Kempingový špeciál z Dacie Jogger: Prestavba za 15 minút!

Ešte praktickejšie parametre populárnej Dacie. Kempingový špeciál z Dacie Jogger za 15 minút! Neveríš? Všetko je možné vďaka jednoduchej a dostupnej prestavbe od susedov z ČR!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
30.07.2022
Diskusia:
Zdroj: egoe-nest.eu

Kempingový špeciál z Dacie...

Auto-moto zaujímavosti

Česká firma dokáže nemožné. Svoju prestavbu dokončí do finálnej podoby za neuveriteľne krátky čas. Daciu Jogger premení na praktické kempingové auto len za 15 minút! Čo táto prestavba zahŕňa?

Kempingový špeciál z Dacie Jogger: Prestavba za 15 minút!Zdroj: egoe-nest.eu

Dacia Jogger ako kempingový automobil

Jogger sa ako kempingový automobil  objavil u jedného z českých dílerov a okamžite si získal pozornosť. Tento automobil ponúka mimoriadne priestorný kufor a ako kempingový špeciál ťaží aj z možnosti  úpravy 7-miestneho prevedenia.

Výrobca z ČR

Prestavba je od českej firmy Egoé ušitá na mieru pre potreby Dacie Jogger. Spoločnosť Egoé s dlhoročnou tradíciou si trúfa aj na prestavbu omnoho väčších áut. Čo je v tomto projekte najzaujímavejšie? Cenovo patrí táto prerábka medzi dostupné možnosti riešenia, ktoré nezruinujú rodinný rozpočet a prinášajú praktické vlastnosti pod strechou obľúbeného modelu.

Firma z ČR sa postará o ešte praktickejšie parametre populárnej Dacie. Kempingový špeciál z Dacie Jogger za 15 minút!Zdroj: egoe-nest.eu

Praktické vlastnosti

Kempovanie v Dacii Jogger oslovilo českého predajcu natoľko, že sa rozhodli pre jej výrobu. Kúsok od Prahy sa tak v showroome dá nájsť Dacia Jogger s kempingovou prestavbou, ktorá neprináša len úpravu exteriéru. Na palube tejto mašiny po prestavbe nájdeš lôžko, drez s tečúcou vodou, varič a množstvo ďalších doplnkov, ktoré sa zídu na cestách.

Víkendová prestavba nie je trvalá

Tento automobil je pre fanúšikov kempovania tým pravým orechovým. Dacia Jogger je po prestavbe ako stvorená do kempov v širokom okolí. Čo je na tejto úprave najlepšie? Nepozeráš sa na nenávratnú prestavbu. Čo to znamená? Po návrate z adrenalínového víkendu vieš automobil dostať do pôvodného stavu za štvrť hodiny. Deti teda povezieš v ruchu veľkomesta už so všetkými výhodami obrovského kufru.

Firma z ČR sa postará o ešte praktickejšie parametre populárnej Dacie. Kempingový špeciál z Dacie Jogger za 15 minút!Zdroj: egoe-nest.eu

5 alebo 7-miestny kempingový automobil

Prerábka nie je obmedzená ani, čo sa týka základu, na ktorom je automobil postavený. Obe verzie, 5 aj 7-miestna, ponúkajú možnosť využitia balíka úprav z ČR. Treba tiež spomenúť, že na aplikovanie všetkých úprav stačí minimum času. Nebudeš teda dlho čakať, kým ti výrobca automobil doručí. Kempingová výbava môže obsahovať všeličo. Z potrebných častí si nový majiteľ musí zabezpečiť chladničku.

Cena

Priestoru bude viac ako dosť. A čo cena? Je viac ako zaujímavá.  Cena konkrétnej prestavby s označením Camper200 je 111 200 českých korún, v prepočte asi 4 600 eur. Ivan Rybníček z Pyramídy Průhonice o prestavbe povedal: „O záruku samozrejme nepríde, prestavbu možno zahrnúť do celkovej ceny vozidla, refinancovať úverom."

Firma z ČR sa postará o ešte praktickejšie parametre populárnej Dacie. Kempingový špeciál z Dacie Jogger za 15 minút!Zdroj: egoe-nest.eu

Príklad cenovej kalkulácie

Pre predstavu uvádzame príklad, kedy na prestavbu majiteľ využil 5-miestny Jogger vo výbave Comfort s benzínovým motorom TCe s cenou 482 500 českých korún, v prepočte asi 19 650 eur. Cena zabudovaných častí je premenlivá podľa konkrétnych potrieb zákazníka, takže si ju vieš vyskladať presne na mieru. Kempingové sety ponúka autor realizácie so spomínanou 2-ročnou zárukou. Každý zákazník dostane jednoduchú inštruktáž ako tento praktický paket vlastností postaviť a rozobrať. Ako sa ti Dacia Jogger pre milovníkov kempovania páči? Podeľ sa s nami o svoj názor v komentároch.

Zdroj: egoe-nest.eu

Kempingový špeciál z Dacie Jogger - Prestavba za 15 minút!

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najšialenejšie mašiny všetkých čias: Tieto autá neprehliadneš!Od nepamäti vznikali automobilové dizajny, ktoré ohromili svet a iné, ktoré ostali...22. Júl, 2022
02Nissan Navara-R: Ohnivý 1 000-koňový pick-up s GT-R srdcom! Pri pohľade na toto monštrum tuhne krv v žilách. 1 000-koňový pick-up Nissan Navara-R so...26. Júl, 2022
03Lacná Škoda? Scout Black Warrior z Číny berie dych! Top automobil pre fanúšikov strojov z Mladej Boleslavy? Lacná Škoda, nabitá koňmi s dobrou...18. Júl, 2022