Hrdza ako nová luxusná príplatková výbava: Land Roveru pristane!

Land Rover Defender od Niels van Roij Design zježí mnohým automobilovým fanatikom vlasy na hlave. To, čo ponúka pre svojich zákazníkov, je pre väčšinu motoristov postrachom životnosti auta. Nenechaj si ujsť hrdzu v podobe príplatkovej výbavy. 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
24.05.2021
Diskusia:
Zdroj: nielsvanroij.com

Video: Nový 2022 Land...

Auto-moto zaujímavosti

Hrdza ako nová luxusná príplatková výbava: Land Roveru pristane!Dizajnér, výrobca a úpravca karosérií Niels van Roij je už desaťročia senzáciou v automobilovom priemysle. Svojimi veľkolepými prestavbami vozidiel siaha na kraj možností prerábky áut. Jeho diela skutočne stoja za pozornosť. Nezastaví sa ani pred predsudkami. Asi najväčším v prípade milovníkov off-roadov je skutočnosť, že hrdza ničí auto a znižuje jeho hodnotu. Tento Land Rover je dôkaz, že to nie je pravda! Pohodlne sa usaď a presvedči sa sám, že si tejto hlúposti veril aj ty.

Land Rover Defender od Niels van Roij Design - zimomriavky zaručené! Nádherné Land Rover dielo s hrdzou musíš vidieť na vlastné oči!Zdroj: nielsvanroij.com

Niels van Roij Design navrhuje a upravuje vozidlá iba podľa požiadaviek zákazníka. Spoločnosť nie je sponzorovaná alebo inak pridružená k žiadnemu výrobcovi základného vozidla. Všetky diela vznikajú na objednávku zákazníkov. Táto značka nevyrába ani nepredáva automobily. Napriek tomu sa teší mimoriadnej obľube verejnosti a diváci priam žasnú dokonalosťou ich diel.

Land Rover Defender od Niels van Roij DesignZdroj: nielsvanroij.com

Niels van Roij Design

Niels van Roij sa nepozerá na autá ako konečné výstupy výroby. Vďaka tomu šikovnosťou rúk celého tímu odborníkov schádzajú z výroby tohto štúdia luxusné Range Rovery zmenené na kupé alebo Teslu Model S. Dokonca dokáže upraviť Rolls-Royce Wraith na vozidlo s extrémnou balistickou ochranou a priechodnosťou v teréne.

Land Rover Defender od Niels van Roij DesignZdroj: nielsvanroij.com

Najväčšie skvosty s puncom dokonalosti

Niels van Roij Design má na svedomí najdokonalejšie karosárske úpravy moderných automobilov. Je mimoriadne zaujímavé sledovať, aké unikátne kúsky tento skúsený úpravca vyrába. Nezáleží na tom, či je to Audi, BMW alebo Mercedes, exotický superšport ako Acura alebo luxusné Maserati. Najväčšie skvosty automobilového priemyslu privádza k dokonalosti, o akej môžu výrobcovia áut snívať! Ako sa ti páči nápad implementovania hrdze do prerábky v podobe príplatkovej výbavy páči? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch.

Land Rover Defender od Niels van Roij DesignZdroj: nielsvanroij.com

Land Rover Defender od Niels van Roij Design

Land Rover Defender od Niels van Roij Design - zimomriavky zaručené! Trvanlivosť zhrdzavených častí vozidla je spoločnosťou garantovaná na dlhých 20 rokov. Zákazník si môže vyberať, aký kov a do akej miery prejde oxidáciou, aby dodal vozidlu želaný efekt dokonalej korózie. Ako sa ti na tele mohutného Land Roveru táto vychytávka páči? Nádherné Land Rover dielo s hrdzou musíš vidieť na vlastné oči! Sleduj video a vychutnaj si pohyblivé obrázky.

Zdroj: Hrdza ako nová luxusná príplatková výbava: Land Roveru pristane!nielsvanroij.com

Land Rover Defender od Niels van Roij Design

Video: Nový 2022 Land Rover Defender Heritage Customs Valiance (Niels van Roij Design)

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Phantom Oribe rarita: Pozemné prúdové lietadlo na objednávku!Pozeráš sa na jediný exemplár na svete vyrobený na objednávku pre japonského miliardára s...18. Máj, 2021
02R.I.P. elektromobily: Vodíkový Hyundai dá na 1 nádrž 900 km!Vodíkové auto značky Hyundai len tak niekto neprekoná. Nový rekord - nájazd 900 km na 1...20. Máj, 2021
03Konkurencia Mercedesu-Benz G63: Next Level Jeep Gladiator 6X6 beštia!Toto 6-kolesové monštrum disponuje s nápravou kolies naviac a dieselom ako bonus. Predvedie...22. Máj, 2021