Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Najlacnejšie Ferrari na predaj za cenu novej Škody!

Na trhu existujú modely, ktoré v období vysokých cien nových áut aj jazdeniek, prekvapia parametrami a cenou. Ak hľadáš výrazne lacné auto, ostaň pri iných značkách. Ak hľadáš výborné vlastnosti za adekvátnu cenu, zbystri pozornosť.

rufus v Auto-moto zaujímavosti
20.03.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: mobile.de/Trillium Oü

Ferrari 612 Scaglietti F1

Auto-moto zaujímavosti

Ak namietaš, že Ferrari nemožno, čo sa týka schopnosti konkurencie, s vozidlami značky Škoda ani porovnávať, si na omyle. Táto ponuka ťa presvedčí, že v dobe, keď je ťažké kúpiť kvalitnú Škodu alebo Volkswagen s dobrou výbavou za dobrú cenu, je možné kúpiť Ferrrari s praktickými vlastnosťami za dobrú cenu.

Ferrari 612 Scaglietti F1Zdroj: mobile.de

Technika, ktorá nesklame

Technika je srdcovkou tejto mašiny. Pod kapotou tróni 5,75 V12 motor prevzatý z modelu 575M. Disponuje výkonom 540 koní. Slušný odpich a parametre sú dôvodom, prečo tento automobil neprehliadneš aj dnes.

Ostré parametre

Maximálka 315 km/h je dokonalým dodatkom. Dvanásťvalec sa postará aj o skvelé parametre rýchlosti. Výkon na kolesá prenáša spoľahlivý automat. Za cenu novej Škody Superb, Kodiaq alebo Enyaq môžeš vlastniť Ferrari. Nevídané porovnanie, čo povieš? Pomerne objemný kufor a ďalšie praktické parametre ako bonus.

Ferrari z roku 2004

Ferrari FF sa na trhu výborne uchytilo. Čo mu však chýba, je schopnosť prispôsobiť sa potrebám vodiča. Ponúka parametre, ktoré ho predurčujú na kariéru doplnkového automobilu majetného vodiča, ktorý hľadá zábavu. Ferrari 612 Scaglietti F1 sa dokáže lepšie prispôsobiť praktickým potrebám vodiča.

Najlacnejšie Ferrari za dobrú cenu

Kritici tomuto vozidlu dali zlú známku za dizajn. Aj to sa mohlo podpísať pod jeho pozíciu na trhu. Na druhú stranu vďaka tomu dostal automobil lepšiu cenu, ktorá z roka na rok klesá. Nezáujem o Ferrari 612 Scaglietti F1 spôsobil, že sa predáva so skvelou cenovkou.

Ferrari 612 Scaglietti F1Zdroj: mobile.de

Luxusný a nadčasový interiér

Dobré známky tento automobil určite získa za interiér a pohodlie. Za volantom sa budeš cítiť doslova ako kráľ. Luxusný interiér je aj po 19 rokoch schopný konkurovať interiérom moderných áut. Nevídaná vlastnosť. Väčšina dnešných modelov bude o 19 rokov len smiešnou spomienkou. Ferrari však, aj napriek znižujúcej sa cene, nájde majiteľa aj po takmer 20 rokoch!

Ferrari 612 Scaglietti F1

Toto Ferrari dokáže omnoho lepšie konkurovať širokému okruhu áut z rôznych segmentov. Predchodca s poradovým číslom 456 trhal rekordy predajov. Ferrari 612 Scaglietti trhá na kusy konkurenciu. Aj vďaka širokému konkurenčnému záberu a ďalšej skutočnosti. Toto auto z roku 2004 dnes kúpiš tak výhodne, že sa dostáva ku konkurencii značiek ako Škoda a Volkswagen. Za tieto hity v súčasnosti môžeš často zaplatiť viac ako za Ferrari v tejto výbave.  

Ferrari 612 Scaglietti F1Zdroj: mobile.de

Cena 69 800 eur

Tento exemplár mal šťastie na pravidelný servis, dobré garážovanie a s 91 000 km nájazdu ide o „nadupané delo“ schopné v rozhodovaní o kúpe poraziť nielen konkurenciu z Mladej Boleslavy. Cena? Pôsobivá. Ferrari môže byť dnes tvoje za 69 800 eur . Lacnejšie zaujímavé Ferrari v ponuke áut na predaj nenájdeš!

Staršie Ferrari vs. nová Škoda

Je už na tebe, zvážiť, či sa oplatí pri kúpe uprednostniť nový automobil z Mladej Boleslavy alebo dať prednosť ostrému staršiemu Ferrari. Aký je tvoj názor? Môže byť staršie Ferrari s dobrou cenou lepšou voľbou ako nový automobil v tejto cenovej kategórii?  

Zdroj: Mobile.de

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Raritné 4x4 AMG supercombi: 354 koní, 7 osôb, len 15 ks!Pozeráš sa na najvzácnejší superkombík všetkých čias. Neveríš? Len 15 kusov na celom...14. Marec, 2023
02Video: Revolučný VW - cena do 25 000 €, dojazd 400 km!Svetová premiéra dlho očakávaného konceptu ID. 2. je tu. Revolučný "elektrický Golf" od...18. Marec, 2023
03Škoda Octavia z Číny prichádza na európsky trh!Changan UNI-V štartuje predaj v Európe! Ako zapôsobí najvýraznejší rival bestselleru našich...16. Marec, 2023