Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka ×
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Škoda ako nová: Nejazdený Favorit na predaj za 7 900 €!

Nájsť v ponuke áut na predaj dobové vozidlo v perfektnom technickom stave je rarita. Originálne diely, dobrá cena ako bonus. Neváhaj, Favorit 135 L z roku 1991 na predaj za 7 900 eur!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
22.03.2023
Diskusia:
Zdroj: mobile.de

Skoda Favorit na predaj...

Auto-moto zaujímavosti

Kedysi bol tento model obyčajnou tuctovkou. Dnes sa tento zberateľský kúsok v ponuke len tak nevidí. Prvá registrácia vozidla bola v roku 1991. Žiadne stopy korózie!

Škoda Favorit 135 L 1991 ako nová - rarita na predaj.Zdroj: mobile.de

Nájazd 12 700 km

Vzhľadom k veku vozidla ide o nejazdený exemplár. Na tachometri svieti nájazd 12 700 km, majiteľ disponuje záznamom o najazdených kilometroch. To je priemerne asi len 390 km ročne. Dostaneš veľa vecí, ktoré by si obdržal pri kúpe nového vozidla. Predáva sa s pôvodnými pneumatikami. Dva originálne kľúče sú samozrejmosťou.

Poctivo garážované, pôvodný stav

Ak sa obávaš, či vozidlo dostalo potrebnú starostlivosť, môžeš byť v kľude. Vozidlo je neuveriteľne zachovalé a poctivo garážované. V inzeráte sa skloňuje slovo rarita.

Pravidelné kontroly a servis

Okrem pravidelných prehliadok a kontrol majiteľ pravidelne menil všetky kvapaliny. Posledný servis sa uskutočnil 02/2023. Nový olej, filter, batéria aj všetky kvapaliny. Je niečo, čo môžeš chcieť viac? Motor a prevodovka v tip top stave.

Škoda Favorit 135 L 1991 ako nová - rarita na predaj.Zdroj: mobile.de

Škoda ako nová: Nejazdený Favorit na predaj za 7 900 €!

32-ročná rarita

Zaujímavé farebné prevedenie oslovilo v časoch svojej slávy výnimočným vzhľadom. Olivovo zelený exemplár s hnedo-šedým interiérom púta pozornosť. Neuveriteľné je, že stále stojí na pôvodných pneumatikách Barum OR37 Economy. Väčšiu pozornosť si zaslúži podvozok. Bez korózie aj špiny doslova trhá predsudky.

Nájazd 390 km ročne

V interiéri čalúnenie vyzerá tak dokonalo, že budeš podozrievať majiteľa z toho, že má stroj času. K vozidlu majiteľ prikladá platné doklady a podrobnú fotodokumentáciu. Vozidlo je po nefajčiarovi. Zberatelia veteránov, traste sa! 

Favorit ako nový za 7 900 eur

Vozidlo sa nachádza v Chorvátsku, v Splite. Doprava je možná po celej Európe. Cena 7 900 eur je uvedená s daňou. 32 rokov patril do rúk jediného majiteľa. Ešte váhaš?

Škoda Favorit 135 L 1991 ako nová - rarita na predaj.Zdroj: mobile.de

Technické údaje

Stav vozidla: NIkdy nebúrané
Dátum prvej registrácie: 06/1991

Prevodovka: Manuálna

Počet najazdených km: 12 700 km
Výkon: 46 kW (63 PS)
Objem: 1 289 ccm
Počet sedadiel: 4
Počet dverí: 4/5
Počet majiteľov vozidla: 1
Farba: Zelená
Typ interiéru: Látka
Výbava: Bez klimatizácie

Výbava: Hmlovky, letné pneumatiky, tuner/rádio

Zdroj: Mobile.de

Skoda Favorit na predaj ako nová - takmer nejazdená

Späť na magazín

Diskusia k článku

Podobné zaujímavosti

01Najlacnejšie Ferrari na predaj za cenu novej Škody!Na trhu existujú modely, ktoré v období vysokých cien nových áut aj jazdeniek, prekvapia...20. Marec, 2023
02Škoda Octavia z Číny prichádza na európsky trh!Changan UNI-V štartuje predaj v Európe! Ako zapôsobí najvýraznejší rival bestselleru našich...16. Marec, 2023
03Video: Revolučný VW - cena do 25 000 €, dojazd 400 km!Svetová premiéra dlho očakávaného konceptu ID. 2. je tu. Revolučný "elektrický Golf" od...18. Marec, 2023