Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Vodičku 3x prešlo vlastné auto!

Kuriózny prípad sa stal vo Švajčiarku a okamžite sa stal hitom internetu v počte zdieľaní. Štyridsaťpäťročnú ženu prešlo 3x vlastné auto. Ako sa tak kuriózny scenár môže stať? Na cestách je všetko možné.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
10.11.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:

Kuriózna nehoda - ženu 3x...

Auto-moto zaujímavosti

Takéto vyústenie situácie snáď ani nie je možné. Opak je pravdou. O kurióznom prípade informovala agentúra DPA. Príbeh zďaleka nie je taký veselý ako vyzerá. Žena skončila v nemocnici s ťažkými zraneniami.

Vodičku 3x prešlo jej vlastné autoZdroj: shutterstock.com

Nezatiahnutá ručná brzda

Ako sa to stalo? Podľa zverejnených informácií švajčiarskych médií 45-ročná žena vystúpila 3. 11. vo štvrtok v meste St. Gallen z auta, pričom ponechala zapnutý motor. Chcela si vziať pripravenú batožinu, keď sa automobil samovoľne rozbehol.

Kuriózny prípad - vodičku 3x zrazilo vlastné auto.Zdroj: polizei.ch

Vodička pod kolesami

Žena sa ho okamžite pokúsila zastaviť. Bezúspešne. Spadla na zem a vozidlo ju prešlo. Nezatiahnutá ručná brzda však spôsobila niečo ešte horšie. V sekundách po incidente vozidlo narazilo do ďalšieho zaparkovaného auta. Náraz  vyústil do ďalšej kolízie s vodičkou pod kolesami.

Vodičku 3x prešlo jej vlastné autoZdroj: youtube.com/ CTV News

3x prejdená vlastným autom

Ani druhý náraz nebol posledný. Vysoký obrubník spôsobil ďalšiu zmenu smeru auta. Vodička skončila po d kolesami vlastného automobilu aj do tretice. Tentokrát si už nebola schopná pomôcť sama. Automobil zastavil až náraz do dreveného plotu. Zdanlivo banálna chyba znamenala smutný sled udalostí, ktoré mohli ženu stáť život. Nikdy neriskuj problémy.

Svedkovia

Podľa denníka Tagblatt má táto kuriózna nehoda niekoľko svedkov a polícia pracuje na objasnení nelogického prípadu. Presný dôvod nehody je predmetom vyšetrovania polície. Už si sa stretol s podobne neuveriteľným príbehom z ciest? Podeľ sa s nami oň v komentároch.

Kuriózny prípad ženy, ktorú 3x zrazilo vlastné auto, obletel svet.Zdroj: wikipedia.org

Zdroj: theguardian.com, tagblatt.ch, twitter.com, tiktok.com

Kuriózna nehoda - ženu 3x prešiel vlastný automobil

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Moskvič sa vracia: Ako bude vyzerať? Všetci si ho pamätáme. Zapísal sa do automobilovej histórie ako jeden z najznámejších...4. November, 2022
02Combi rýchle ako športiak: Volvo, BMW aj Volkswagen! Sen mnohých vodičov. Praktické a priestorné auto, ktoré dokáže držať krok s rýchlymi...6. November, 2022
03Najvzácnejší Mustang a predsa prepadák! Cena? Nie je všetko zlato, čo sa blyští. Príkladom je tento vzácny stroj, ktorý ani zďaleka...8. November, 2022