Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Rarita s nájazdom 15 km: Ako nová na predaj po 35 rokoch!

Ako zarobiť kúpou auta? Poctivým garážovaním a predajom s nulovým nájazdom po 35 rokoch! Buick Regal Grand National v raritnej verzii GNX je rekordér nárastu hodnoty. Cena je astronomická. Za koľko sa predáva dnes? 

rufus v Auto-moto zaujímavosti
04.05.2022
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: ebay.com/hemmings.com

1987 Buick Grand National GNX

Auto-moto zaujímavosti

Takto nejak by vyzeral dnešný model Buicka, ktorý by sme kupovali dnes. Aj napriek tomu, že sa predáva automobil  s dátumom narodenia pred 35 rokmi a nevyzerá moderne, je to šupa s poriadne štipľavou cenovkou!

Buick GNX - rarita s nájazdom len 15 km na predaj po 35 rokoch! (ilustračná fotografia))Zdroj: hemmings.com

1987 Buick Grand National GNX

V prepočte približne 200 000 eur ! Neskutočná cenovka predaja je výsledkom poctivého garážovania a dokonalého plánu predaja. Majiteľ si nevybral nepopulárnu špecifikáciu. Ide o pomerne bežný automobil v raritnej verzii. Aj táto skutočnosť sa podpísala pod extrémnou cenou predaja.

Ako zarobiť kúpou automobilu?

Poďme si zhrnúť niekoľko dôležitých bodov, ktoré stoja za dnešným kráľom rastu hodnoty po rokoch. Ako zarobiť kúpou automobilu? Jednoznačne výberom vhodného exemplára a jeho predajom s minimálnym nájazdom o viac ako 30 rokov!  

Buick GNX - rarita s nájazdom len 15 km na predaj po 35 rokoch!Zdroj: ebay.com

Parametre

Tento GNX  model sa narodil v roku 1987. Pohon zabezpečuje  motor 3,8 V6 turbo s výkonom 280 koní. Svojho času impozantný výkon zabezpečuje zrýchlenie z 0 na 100 km/h za  4,7 sekundy. Výkon na zadné kolesá prenáša 4-stupňová automatická prevodovka. Nízky nájazd by sa dal inými slovami preložiť ako nikdy nerozbalený automobil. Áno, len 15 kilometrov nájazdu neponúka takmer žiaden automobil v ponuke áut na predaj!

Neváhaj a investuj do zaujímavého exemplára

Ak si aj ty v situácii, že chceš našetrené peniaze rozumne investovať a hľadáš spôsob ako ich ochrániť pred infláciou, kúpa automobilu a jeho vlastníctvo na dlhšie obdobie môže byť výborným spôsobom ako zarobiť peniaze. Ideálnym predpokladom toho, že tvoj výber nezapadne v obrovskej konkurencii, je minimálny nájazd. A keď je reč o minimálnom, v tomto prípade je nájazd  skutočne takmer nulový.

Buick GNX - rarita s nájazdom len 15 km na predaj po 35 rokoch!Zdroj: hemmings.com

Ako nový po 35 rokoch - Nájazd len 15 km!

Tento exemplár za svoj dlhý život nenajazdil viac ako pár kilometrov pri preprave. Prekvapivo nízky nájazd. Výnimočné parametre. To je takmer 100 % voľba na istotu. Tento unikát sa objavil v ponuke áut na inzertnom portáli eBay-i. Nie je jasné, či ide o prieskum šťastného majiteľa alebo jeho zisťovanie momentálnej hodnoty na trhu. Jedno je isté. Toto delo v ponuke áut na predaj nezapadne prachom.

1987 Buick Grand National GNXZdroj: ebay.com

Rarita s nájazdom 15 km: Ako nová na predaj po 35 rokoch!

Aukcia skončí, ak záujemca ponúkne 335 000 eur

Všade tam, kde sa objaví, sa o ňom bude rozprávať.  200 000 eur  je počiatočná hodnota v aukcii. Majiteľ pritom v texte inzerátu uvádza, že aukciu ukončí ihneď, keď prvý záujemca ponúkne v prepočte 335 000 eur. V prípade týchto výnimočných parametrov nemusíš predávať hneď Buick Regal. Tento nebol svojho času nijak výnimočný a vyrábal sa v stovkách exemplárov, presne bolo na celom svete vyrobených 547 kusov. Aj model, ktorý nepatrí k málo sériovej výrobe, dokáže trhať rekordy rastu ceny. Chce to čas a viaceré faktory, ktoré zohrávajú na trhu áut dôležitú úlohu. Máš tip na podobne unikátny kúsok v ponuke áut alebo tip na dobrý exemplár k investovaniu? Podeľ sa s nami o svoje eso v komentároch pod článkom.

Zdroj: ebay.com, hemmings.com

1987 Buick Grand National GNX

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Euro NCAP: Dacia Jogger skončila s 1 hviezdou bez testovania! Testy Euro NCAP ukrivdili čoraz častejšie skloňovanému nádejnému bestselleru v segmente...24. Apríl, 2022
021 200 koní a 4x4: Čo dokáže Maserati GranTurismo blesk z Talianska? 1 200-koňové Maserati pre náročných. Toto delo úplne vymaže konkurenciu z povrchu zemského!...2. Máj, 2022
03Auto mesiaca: Čudný Smart kabriolet valcuje automobilový svet!Smart Crossblade - rarita bez strechy v netradičnom tele. Zabudni na klasické kabriolety....26. Apríl, 2022