Prvá policajná Tesla v Európe: Pozor na neoznačený Model S

Prvá neoznačená policajná Tesla poľuje na vodičov v Európe. Policajná Tesla Model S je prekvapením v službách polície. Kde si dávať pozor? V ktorej krajine sa "nenápadný" elektromobil v službách zákona pohybuje? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
28.06.2019
Diskusia:

Prvá policajná Tesla v...

Auto-moto zaujímavosti

Prvá policajná Tesla v Európe poľuje na vodičov na cestách. Kde netreba príkazy a zákazy porušovať? Ktorá krajina sa pýši "prvou Teslou" v službách zákona?

Neoznačená Tesla Model S poľuje na vodičov v EurópeZdroj: autoblog.nl

Neoznačená Tesla Model S

Tesla Model S dosahuje v Holandsku zaujímavé čísla predaja. Môže za to aj iná skladba vodičov, ktorí sú viac orientovaní na udržateľnosť, ekológiu a zaujímavé jazdné vlastnosti. Okrem bežného využitia pre potreby súkromných osôb sú tu Tesly viac ako bežné aj v rôznych iných úlohách.

Tesla Model S má byť náhradou za policajné Audi A6Zdroj: autoblog.nl

Nielen Tesla taxi, Teslu využije aj polícia

Mimoriadne dobre sa tu osvedčili ako vozidlá taxi služieb. Amsterdam je doslova preplnený Tesla taxíkmi. Model S je tu všeobecne veľmi populárny ako priestranné a praktické vozidlo. Práve Model S disponuje nadmerným priestorom v priestore pre spolujazdcov. Konštrukcia zabezpečila príjemné pohodlie pre cestujúcich na zadných sedadlách.

Elektrický pohon

Aké špeciálne vlastnosti robia z elektromotora ďalšie "eso v rukáve" Tesly? Práve tento druh motora je ako stvorený pre premávku v meste. Ďalšie zásadné plus pre ekologicky zmýšľajúceho klienta? Nízke emisie.

Tesla Model S má byť náhradou za policajné Audi A6Zdroj: autoblog.nl

Nahradí Audi A6 Avant

Všetky tieto vlastnosti môžu za to, že sa Tesla stáva kultom vo všetkých oblastiach. Zaujme rôzne skupiny zákazníkov. Najmenej očakávanou "zákazkou" je využitie v službách polície. Treba si dávať pozor na policajnú Teslu? V krajine tulipánov sa po príchode Tesly zatriasla stolička aj pod predchodcom Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro.

Neoznačená policajná Tesla Model S poľuje na vodičov v EurópeZdroj: autoblog.nl

Nenápadné policajné vozidlo

Vodiči sa často vystríhajú porušovaniu pravidiel cestnej premávky, ak majú podozrenie, že na nich v okolí striehne "čierna škodovka" alebo "ostré modré audi." Obsadiť do policajnej služby nenápadné vozidlo, môže byť vynikajúcim nápadom. Pri zásahu bude rozhodne najmenej nápadným policajným automobilom v histórii policajných vozidiel. Kto by označil za podozrivú nenápadnú Teslu? Tento konkrétny exemplár Tesly Model S jazdil v Holandsku. Za volantom identifikovaní policajti odhalenie taktiež nečakali. 

Zdroj: autoblog.nl

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Nájazd len 5 km: Unikát zo Švédska - Posledný nový SAAB 9-3 na predaj!Zakúpiť nový Saab je po zániku automobilky nemožné. O to väčšiu hodnotu má vozidlo, ktoré...22. Jún, 2019
02Lacné BMW M3? Pozor na napodobeninu za 14 950 €Unikátne BMW rad 3 je na predaj za 14 950 eur. Hodnota vozidla nie je vôbec tak vysoká, ako...8. Jún, 2019
03Provokatér s Maserati: Ako platiť menej s registráciou v zahraničí?Evidenčná značka holandského majiteľa Maserati baví internet. Kuriózna provokácia úradov...10. Jún, 2019