Škoda Octavia Combi 2,0 TDI na predaj ako nová!

Škoda Octavia, to je ikona našich aj českých ciest. Mnoho krát ide o prvú voľbu v prípade kúpy nového auta, situácia v bazároch nie je odlišná. Predsa len, taký hit ako je VW Passat nesadne každému, vtedy príde vhod stará dobrá Octavia. Ak potrebujete praktické auto schopné dlhých nájazdov a nízkych servisných nákladov, mnoho krát ide o jasnú voľbu. Je však celkom bežné, že takéto autá majú za sebou státisíce kilometrov, toto je však žiarivá výnimka v stave v podstate nového auta, ktorá by zaujala kadekoho.

Dávid v Auto-moto zaujímavosti
23.09.2021
Diskusia:
Zdroj: mobile.de

Škoda Octavia Combi 2,0...

Auto-moto zaujímavosti

8 ročné auto ako nové? Nech sa páči!

Pokiaľ si chcete kúpiť nové auto, ale nemáte na neho rozpočet, situácia je obvykle bezvýchodisková. Jedine že budete mať šťastie na nejaký kúsok s minimálnym nájazdom. Jedným z nich je aj táto Škoda Octavia Combi, ktorá sa objavila na portáli mobile.de.

Táto Škoda Octavia má pod kapotou mimoriadne obľúbený motor 2,0 TDI. Ten je  známy svojou spoľahlivosťou a nízkym apetítom. Aj preto je ako stvorený pre dlhé presuny a veľké nájazdy, navyše poskytuje aj dostatok dynamiky. Poteší aj výbava, ide síce o druhú generáciu, avšak máte tu vyhrievané sedadlá či automatickú klimatizáciu. Je to kúsok z roku 2013, ide tak o druhú generáciu Octavie už po facelifte. Motor disponuje výkonom 140 koní, čo je aj dnes fajn, navyše keďže ide o kombík, oceníte aj obrovský kufor.

Nuž a cena totho auta? 10 950 €! Povedali by ste si, že na 8 ročnú Octaviu Combi je to nezmyselne veľa? Na tento konkrétny kúsok to veľa nie je, jeho stav je totiž dokonalý. Už na prvý pohľad je zrejmé, že tu nie je nič opotrebované a všetko je ako z autosalónu. Je to pochopiteľné, nakoľko má za sebou len 22 663 km, čo je v podstate naozaj nič! Za necelých 11 000 € tak máte možnosť mať auto strednej triedy, aj keď nie najnovšej generácie v stave nového auta. Nuž, svojho kupcu si iste nájde, zvážili by ste ho aj vy?

Škoda Octavia Combi 2,0 TDI na predaj ako nová!Zdroj: mobile.de

Škoda Octavia Combi 2,0 TDI na predaj ako nová!Zdroj: mobile.de

 

Škoda Octavia Combi 2,0 TDI na predaj ako nová!

Škoda Octavia Combi 2,0 TDI na predaj ako nová!Zdroj: mobile.de

Zdroj: mobile.de

 Zdroj foto: mobile.de

 

Späť na magazín

Diskusia k článku