dĺžkou 287 centimetrov. Najviac priestoru ponúka stredný rad sedadiel. Ak chceš ako pasažier zažiť najväčšie pohodlie, sadni si za sedadlá za vodičom. Tento automobil ponúka doslova prezidentské pohodlie.

Ssangyong RextonZdroj: ssangyong.sk

Cena

Základná cena štartuje na sume 38 000 eur. Vo „full“ výbave stojí 46 000 eur. Rexton je netradičný automobil, ktorý sa pýši vlastnosťami drahšieho automobilu v kombinácii s dostupnou cenou. Aké šance na úspech má na trhu toto veľké SUV za menej ako 40 000 eur so spotrebou okolo 9 eur? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch pod článkom.

Zdroj: autozeitung.de

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Vodičku 3x prešlo vlastné auto!Kuriózny prípad sa stal vo Švajčiarku a okamžite sa stal hitom internetu v počte...10. November, 2022
02Combi rýchle ako športiak: Volvo, BMW aj Volkswagen! Sen mnohých vodičov. Praktické a priestorné auto, ktoré dokáže držať krok s rýchlymi...6. November, 2022
03Najvzácnejší Mustang a predsa prepadák! Cena? Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Príkladom je tento vzácny stroj, ktorý ani zďaleka...8. November, 2022