Kosačka od Mansory, na dnes internetov stačilo

Mansory má niekoľko šialených produktov. Jej výrobky sú niekedy až príliš od toho, čo by sa dalo nazvať decentným. Dobrý vkus je často tiež až na druhej, prípadne dvanástej koľaji. Ak sa ten vlak už dávno nevykoľajil. Ale teraz prichádza jedna z najväčších šialeností. Kosačka. Pusitie si Chamillionaire ft. Krazie Bone – Ridin’ naplno a máte dokonalú náladu.

JozefM v Auto-moto zaujímavosti
16.12.2020
Diskusia:

Kosačka od Mansory, na...

Auto-moto zaujímavosti

Aj keď, vzhľadom na to ako nový výtvor vyzerá by sa skôr hodila paródia od Weird Al Yankovic – White and Nerdy. Aj tam sú v klipe kosačky, takže by to sedelo. Dobre, ale teraz k tomu veľdielu. Volá sa BSTN GT XI a má všetky prvky dekadencie, ktoré by takáto mašina mohla mať.

Kosačka od Mansory, na dnes internetov stačiloZdroj: Mansory

V prvom radenetreba zabudnúť na nové tenisky, veľkú inšpiráciu má kosačka z Jordanov Airmax XI. Mansory v tomto nie je samotné, ako partner pribudol predajca tenisiek BSTN. Už to trochu dáva zmysel. Nie kreácia samotná, ale to, odkiaľ sa vzala.

Kosačka od Mansory, na dnes internetov stačiloZdroj: Mansory

Tu sú kosebné plány a výkony až druhoradé, aj keď tento kúsok nevznikol na základe low-cost mašiny. Videli ste niekedy niečo od Mansory na Honde Civic z roku 1993? To, že na ňom sú nálepky neznamená, že od Mansory niečo má. Takisto nemá nič od Nitrous Express a aj Bilstein je často len preháňanie. Prípadne to je nákupný zoznam do budúcnosti.

Kosačka od Mansory, na dnes internetov stačiloZdroj: Mansory

Mansory vytvorila traktorovú kosačku, ktorá má najšialenejšie prvky. A bude určite aj jedna z najdrahších. Veď má kapotáže z karbónu a pribudli aj špeciálne detaily. Na niektorých miestach je lesklý znak známych tenisiek. Je aj na sedadle s pretekárskou špecifikáciou a výrazným bočným vedením. Je to logické, lebo nízke ťažisko stroja a tuhé nastavenie podvozku dokážu spraviť pretekársku trať z každého trávnika.

Kosačka od Mansory, na dnes internetov stačiloZdroj: Mansory

Dôležitým detailom sú biele boky pneumatík. Tie musia byť, lebo aj Jordany môžu mať bielu spodnú gumovú časť. Ak chcete takýto traktor na kosenie trávnika, tak to však bude trochu problém. Mansory zjavne vyrobilo tento kus ako špecialitu a viac ich nemá v pláne produkovať. Ale peniaze sú mocná zbraň a je možné, že na základe balíka bankoviek spravia dvojičku tomuto masakru trávnikov. Ale nebude to lacné, to je jasné. Kosačka v cene lepšie vybaveného Passatu? Asi nie sme ďaleko od ceny tohto skvostu garáží. Vlastne sme úplne zabudli na custom kôš na trávu s klavírnym lakom a veľkým prítlačným krídlom.

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Hyundai predstavil vreckovú raketu, i20N bude serióznym hothatchomO tom, že by mal Hyundai pripraviť športovo zameranú verziu i20N sa hovorilo už pri...28. Október, 2020
02Tip na darček - šliapacie autíčko: Mini Škoda kabriolet z ČR!Dopraj deťom vlastného veterána, o ktorého sa môžu s láskou starať. Originálnejší darček...16. December, 2020
03Ford Transit Connect MS-RT má štyri koncovky výfuku. Výkon nezodpovedáFord vyrába dlhšie aj model Transit Connect, prípadne jeho osobný derivát Tourneo Connect....2. December, 2020