Nový Ford GT: 655 koní, špeciálna úprava + prekvapenie na streche!

Nový Ford GT v British Racing Green zelenej s výkonom 655 koní a 746 Nm krútiaceho momentu, je špeciálne upravená pretekárska beštia s ručným riadením! Čo vozí špeciálna úprava nového Fordu GT na streche? Vozí netradičný náklad, ktorý by si pri extra výkonnom superšporte rozhodne nečakal! Sleduj video. 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
28.06.2018
Diskusia:

Video: Akcelerácia Fordu...

Auto-moto zaujímavosti

Nový Ford GT v "British Racing Green" zelenej s výkonom 655 koní a 746 Nm krútiaceho momentu, je špeciálne upravená pretekárska beštia s ručným riadením! Čo vozí špeciálna úprava nového Fordu GT na streche? Netradičný náklad, ktorý by si pri extra výkonnom superšporte, rozhodne nečakal!

Nový Ford GT: Racing Green zelená, 655 koní + netradičný náklad na streche!Zdroj: instagram.com/jason_watt_dk

Nový Ford GT - Racing Green zelená, 655 koní + netradičný náklad na streche!

Byť vlastníkom exkluzívneho superšportu nie je iba otázkou prestíže a bohatstva. Majiteľ výkonom a parametrami "nadupanej" mašiny sa musí vyrovnať s niekoľkými nedostatkami tohto typu vozidiel.

Nový Ford GT: Racing Green zelená, 655 koní + netradičný náklad na streche!Zdroj: blog.dupontregistry.com

Nedostatky superšportu

Problematické parkovanie. Ťažšia ovládateľnosť pri nízkej rýchlosti. Nedostatok miesta a batožinového priestoru. Majiteľ dnešnej nádhernej mašiny sa s posledným menovaným problémom vysporiadal po svojom!

Stiesnené priestorové podmienky

Stiesnený priestor týchto brutálnych mašín ponúka obmedzený priestor pre pasažierov, nieto ešte pre ďalší "inventár na palube." Ak motor a aerodynamika sú najväčšími doménami a kladmi týchto strojov, možnosť pohodlne previezť akýkoľvek náklad, medzi silné stránky bežného superšportu rozhodne nepatrí. Tu sa asi zhodneme. Rozporuplné je však riešenie problému. Niektorí majitelia sa rozhodnú od nákladu upustiť. Iní hľadajú vynaliezavé možnosti premeny superšportu na praktické vozidlo.

Nedostatok batožinového priestoru = výzva

Keď máš pred sebou závažnú otázku a snažíš sa vymyslieť najlepší spôsob prepravy akéhokoľvek nákladu superšportom, takmer žiadne priestorové možnosti zaručia, že budeš maximálne vynaliezavý! Neveríš? Sleduj jeho praktické vyriešenie problému s nedostatkom batožinového priestoru. To, čo vozí na streche drahého superšportu, by si určite nečakal.

Nový Ford GT: Racing Green zelená, 655 koní + netradičný náklad na streche!Zdroj: blog.dupontregistry.com

Riešenie na mieru

Za netradičným riešením stojí Jon Olsson, autor netradičnej úpravy navrhnutej pre špeciálneho klienta. Tento nový Ford GT na ceste rozhodne neprehliadneš. A nie je to len kvôli rýchlostným parametrom a extra výkonu! Nebýva zvykom vidieť v premávke Ford GT s "krabicou" s neznámym obsahom. Ak si myslíš, že si na streche vezie bicykel, hudobný nástroj alebo podobné vybavenie, si na omyle.

Nový Ford GT: Racing Green zelená, 655 koní + netradičný náklad na streche!Zdroj: seasucker.dk

Špecifikácia úpravy Fordu GT s výkonom 655 koní

Presne pre potreby pretekára, bolo upravené riadenie. Ručné ovládanie umožňuje pohodlne ovládať neskutočný výkon tejto mašiny, 482 kW, 655 koní a 746 Nm krútiaceho momentu! Áno, čítaš dobre! Teraz sa drž, všetkých 655 koní tejto mašiny je možné ovládať výlučne pomocou rúk. Môže za to úprava riadenia, interiéru a celkových nastavení vozidla. Na streche vozí

Náklad na streche Fordu GT - Čo to je?

Ak existuje niečo, čo by si na streche športovej mašiny nečakal, je to určite rozkladací invalidný vozík. Jon Olsson toto riešenie navrhol pre bývalého pretekára, Jasona Watta. Po ťažkej dopravnej nehode ma motocykli v roku 1999 už nikdy nebude chodiť.

Nový Ford GT: Racing Green zelená, 655 koní + netradičný náklad na streche!Zdroj: carscoops.com" data-image-size="twentyseventeen-featured-image" data-stateless-media-bucket="images.carscoops.com" data-stateless-media-name="2018/06/69452dfb-ford-gt-paralyzed-.jpg

Pretekár aj po nehode

Napriek vážnym trvalým následkom, ktoré utrpel a strate citu v dolnej polovici tela, sa dánsky pretekár po úraze nevzdal. Na automobilový šport nezanevrel. Dokonca stále preteká a je vedúcim súťažného tímu.

Nový Ford GT: Racing Green zelená, 655 koní + netradičný náklad na streche!

Sleduj video           

Jeho Ford GT tak okrem špeciálnej úpravy ovládania, presne pre jeho potreby, vozí na streche aj netradičný náklad. Čo vozí špeciálna úprava nového Fordu GT na streche? Vozí netradičný náklad, ktorý by si pri extra výkonnom superšporte rozhodne nečakal! Sleduj video.

Zdroj: amazingcars.dk, instagram.com/jason_watt_dk, fyens.dk

Video: Nový Ford GT - 655 koní, špeciálna úprava!

Video: TOP 5 majiteľov Fordu GT z celého sveta

Video: Akcelerácia Fordu GT - špeciálna úprava / náklad

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Video: Ako ukradnúť Mercedes za 20 sekúnd?Prípadov, kedy došlo k odcudzeniu vozidla v rekordne krátkom čase, pribúda. Svoje by o tom...6. Jún, 2018
02Najdrahšia Škoda Superb: Extrémna odolnosť, cena 140 000 €!Brutálna úprava ponúka extrémnu odolnosť. Vysoká cena zohľadňuje hodnotu vozidla. Výnimočný...8. Jún, 2018
03Slováci hľadajú kradnuté autá sami: Haka - viac ako 100 000 členovPráca policajtov pri hľadaní kradnutých automobilov nie je tak úspešná, ako by Slováci...26. Jún, 2018