Domov Najnovšie Na dovoz Nové autá Predajcovia Vývoj cien Fórum Dokumenty Magazín Overenie vozidla
Novinka
Online overenie Kontrola nájazdu km, poškodení a pôvodu vozidla Novinka Komplexné preverenie vozidla Kontrola fyzického stavu, vykonanie diagnostiky, skúšobná jazda

Škoda Felicia GLX Blue Sky ako nová za 3 999 €!

Delo s najvyššou špecifikáciou motora, aká bola na predaj. Klenot ponuky áut na predaj ťa zdvihne zo stoličky. Škoda Felicia 1,6 GLX Blue Sky ako nová s nájazdom 13 618 km je na predaj za 3 999 eur!

rufus v Auto-moto zaujímavosti
16.05.2023
Diskusia:
Sledujte nás na:
Zdroj: Omega@Mobile.de

Škoda Felicia 1,6 GLX Blue...

Auto-moto zaujímavosti

Vlastniť automobil s najlepším motorom, aký bol osadený, je výsadou. Zároveň však ide o poriadne zaujímavý kúsok aj čo sa týka nájazdu. Tento automobil je na predaj po 1. majiteľovi a je v skvelom stave.

Škoda Felicia GLX Blue Sky ako nová za 3 999 €!Zdroj: Zdroj: Omega@Mobile.de

Minimálny nájazd len 13 618 km

Automobil bol minimálne jazdený. Na tachometri svieti nájazd len Tento automobil má s najväčšími klenotmi v ponuke áut na predaj niečo spoločné. Vzhľadom na stav a nájazd, tento exemplár niekto pred dekádami času kúpil, aby ho o pár desaťročí dobre predal. Najlepšia stratégia v takom prípade? Poctivé garážovanie a starostlivosť. Obe podmienky dodržané! Na tachometri svieti nájazd len 13 618 km!

Škoda Felicia s najlepším motorom

V roku 1994 prišiel po Favorite na scénu ďalší výrazný model. Nová Škoda Felicia najprv musela dokázať, že „na to má“ a čelila veľkej výzve uspieť po úspešnom Favorite. Kocka sa stala vzorom aj tohto dizajnu. Nie je to žiaden dizajnový kúsok, ale v histórii sa zapísala aj napriek absencii dokonalých línií.

Škoda Felicia GLX Blue Sky ako nová za 3 999 €!Zdroj: Zdroj: Omega@Mobile.de

Felicia - facelift Favoritu

 Aké sú najväčšie výhody tohto modelu? Vďaka čomu „faceliftovaná Felicia“ zaujala a prekonala svojho času aj zahraničnú konkurenciu? Nie je extrémne veľká, napriek tomu ponúka veľa priestoru, skvelú využiteľnosť a je ľahko opraviteľná. Najväčšia výhoda? Skvelá cena vtedy aj dnes!

Škoda Felicia 1,6 GLX Blue Sky

Označenie Škoda Felicia 1,6 GLX Blue Sky nezomrelo. Tieto stroje dodnes nájdeš vo výnimočne zachovalých exemplároch. Len málokedy sú na predaj. Jedinečná príležitosť sa objavila práve teraz. Tento „časostroj“ hľadá nového majiteľa.

Ako nová po 22 rokoch od výroby!

Znie to priam neuveriteľne. Škoda Felicia je na predaj ako nová po neuveriteľných 22 rokoch od výroby! Už sa nevyrába, napriek tomu ju v stave takmer nového vozidla môžeš vlastniť aj dnes. Ako možno opísať tento exemplár? Je to doslova kráľ garáží. Poctivé garážovanie počas celého života, to nedostane každý automobil. Toľko lásky a starostlivosti pôvodného majiteľa je hodný akt obdivu. Automobilu venoval veľa, teraz ho predáva.

História automobilu

Poďme sa pozrieť do histórie automobilu. Pôvodne bol tento exemplár predaný v Poľsku v roku 1999. Neskutočných 24 rokov ho vlastnil jediný majiteľ. Nevídaný čas prežili spolu. Ešte netradičnejšie je, že napriek dlhému času sa predáva v takmer nejazdenom stave.

Škoda Felicia GLX Blue Sky ako nová za 3 999 €!Zdroj: Zdroj: Omega@Mobile.de

Technický stav

Je skvelý nielen podľa priložených fotografii. Predávajúci opisuje stav ako „absolútne dokonalý ” a vozidlo absolvovalo všetky povinné prehliadky. Všetky servisné prehliadky sú zapísané v servisnej knižke. Strašiakom týchto strojov bolo hrdzavenie karosérie. Tento kúsok odolal zubu času a žiadne takéto poškodenie na stroji nenájdeš. Je to aj vďaka tomu, že vozidlo pochádza z poslednej fázy výroby. Tu už výrobca väčšinu chýb vychytal.

Špeciálna verzia

Nepozeráš sa na obyčajné vyhotovenie. Tuctových špecifikácií je už na trhu dosť. Pozeráš sa na najvyššie prevedenie GLX v akčnej verzii Blue Sky s najlepším motorom 1,6 MPI so 75 koňmi. Klasická nemecká „tisícšesťstovka“ ťa dostane! Získa si tvoje srdce. Bude to aj vďaka mimoriadne dostupnej cenovke. Tento kúsok môže byť tvoj len za 3 999 eur! Je na predaj u poľského predajcu.

Využitie v meste

Ak hľadáš lacný automobil na presuny po meste, ktorý zaručene priláka pohľady verejnosti, toto je zásah do čierneho! Škoda Felicia s najlepším motorom je tým pravým vozidlom pre nenáročného, ale ukážkového fanúšika legendárnych automobilov. 

Kompletná dokumentácia

Aj keď možno povedať, že hviezda Felicie už zhasla, toto je jasný dôkaz, že automobil dokáže zaujať aj dnes. Ktorý iný automobil to po tak dlhom čase od výroby dokáže? Súčasťou predaja je kompletná dokumentácia. To je čerešnička na torte tejto ponuky za necelých 4 000 eur. Ako sa ti páči automobil, ktorého kúpou sa zaradíš medzi zberateľov legendárnych strojov? 

Súčasťou predaja je kompletná dokumentácia. To je čerešnička na torte tejto ponuky za necelých 4 000 eur. Ako sa ti páči automobil, ktorého kúpou sa zaradíš medzi zberateľov legendárnych strojov? Zdroj: Omega@Mobile.de

Zdroj: Omega@Mobile.de

Škoda Felicia 1,6 GLX Blue Sky s najvyšším motorom

Späť na magazín

Diskusia k článku

Pridajte si nás do svojho informačného kanála Google News. SLEDUJ NÁS NA

Podobné zaujímavosti

01Hyper SUV z Turína: Športiak do terénu, 1 167 koní, stovka za 2 s.!Laffite Automobili je neznáma značka z Turína, o ktorej ešte budeš počuť. Koňmi nadupané...12. Máj, 2023
02Hyundai N Vision 74 je delo: 680 koní, dojazd až 600 km! Hyundai N Vision 74 je novinka, ktorá prináša strhujúce parametre a vodíkový pohon. To nie...10. Máj, 2023
0313 950 € za 29-ročné auto: Ako nové, nájazd len 8 739 km!Z času na čas sa na internete objaví ponuka, akú na inzertných portáloch nenájdeš. Takmer...14. Máj, 2023