Magazín Autobazar.EU

Výsledky vyhľadávania: Hummer

Hummer z ČR: Najextrémnejší off-road = 1 200-koňové Bureko 6x6!

Fanatik Hummerov z Čiech vyrába vlastné originálne Hummery. Najextrémnejší "off-road Hummer" na svete = Jeho 1 200-koňové Bureko 6x6! Je nabitý výkonom a adrenalínom. Nenechaj si ujsť šialené parametre originálneho "drviča konkurencie" z ČR! Svetový unikát v ponuke vozidiel na predaj u nás! Za koľko?

Hummer H1 za 10 000 eur? Nie je to nemožné!

Hummer H1 iste poznáte. Mohutné auto, ktoré sa preslávilo predovšetkým účasťou na vojenských konfliktoch po celej planéte. Prípadne sa na ňom preváža frajer z vedľajšieho mesta, ktorý na neho balí kočky cez víkendy. Mať H1-tku však čosi stojí. Nielen pri tankovaní na benzínke. Existuje aj lacnejšia verzia. Nie je to síce originál Hummer H1, takzvané Humvee, ide o Humbee.

Hummer, čo má viac ako 3 000 koní! Mrknite na video!

Hummer, synonymum robustného a drahého auta, ktoré sa dokáže dostať takmer všade. Rovnako je však obľúbenou hračkou v rukách zbohatlíkov, ktorí sa chcú len ukázať, že na hriešne drahú škatuľu na kolesách majú dosť prostriedkov. Sú však aj patrolheadi, ktorým ani ten Hummer nestačí. A potom uzrie svetlo sveta aj podobná šialenosť!

Hummer po rusky? The Punisher!

Svetové veľmoci to majú vo svete ťažké. Musia ostatné krajiny zastrašovať bez použitia priameho násilia. Musí byť zrejmé, že práve oni sú tí najsilnejší, najlepší a najlepšie vybavení. Napríklad USA má Hummer, no čo má Rusko? Ladu? Nie, niečo oveľa lepšie. Novinka vyzerá skutočne hrozivo a jej meno je The Punisher.

Najčítanejšie

Sledujte Autobazar.EU

Pridajte sa k viac ako 172 tisícom fanúšikov

Odoberanie noviniek z magazínu

Chcete dostávať krátky prehľad s novinkami na našom magazíne?
Stačí sa jednoducho prihlásiť so svojou e-mailovou adresou:

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.